FW Mod Czech Firmware 2.4.0.32 / 1.8.0.34 | Mi Band 3 & Mi Band 3 NFC

eskimo

New member
Joined
Oct 12, 2018
Messages
1
Likes
0
Points
1
#81
Ahoj, předem moc díky za překlad a vůbec za českej fw.
Dnes jsem aktualizoval z původního českýho 1.5.0.2 (modifikovany MiFit 3.4.6) na teď akutální 2.0.04 (a modifikovany MiFit 3.5.3), vše staženo z úvodního postu tohoto vlákna. MiBand mi ale neukáže aktuální teplotu venku, ukazuje to jen a pouze max denní/noční teplotu dnes (úplně stejně jako na fw 1.5.0.2). Udělal jsem něco špatně?
Telefon mám v angličtině (jestli to hraje roli), na MiBandu v počasí mi to dny píše normálně česky a dlouze, popis už anglicky (třebas "cloudy", ale anglickej popis mi vubec nevadí), spíš bych rád tu aktuální teplotu.
Díky moc :)
 
Joined
Oct 28, 2018
Messages
40
Likes
21
Points
8
#82
Zjistil jsem, že pokud mám vypnutou aplikaci Mi Fit (běží pouze na pozadí), tak mi na náramek nechodí notifikace při příchodu SMS, ale notifikace volání normálně ano. Pokud mám aplikaci zapnutou, tak notifikace SMS funguje. U předchozí verze s tím nikdy nebyl problém. Mám aktuální FW 2.0.0.4 z dneška. Jak jste na tom ostatní? Jde vám to?
Jop, normálně notifikace chodí, zrovna teď email a to jsem byl doteď vzdálený od mob. (náramek nebyl připojen)
 
Joined
Oct 28, 2018
Messages
40
Likes
21
Points
8
#83
Ahoj, předem moc díky za překlad a vůbec za českej fw.
Dnes jsem aktualizoval z původního českýho 1.5.0.2 (modifikovany MiFit 3.4.6) na teď akutální 2.0.04 (a modifikovany MiFit 3.5.3), vše staženo z úvodního postu tohoto vlákna. MiBand mi ale neukáže aktuální teplotu venku, ukazuje to jen a pouze max denní/noční teplotu dnes (úplně stejně jako na fw 1.5.0.2). Udělal jsem něco špatně?
Telefon mám v angličtině (jestli to hraje roli), na MiBandu v počasí mi to dny píše normálně česky a dlouze, popis už anglicky (třebas "cloudy", ale anglickej popis mi vubec nevadí), spíš bych rád tu aktuální teplotu.
Díky moc :)
Neudělal, mám to stejně. Problém s překladem se určitě řeší. Aktuální teplota je pokud vím problém už z předchozí verze FW a hlavně to není problém FW nýbrž poskytovatele počasí. Ještě tam je pátá notifikace v PL tak se nelekej, ta myslím nebyla ještě opravena.
 

MTMT

New member
Joined
Oct 30, 2018
Messages
4
Likes
1
Points
3
#84
Nevím, jestli jsem sám, ale v notifikacích mám za počtem notifikací nepřeložený text, např. 5 powieadomién. Verze FW 2.04 a res 44
 
Joined
Oct 28, 2018
Messages
40
Likes
21
Points
8
#85
Nevím, jestli jsem sám, ale v notifikacích mám za počtem notifikací nepřeložený text, např. 5 powieadomién. Verze FW 2.04 a res 44
Víme, na třetí straně řešeno a o post výše řečeno též...
 

patkami

New member
Joined
Jul 5, 2018
Messages
3
Likes
0
Points
1
#86
Fix the translation
Czech Language
set as a default in menu
Date Format changed to DD.MM
FW - translation into the Czech language
main screen with battery indicator + indicator of notifications, weather - full names of days
Today at 8:18 AM
#603

