FW Mod Czech Firmware 2.4.0.32 / 1.8.0.34 | Mi Band 3 & Mi Band 3 NFC

Milos5

New member
Joined
Jul 2, 2018
Messages
13
Likes
7
Points
3
Ahoj,

JJ viditelnost v MF zanuta, odparovano.
Kdybych to ještě nikdy nedělal, rekl bych si neumí to tak co se do toho s....
Njn ja jiz na svem delal 3 aktualizaceca i pro druhe, vzdy rozvhozeno. A ted ... 🤔
Dekuji za pomoc a radu jdu to zkusit ...
 

Milos5

New member
Joined
Jul 2, 2018
Messages
13
Likes
7
Points
3
Ahoj,
Moc děkuji za radu. Jiz zprovozněno.
Musel jsem nainstaloval novou verzi Gadgetbridge (0.29.1).
Předchozí verze (0.27.0) to nechtělo poslat do MB3 res..

Po aktualzaci jiz vše ok.
Moc díky.
Přeji všem krasné svátky ... 😋
 
Last edited:

4technik

New member
Joined
Dec 20, 2018
Messages
4
Likes
0
Points
1
Ahoj, po zakoupení sem zprovoznil dle navodu a SW na prvni strane MiFit 3.5.5.1, FW Mili_wuhan_2.0.0.4_CZ_m3_DMT.fw s RES 44_SBS. Fonty jsem neinstaloval. Uvidim nejakou zmenu, kdyz je nainstaluju?
Pocesteni je super. Diky chlapi.

Mam ale problem s notifikaci prichoziho volani WhatsApp-nic se nezobrazi. Pri prichozi zprave ovsem notifikace prijde.
V cem muze byt problem?

Diky
 

Sedlin

New member
Joined
Aug 23, 2018
Messages
8
Likes
6
Points
3
Můžete otestovat..., já už to mám "natažené" v MB3 (Mi Fit jsem nezkoušel...). Pokud objevíte chybu v překladu, tak napište do PM nebo do vlákna... Jedná se o prostý překlad FW.
Mili_wuhan_CZ_2_2_0_14_lom.fw (DD/MM)
Mili_wuhan_CZ_2_2_0_14_tec.fw (DD.MM)
Wuhan_2.2.0.14_CZ.res
Modified Mi Fit 3.5.5 - English, Turkish, Portuguese and others... | Xiaomi Mi Band 3 | GeekDoing


Pokud jste použili FW z předchozího odstavce a datum se Vám na MB3 zobrazuje ve špatném formátu(MMDD), tak použijte tuto verzi FW (u většiny z Vás bude fungovat verze z prvního odstavce):
Mili_wuhan_CZ_2_2_0_14_lom_MD.fw
Mili_wuhan_CZ_2_2_0_14_tec_MD.fw


Ještě nevím, zda se na to podívá @majsi a spachá tam ty vychytané úpravy (ono se opět moc nových věcí ve FW neobjevilo...). Škoda, že nám Xia neudělalo větší Vánoce.
Ahoj, díky moc za novou verzi :)

Bojuji jen s jediným problémem a to, že ať nahodím jakýkoli výš zmíněný fw, tak mám vždycky tečku a nikdy ne lomítko.
 
Joined
Aug 24, 2018
Messages
32
Likes
21
Points
8
Notify po aktualizaci na 8.0.4 prošla docela změnami v zobrazení a už jde i přehazovat pořadí položek nabídky v Mi band 3. Určitě toho bude více. Za mě 👍
 

norek

New member
Joined
Dec 24, 2018
Messages
1
Likes
1
Points
3
Ahoj, existuje čeština i na aktuální NFC verzi (1.6.0.10)? Projížděl jsem fórum, nic nenašel, ale možná jsem se přehlédl, proto se ptám zde :) Díky za pomoc.
 

Agilith

New member
Joined
Jul 20, 2018
Messages
6
Likes
0
Points
1
Mam problem... z aktualizuji si tedka tu novou aktualizaci... ale funguje mi jenom uvodni obrazovka... nejde mi posunovat obrazovka... nebo spis tam mam jen hlavni obrazovku...
 

