FW Mod Czech Firmware 2.4.0.32 / 1.8.0.34 | Mi Band 3 & Mi Band 3 NFC

mvicha

New member
Joined
Aug 8, 2018
Messages
2
Likes
0
Points
1
Ahojte vsichni,

mam zajimavy problem, manzelce se zniceho nic po aktualizaci telefonu RN5 odpojil MIB3 (CZ verze 2.0.0.4 - praveka vim :) ) ale slapalo to. Ted se snazim dostat tam pres gadgetbridge nebo notify fitnes jakykoliv firmware a vzdy to na 99 - 100% hodi chybu, ze se neprenesl firmware, zkouseno na vice mobilech, pritom original cina se tam nahrala zpet. Nema nekdo radu jak z toho ven? uz nevim co s tim. Diky za reakce :) .

EDIT: vyreseno a sam :) i tak dekuji foru za podporu uzivatelum
Můžu se zeptat, jak vyřešeno? Mi vždy nakonec napíše, že chyba přenosu metadata :-(
 
Joined
Oct 20, 2018
Messages
11
Likes
2
Points
3
Můžu se zeptat, jak vyřešeno? Mi vždy nakonec napíše, že chyba přenosu metadata :-(
Vyřešeno tak, že sem musel přes MiFit 4.0 nechat nahrát čínu, ta jediná prošla a následně nahrát Firmware 2.3.0.6 - ten jedinej prošel přes 100% bez chyby a následně náramek spárovat přes verzi 3.6.0.0 MiFit, drbal jsem se s tim přes 3 hodiny na 3 mobilech, sem z toho byl už docela v pasti. Docela by mě zajímalo, zda-li někdo tady ví, proč nejde novější firmware nahrát do náramku, nějak tomu nerozumím. MiBand je minimálně po HW stránce 1 rok starý model.
 

xpaulos2

Well-known member
Developer
Contributor
Joined
Sep 10, 2018
Messages
890
Likes
804
Points
103
Vyřešeno tak, že sem musel přes MiFit 4.0 nechat nahrát čínu, ta jediná prošla a následně nahrát Firmware 2.3.0.6 - ten jedinej prošel přes 100% bez chyby a následně náramek spárovat přes verzi 3.6.0.0 MiFit, drbal jsem se s tim přes 3 hodiny na 3 mobilech, sem z toho byl už docela v pasti. Docela by mě zajímalo, zda-li někdo tady ví, proč nejde novější firmware nahrát do náramku, nějak tomu nerozumím. MiBand je minimálně po HW stránce 1 rok starý model.
A nebolo to len tým ze by sa mal inštalovať mili_hankou namiesto mili_wuhan, lebo tedy to padalo pri 99-100%, do fw 2.3.0.6 stým nebol problém a preto prešla inštalácia,
 
Joined
Oct 20, 2018
Messages
11
Likes
2
Points
3
A nebolo to len tým ze by sa mal inštalovať mili_hankou namiesto mili_wuhan, lebo tedy to padalo pri 99-100%, do fw 2.3.0.6 stým nebol problém a preto prešla inštalácia,
ja tam daval presne tohle:

FW_Mili_hankou_2_4_0_12_CZ.fw
RES_49_CZ_Calendar.res (1/2019 - 12/2019)
RES_49_CZ_Calendar_new.res (7/2019 - 6/2020)
with battery indicator + notifications (main screen) + calendar
(last ver. - 30.5.2019 7:30)
Date format fixed
Number of notifications: 16
Weather - full names of days
Fix the translation
Czech Language
set as a default in menu
FW - translation into the Czech language
Use with Mi Fit 4.0.2


jinak teda schvalne to zkusim na synovi naramku, stejne se budu drbat s parovanim na novej mobil :) , ale ze bych byl takovej hnup a cpal tam wuhana??? hmm....
 

xpaulos2

Well-known member
Developer
Contributor
Joined
Sep 10, 2018
Messages
890
Likes
804
Points
103
ja tam daval presne tohle:

FW_Mili_hankou_2_4_0_12_CZ.fw
RES_49_CZ_Calendar.res (1/2019 - 12/2019)
RES_49_CZ_Calendar_new.res (7/2019 - 6/2020)
with battery indicator + notifications (main screen) + calendar
(last ver. - 30.5.2019 7:30)
Date format fixed
Number of notifications: 16
Weather - full names of days
Fix the translation
Czech Language
set as a default in menu
FW - translation into the Czech language
Use with Mi Fit 4.0.2


jinak teda schvalne to zkusim na synovi naramku, stejne se budu drbat s parovanim na novej mobil :) , ale ze bych byl takovej hnup a cpal tam wuhana??? hmm....
aku mas HW reviziu?
 