Funguje vám zasvietenie displeju keď zdvihnete ruku? Mne to funguje ale počase to prestane fungovať musím ísť do mi fit aplikácie a zapnúť vypnúť túto funkciu a potom to zas dočasne ide.
A ešte otázka mi fit mi nesynchronizuje náramok iba keď ho najprv spojím cez gadgetbridge app je to normálne? Dík za odpoved
Today at 8:18 AM
#603

Funguje vám zasvietenie displeju keď zdvihnete ruku? Mne to funguje ale počase to prestane fungovať musím ísť do mi fit aplikácie a zapnúť vypnúť túto funkciu a potom to zas dočasne ide.
A ešte otázka mi fit mi nesynchronizuje náramok iba keď ho najprv spojím cez gadgetbridge app je to normálne? Dík za odpoved
 

MTMT

New member
Joined
Oct 30, 2018
Messages
4
Likes
1
Points
3
#87
Tak tohle jsem absolutně přehlédl. Skáču mezi těma dvěma vlákny a tohoto jsem si nevšiml. Sorry
 

Luko69

Active member
Joined
Aug 10, 2018
Messages
339
Likes
75
Points
33
#88
Ahoj všem,
skromný dotaz, hned mě nekamenujte :), stačí modifikovanou apku a její novou verzi přehrát přes starou nebo je nutnou odinstalovat a nahrát novou verzi, Díky za info.
Ja som ju priamo aktualizoval, bez odinstalovania a slape na 100%
 
Joined
Oct 28, 2018
Messages
40
Likes
21
Points
8
#89
Toho jsem si všiml taky, zapnu funkci info po zvednutí zápěstí, chvilku funguje a pak se musí v MF jakoby restartovat
 

Kampfik

New member
Joined
Sep 4, 2018
Messages
12
Likes
1
Points
3
#90
Jop, normálně notifikace chodí, zrovna teď email a to jsem byl doteď vzdálený od mob. (náramek nebyl připojen)
Pokud mám Mi Fit spuštěnou na pozadí tak mi chodí notifikace na vše (hovory, WhatsApp, e-mail atd.), ale notifikace na klasickou SMS nechodí, už nevím co s tím.
 
Joined
Oct 28, 2018
Messages
40
Likes
21
Points
8
#91
Pokud mám Mi Fit spuštěnou na pozadí tak mi chodí notifikace na vše (hovory, WhatsApp, e-mail atd.), ale notifikace na klasickou SMS nechodí, už nevím co s tím.
Koukni do MiFit na příchozí SMS, klikni na to, pravděpodobně nemá MiFit oprávnění číst sms tak to povol
 

rendal

Well-known member
Contributor
Joined
Aug 29, 2018
Messages
909
Likes
762
Points
103
#92
No mě info po zvednutí zápěstí chodí také jak kdy, ale většinou jde a chová se to takto už od pradávna, tedy i ve všech starších verzí FW.
Aktuální počasí se zobrazuje jak se mu chce, ale většinou je zobrazeno.
A take mě mizí sem tam dolní indikace posuvníku v menu Více.
Jo a SMS chodí v pořádku a vždy, s tím problém nemám.
 

majsi

Well-known member
Contributor
Joined
Oct 13, 2018
Messages
144
Likes
262
Points
73
#93
ten posuvnik viem vyriešiť tak že text posuniem trocha hore ;)
viac ma hnevá ten preblik pri listovaní.
 

MRMR

Well-known member
Contributor
Joined
Aug 10, 2018
Messages
433
Likes
642
Points
108
#94
Možná se zeptám hloupě, ale mezi posunem v menu se vypne displej? Třeba přechod z počasí na měření tepu? Pokud je tam nějaká časová prodleva pro přepis obrazovek... Přidáním času kdy je disp. off, by se zamezilo tomu probliknutí...
 

majsi

Well-known member
Contributor
Joined
Oct 13, 2018
Messages
144
Likes
262
Points
73
#95
nenašiel miesto vo fw kde sa prepinajú obrazovky čiže ti neviem odpovedať :(
 