Spejbl

New member
Joined
Aug 14, 2018
Messages
1
Likes
1
Points
3
Mam problem... z aktualizuji si tedka tu novou aktualizaci... ale funguje mi jenom uvodni obrazovka... nejde mi posunovat obrazovka... nebo spis tam mam jen hlavni obrazovku...
Stačí si v MF přehodit pozici třeba tepu někam jinam a uložit pak už to jde :)
 
Joined
Dec 24, 2018
Messages
14
Likes
5
Points
8
Ahoj lidi,

1) díky za to co děláte, je to super!! :)
2) mam MB s iphonem a za boha nemužu příjit na to jak změnit ciferník, pokaždé když se dostanu do více/zobrazení, tak tam nejde nic změnit.

Děkuji radu a hezké Vánoce :)
 

Theorem

New member
Joined
Dec 19, 2018
Messages
5
Likes
10
Points
3
To by nemělo souviset s typem telefonu.Jdeš do více/zobrazení.Tam podržíš tlačítko na náramku - objeví se pecky co přibejvaj a držíš než dojedou do konce.Pak se ti objeví nabídka displejů (3 kousky).Přejižděním nahoru nebo dolu z nich vybereš a kliknutím na displej potvrdíš a je nastaveno
 
Joined
Nov 9, 2018
Messages
9
Likes
1
Points
8
Hm zkus Mi band master (provedení při párování vlastní autorizaci),ve správci souborů najdi firmware.fw a dej otevřít v mi bandu masteru (pokud není výchozí) automaticky rozpozná že je to fw a nahodí fw pak totéž s resources.res , doporuči zapnout viditelnost mi bandu, ostatní aplikace mi fit a další (jiné obslužné apk ) vypnout/odinstalovat nebo alespoň oříznout opravně na bt po dobu flashovani.

Pokud to náramek nereaguje tak jej přehraj přes ofiko mi fit , a proces opakuj.
 
Joined
Dec 24, 2018
Messages
5
Likes
1
Points
8
Včera jsem poprvé instaloval češtinu do dvou čínských Mi Band 3 podle zdejších návodů a fungují skvěle. Notifikace i z Whatsapp. Akorát mám na jednom verzi s MD a na druhém opravený FW s opraveným DM. A právě na tom opraveným nefunguje odmítnutí hovoru. Ale nevím, jestli to jen někde není povolené. Nemáte podobnou zkušenost?
 

4technik

New member
Joined
Dec 20, 2018
Messages
4
Likes
0
Points
1
Včera jsem poprvé instaloval češtinu do dvou čínských Mi Band 3 podle zdejších návodů a fungují skvěle. Notifikace i z Whatsapp. Akorát mám na jednom verzi s MD a na druhém opravený FW s opraveným DM. A právě na tom opraveným nefunguje odmítnutí hovoru. Ale nevím, jestli to jen někde není povolené. Nemáte podobnou zkušenost?
Notifikacema WhatsApp myslis zpravy nebo i volani? Me funguji pouze zpravy. Pri volani WhatsApp MB3 nic nedela.:unsure:
 

keezlab

New member
Joined
Dec 25, 2018
Messages
5
Likes
1
Points
3
Ahoj,
jdu sem pro menší radu. Dnes jsem poprvé nahrával češtinu do MB3 (z Číny). Pral jsem se s tím hodinu, než jsem zjistil, že musím nahrát i .res a hlavně nemůžu mít oficiální aplikaci s Googleplay (ta mi vždy stahovala aktualizaci s čínským jazykem).

Nakonec jsem tedy jako první nainstaloval - Mi Fit 3.5.5 - All languages.apk
Poté jsem nahrát .res- Wuhan_2.2.0.14_CZ.res
A jako poslední nahrál fw - Mili_wuhan_CZ_2_2_0_14_tec.fw

Vše proběhlo v pořádku, jen pouze mám u datumu MM.DD, které bych rád změnil. Stačí nahrát pouze jiný fw?

Je můj postup správný? Nejdříve .res a poté až fw?

Jinak narazil jsem i na jné forum ohledně Czech Firmware - Czech Firmware | Xiaomi Mi Band 3 | GeekDoing , předpokládám že to je starší a nyní již neaktuální?

Moc děkuji za vaše rady. ;)
 

Trusted Store

Members online

No members online now.

Our Telegram Channel

Which color of official strap would you like to buy for your Mi Band 3?

  • Black

    Votes: 2,154 52.8%
  • Deep Blue

    Votes: 1,197 29.4%
  • Redish Orange

    Votes: 727 17.8%

Forum statistics

Threads
2,409
Messages
40,536
Members
211,855
Latest member
Narra
Top