Luka3

New member
Joined
Nov 11, 2018
Messages
18
Likes
2
Points
3
Dnes jsem si všimnul, že můj náramek je vevnitř zarosený. Nekoupal jsem se sním, s vodou se potkal jen při mytí rukou. Nechám ho pár hodin v nádobě se silikagelem snad se vysuší.
Ovšem co mne zajímá, jak velké je nebezpečí, že uvnitř dojde ke smrtící oxidaci?
Díky.
 

narg

New member
Joined
Sep 5, 2018
Messages
6
Likes
2
Points
3
zdarec lidi, sorry za ot, ale zabyval jste se uz nekdo, jestli pujde cestina i do mibandu 4 ?? cekam s koupi, az jak se to s ni vyvrbi.. dik
 
Joined
Jul 14, 2018
Messages
16
Likes
4
Points
8
Dnes jsem si všimnul, že můj náramek je vevnitř zarosený. Nekoupal jsem se sním, s vodou se potkal jen při mytí rukou. Nechám ho pár hodin v nádobě se silikagelem snad se vysuší.
Ovšem co mne zajímá, jak velké je nebezpečí, že uvnitř dojde ke smrtící oxidaci?
Díky.
Nechej tak..za 14 dní to samo zmizí. Já to sušil fénem a nevysušil, akorát jsem si tím teplem poškodil zobrazovací rastr - údaje na displeji už nejsou zcela čitelné...:cautious: Ale čekám do 14 dnů 4ku, tak nevadí.
 

rendal

Well-known member
Contributor
Joined
Aug 29, 2018
Messages
913
Likes
763
Points
103
Ahoj jaké cz fonty nahrát do 2.4.0.12wuhan naramek je český ale počasí clear_thunderstorm ..diky
To s Fonty nesouvisí, ty se málo kdy nahrávají. Texty v počasí posílá Aplikace v telefonu. Prověř nastavení jazyku v aplikaci.
 

tomini

Active member
Joined
Jul 11, 2018
Messages
150
Likes
34
Points
38
Mám modded .apk a FW...
...ale čeština oficiální pořád není, že? Ani u China. ani u Global verze...?
Chci zjistit, abych věděl zda třeba Mi Band 4 bude mít klidně za půl roku výhodu u Global, kvůli oficiální podpoře češtiny.
Díky
 

rendal

Well-known member
Contributor
Joined
Aug 29, 2018
Messages
913
Likes
763
Points
103
Mám modded .apk a FW...
...ale čeština oficiální pořád není, že? Ani u China. ani u Global verze...?
Chci zjistit, abych věděl zda třeba Mi Band 4 bude mít klidně za půl roku výhodu u Global, kvůli oficiální podpoře češtiny.
Díky
No to nikdo neví co a jak bude u Mi Band 4. Proslýchá se ale, že bude speciální evropská větev jazykového balíčku (firmware) pro Mi Band 4 a ten by měl češtinu obsahovat. Snad řádově měsíce. Jako když něco takového bude, bude to hlavně podporovat Global verze.
 

tomini

Active member
Joined
Jul 11, 2018
Messages
150
Likes
34
Points
38
No to nikdo neví co a jak bude u Mi Band 4. Proslýchá se ale, že bude speciální evropská větev jazykového balíčku (firmware) pro Mi Band 4 a ten by měl češtinu obsahovat. Snad řádově měsíce. Jako když něco takového bude, bude to hlavně podporovat Global verze.
Do prdele :D
Tak ale půjde to stripnout a vydat k instalaci zvlášť i pro China, ne? :-/
Nebo snad se najde i jiná cesta, jsem z toho v depresích xD
Díky
 

Honzarce

New member
Joined
Jun 29, 2019
Messages
1
Likes
0
Points
1
ja tam daval presne tohle:

FW_Mili_hankou_2_4_0_12_CZ.fw
RES_49_CZ_Calendar.res (1/2019 - 12/2019)
RES_49_CZ_Calendar_new.res (7/2019 - 6/2020)
with battery indicator + notifications (main screen) + calendar
(last ver. - 30.5.2019 7:30)
Date format fixed
Number of notifications: 16
Weather - full names of days
Fix the translation
Czech Language
set as a default in menu
FW - translation into the Czech language
Use with Mi Fit 4.0.2


jinak teda schvalne to zkusim na synovi naramku, stejne se budu drbat s parovanim na novej mobil :) , ale ze bych byl takovej hnup a cpal tam wuhana??? hmm....

Ahoj nevíte který soubor si nahrát aby mi zmizela ze základního displeje notifikace o baterií FW.: 2.4.0.12 hw: V0. 23.19. 49 přišlo mi že bez te notifikace byli hodiny větší.
Diky
 

Trusted Store

Members online

No members online now.

Our Telegram Channel

Which color of official strap would you like to buy for your Mi Band 3?

  • Black

    Votes: 2,154 52.8%
  • Deep Blue

    Votes: 1,197 29.4%
  • Redish Orange

    Votes: 727 17.8%

Forum statistics

Threads
2,409
Messages
40,536
Members
211,854
Latest member
Harp
Top