MRMR

Well-known member
Contributor
Joined
Aug 10, 2018
Messages
433
Likes
642
Points
108
#96
nenašiel miesto vo fw kde sa prepinajú obrazovky čiže ti neviem odpovedať :(
To nevadí, nech to být, ono to probliknutí není až tak hrozné...;):). Chtěl jsem do hlavního příspěvku upnout soubor s fontem, ale oni tam nemají nastavenou podporu, takže nelze... Musím to hodit jinam nastavit jen odkaz... Mají to zvláštně nastavené :)
 

majsi

Well-known member
Contributor
Joined
Oct 13, 2018
Messages
144
Likes
262
Points
73
#97
s fontami si sa niekam pohol? ja som neprišiel na nič nové. Nevie/nechce niekto pomôcť?
 

MRMR

Well-known member
Contributor
Joined
Aug 10, 2018
Messages
433
Likes
642
Points
108
#98
s fontami si sa niekam pohol? ja som neprišiel na nič nové. Nevie/nechce niekto pomôcť?
JJ, pohnul... - nevím, jak to zabalit :(. Mám to rozbalené, mám připravené Emoji... - vím, na jaké adresy to nasměrovat..., jen nevím, jak to zabalit zpátky..., pošlu ti to do mailu..., za chvíli... ;)

Už to tam máš :), podle mne se nemusí nutně dodržet ten rozměr 9x15..., ale stejně je nejlepší to asi zkusit. Kdybych nebyl lama, tak už to mám za dnešek hotové... Díval jsem se u RU na nějaké Pict z IDA, vidí to úplně jinak (byly to screeny z úpravy FW pro BIP). Díky za ten materiál k IDA, já to ještě nestačil prohlédnout..., jen jsem zaregistroval, že jsi mi tam něco poslal... Vidím to na Vánoční prázdniny - jako relax :D

Tak se mi to vrátilo..., upnu ti to někam a adresu dám do PM :)
 
Last edited:

tomini

Active member
Joined
Jul 11, 2018
Messages
150
Likes
34
Points
38
#99
Můžete udělat FW bez té indikace baterie? :)
Vw Wuhan v44 s Pikachu HB je baterie, nepotřebuji to tam.
Mohl bych poprosit o verzi FW bez toho?
Mnohokrát děkuji!
 

majsi

Well-known member
Contributor
Joined
Oct 13, 2018
Messages
144
Likes
262
Points
73
JJ, pohnul... - nevím, jak to zabalit :(. Mám to rozbalené, mám připravené Emoji... - vím, na jaké adresy to nasměrovat..., jen nevím, jak to zabalit zpátky..., pošlu ti to do mailu..., za chvíli... ;)

Už to tam máš :), podle mne se nemusí nutně dodržet ten rozměr 9x15..., ale stejně je nejlepší to asi zkusit. Kdybych nebyl lama, tak už to mám za dnešek hotové... Díval jsem se u RU na nějaké Pict z IDA, vidí to úplně jinak (byly to screeny z úpravy FW pro BIP). Díky za ten materiál k IDA, já to ještě nestačil prohlédnout..., jen jsem zaregistroval, že jsi mi tam něco poslal... Vidím to na Vánoční prázdniny - jako relax :D

Tak se mi to vrátilo..., upnu ti to někam a adresu dám do PM :)
teraz keď to tu čítam mi došlo čo sú tie dáta navyše bude to šírka - 10px pre latin a 20px pre cn. to by mohlo pasovať - preverim a doplnim do toho scriptu :)
 

Trusted Store

Members online

No members online now.

Our Telegram Channel

Which color of official strap would you like to buy for your Mi Band 3?

  • Black

    Votes: 2,154 52.8%
  • Deep Blue

    Votes: 1,197 29.4%
  • Redish Orange

    Votes: 726 17.8%

Forum statistics

Threads
2,408
Messages
40,524
Members
211,821
Latest member
pipipupu
Top