FW Mod Czech Firmware 2.4.0.32 / 1.8.0.34 | Mi Band 3 & Mi Band 3 NFC

rendal

Well-known member
Contributor
Joined
Aug 29, 2018
Messages
913
Likes
763
Points
103
Ahoj nevíte který soubor si nahrát aby mi zmizela ze základního displeje notifikace o baterií FW.: 2.4.0.12 hw: V0. 23.19. 49 přišlo mi že bez te notifikace byli hodiny větší.
Diky
Velikost hodin je stejná, tak jako u originálního firmware. Jedině kde jsou hodiny větší, je tak zvaný PL/mody a qexx mody.
 

dolphi

New member
Joined
Jul 11, 2018
Messages
6
Likes
1
Points
3
Včera jsem poslal do světa Mi band 3 a už pár dní používám jen novou verzi 4. Má opravdu cenu to fotit a psát nějaké recenze?
Je zájem. Nechci tady plevelit forum...
 

thorazgard

Active member
Joined
Aug 8, 2018
Messages
124
Likes
90
Points
38
Recenzí je na youtube hromada, nejdůležitější věc co bych vypíchnul je že čitelnost na slunku i teď v létě je naprosto skvělá proti 3 verzi a na novou aplikaci si budu chvíli zvykat. Jinak ty barvičky jsou naprosto parádní. Ovládání muziky třeba spotify mile překvapilo.
 

dolphi

New member
Joined
Jul 11, 2018
Messages
6
Likes
1
Points
3
Za mě jen krátce

+ cena
+ barvičky
+ mnohem lepší princip ovladani a tlačítko v menu zpět
+ 5 urovní podsvícení náramku
+ náramky jsou kompatibilní s verzi 3
+ reboot, factory reset, bluetooth address, firmware version 1.0.5.39 lze přečíst z menu

- "nabíjecí stanice" při vložení náramku a jeho dobíjení OK, ale pro vytažení jsem šel malem pro kleště
 
Joined
Aug 24, 2018
Messages
32
Likes
21
Points
8
Kde jste kupovali? Tady v CZ a nebo třeba Aliexpress ? Taky chci vyměnit za 3 . A jakou používáte aplikaci já Notify, bude fungovat? Díky za info.
 

thorazgard

Active member
Joined
Aug 8, 2018
Messages
124
Likes
90
Points
38
Kupoval jsem na ali hned jak to vyšlo a za necelé tři týdny to bylo doma za 35 USD(obědnával jsem na dovolené tak mi to ani nevadilo) , kupujte jen global verzi! Jinak displej chrání tempred glass už to není plast ... takže jen asi tak snadno nepoškrábete :) Mi band tools funguje dokonale.
 

rendal

Well-known member
Contributor
Joined
Aug 29, 2018
Messages
913
Likes
763
Points
103
Czech Firmware 2.4.0.12 pro Mi Band 3 bez NFC (Mili_wuhan / Mili_hankou):

  1. FAKE verze zablokuje případné aktualizace Firmware a Resources v Mi Fit (originální či modifikované).
  2. U Mili_hankou se ve Firmware z první stránky "FW_Mili_hankou_2_4_0_12_CZ.fw", nastaví spatně výchozí jazyk na češtinu a náramek je stále v angličtině. Oprava výše by to mohla řešit. S nějakým kusem náramku Mili_hankou mě to chodilo.
  3. Firmware otestováno na Mili_wuhan V0.18.3.4 (Chinese Version) a Mili_hankou V0.23.18.49 (Global Version).
 
Last edited:

Devr

New member
Joined
Mar 28, 2019
Messages
13
Likes
0
Points
1
Zdravím, jen se chci zeptat,je opravdu vidět u mb4 displej na slunku v pohodě? Já pokud jsem venku např. včera, tak na mb3 není vidět venku ani h...o, což mě fakt štve. Takže stejně musím tahat z batohu mobil.
 

rendal

Well-known member
Contributor
Joined
Aug 29, 2018
Messages
913
Likes
763
Points
103
Zdravím, jen se chci zeptat,je opravdu vidět u mb4 displej na slunku v pohodě? Já pokud jsem venku např. včera, tak na mb3 není vidět venku ani h...o, což mě fakt štve. Takže stejně musím tahat z batohu mobil.
No je to výrazně lepší, oproti Mi Band 3 ;)
 

xpaulos2

Well-known member
Developer
Contributor
Joined
Sep 10, 2018
Messages
890
Likes
804
Points
103
Tak kto by chcel môže začať robiť preklady pre MB4, zatiaľ nie sú všetky vety dostupné. Niektoré vety sú z španielčiny a francúzštiny, ktoré sa mi podarilo dostať z RES súboru.
Upozorňujem že v náramku sa nezobrazujú: Ž,Ť,Š,Č,ň,ľ tak sa im vyhnite v prekladoch.(v notifikaciach fungujú)
Prekladať do stĺpca CZ
Preklady
 

thorazgard

Active member
Joined
Aug 8, 2018
Messages
124
Likes
90
Points
38
začal jsem to doplňovat ale jak to tam uložím? jsem v cca 1/4 hotovy :) Dnes to dodělám a pak by to mohl někdo zkontrolovat a případně upravit.
 

thorazgard

Active member
Joined
Aug 8, 2018
Messages
124
Likes
90
Points
38
tak chybí cca poslední 1/5 jdu na pivo tak to dnes nebude ... :) Jak přeložit Just a sec ... Chviličku ... Vteřinku...?
 

thorazgard

Active member
Joined
Aug 8, 2018
Messages
124
Likes
90
Points
38
Je tam nějaké riziko udělat z toho cihlu? Jak ne tak prosím SZ nebo i sem veřejně :) Čím víc testerů tím lépe!
 
Joined
Oct 19, 2018
Messages
9
Likes
11
Points
3
Zdravím, kdo by chtěl tady je modifikovaný Mi Fit 4.0.5 kompletně česky bez jediného anglického slova ;). Můžu případně nahrát i na jiný server.
 
Last edited:

Trusted Store

Members online

No members online now.

Our Telegram Channel

Which color of official strap would you like to buy for your Mi Band 3?

  • Black

    Votes: 2,154 52.8%
  • Deep Blue

    Votes: 1,197 29.4%
  • Redish Orange

    Votes: 727 17.8%

Forum statistics

Threads
2,409
Messages
40,534
Members
211,844
Latest member
kratoz29
Top