FW Mod Czech Firmware 2.4.0.32 / 1.8.0.34 | Mi Band 3 & Mi Band 3 NFC

rendal

Well-known member
Contributor
Joined
Aug 29, 2018
Messages
909
Likes
762
Points
103
#62
Ahoj, tak jsem nahrál Miliho FW s opravenou ikonkou notifikace. Ani jsem si nevšiml, že byla trošku jinde každopádně vypadá viz foto - není nějak špatně? Někde dřív jsem viděl normální obálku, tohle vypadá jak trenýrky :D nic proti...
Každopádně rozdělený proužek nemám a počasí má dny v CZ a dolní názvy počasí v Aj což vzhledem k tomu, že Nemo to má v pořádku bude asi verzí MF, já mám tu modifikovanou 3.5.3.
View attachment 2174
Samozřejmě opět velký dík MRMR a Majsi za ochotu a rychlost (y):)
"trenýrky" dělají špatné Resources, které neobsahují danou obálku. Nahraj si správné Resources.
 

MRMR

Well-known member
Contributor
Joined
Aug 10, 2018
Messages
433
Likes
642
Points
108
#63
"trenýrky" dělají špatné Resources, které neobsahují danou obálku. Nahraj si správné Resources.
Za trenýrky mohu já, nechal jsem v postu RES, kde jsem změnil pouze dny (používal jsem je během překládu a testování..., promiňte...). První příspěvek by měl být plně aktuální ;):)
 

rendal

Well-known member
Contributor
Joined
Aug 29, 2018
Messages
909
Likes
762
Points
103
#64
Doporučuji přejmenovat název vlákna z "Czech Firmware 1.8.0.0" například na "Czech Firmware 1.8.0.0/2.0.0.4", pokud nebudete zakládat pro FW 2.0.0.4 speciální nové vlákno.
Vždy přijde někdo nový a bude v tom mít guláš :)

For example, I recommend rename name of the "Firmware 1.8.0.0" thread for example to "Czech Firmware 1.8.0.0/2.0.0.4", unless a new thread is created for FW 2.0.0.4.
When a new person comes, it will be confusing :)
 
Last edited:
Joined
Aug 24, 2018
Messages
32
Likes
21
Points
8
#66
Jsem teď mimo a náramek jsem zapomněl doma, ale chci se optat jestli teď v aktuálním RES na první stránce je i rozdělený proužek?
 

rendal

Well-known member
Contributor
Joined
Aug 29, 2018
Messages
909
Likes
762
Points
103
#67
Jsem teď mimo a náramek jsem zapomněl doma, ale chci se optat jestli teď v aktuálním RES na první stránce je i rozdělený proužek?
Zdá se, že rozdělený proužek není, což je pro mě krok zpět. Viz. foto zde: #60 (obálka je chybně zobrazena, již opraveno v RES)

A jinak ta indikace notifikací formou obálky v horním stavové liště, to schvaluji. Stejně to ukazovalo jen max. pět notifikací a pak už to jen zabíralo místo pro zobrazení stavu baterie. Současné umístění obálky a bez čísla je pro mě lepší.

Další co je pro mě ideální, je zobrazení baterie a formát data DD.MM
 
Last edited:
Joined
Oct 28, 2018
Messages
40
Likes
21
Points
8
#69
Je to tak, nahrál jsem nové RES, obálka opravena, pruh nerozdělen (jen dotaz k čemu je dobrý ho rozdělit?) a též schvaluji obálku nahoře na místo baterie.
 
Joined
Aug 24, 2018
Messages
32
Likes
21
Points
8
#71
Rozdělení je dobré jen k lepší orientaci a za mne to i lépe vypadá. Jinak větší smysl to nemá, ale už jsem si na to zvyknul. Také všem děkuji za jejich práci a rychlost.
 

lonewolf_x

New member
Joined
Oct 20, 2018
Messages
11
Likes
2
Points
3
#72
Ahoj všem,
skromný dotaz, hned mě nekamenujte :), stačí modifikovanou apku a její novou verzi přehrát přes starou nebo je nutnou odinstalovat a nahrát novou verzi, Díky za info.
 
Joined
Aug 24, 2018
Messages
32
Likes
21
Points
8
#77
Notify už nabízí novou verzi 7.1.3, ale zatím jen neoficiálně, tak jsem zvědavej jestli už tam bude aktualizován překlad počasí. Jinak se chci ještě zeptat jestli by se mohlo na první stránku dát i FT, aby bylo vše pohromadě.
 

MRMR

Well-known member
Contributor
Joined
Aug 10, 2018
Messages
433
Likes
642
Points
108
#78
Notify už nabízí novou verzi 7.1.3, ale zatím jen neoficiálně, tak jsem zvědavej jestli už tam bude aktualizován překlad počasí. Jinak se chci ještě zeptat jestli by se mohlo na první stránku dát i FT, aby bylo vše pohromadě.
To by asi šlo :geek:.
 

nemo

Member
Joined
Sep 13, 2018
Messages
59
Likes
44
Points
23
#79
Notify už nabízí novou verzi 7.1.3, ale zatím jen neoficiálně, tak jsem zvědavej jestli už tam bude aktualizován překlad počasí. Jinak se chci ještě zeptat jestli by se mohlo na první stránku dát i FT, aby bylo vše pohromadě.
Notify 7.1.3 používám a aktualizované počasí tam je... ?
 

Kampfik

New member
Joined
Sep 4, 2018
Messages
12
Likes
1
Points
3
#80
Zjistil jsem, že pokud mám vypnutou aplikaci Mi Fit (běží pouze na pozadí), tak mi na náramek nechodí notifikace při příchodu SMS, ale notifikace volání normálně ano. Pokud mám aplikaci zapnutou, tak notifikace SMS funguje. U předchozí verze s tím nikdy nebyl problém. Mám aktuální FW 2.0.0.4 z dneška. Jak jste na tom ostatní? Jde vám to?
 

Trusted Store

Members online

No members online now.

Our Telegram Channel

Which color of official strap would you like to buy for your Mi Band 3?

  • Black

    Votes: 2,154 52.8%
  • Deep Blue

    Votes: 1,197 29.4%
  • Redish Orange

    Votes: 726 17.8%

Forum statistics

Threads
2,408
Messages
40,524
Members
211,821
Latest member
pipipupu
Top