FW Mod Czech Firmware 2.4.0.32 / 1.8.0.34 | Mi Band 3 & Mi Band 3 NFC

Mcbatch

New member
Joined
May 11, 2019
Messages
3
Likes
1
Points
3
Ahoj,
mám problém se zobrazováním jména příchozích hovorů, vždy to funguje jen chvíli, po nějakém čase přestanou fungovat upozornění na hovory s kontaktem, neznámá čísla jedou dál.
Jediné co pomáhá je přehrání firmware. Aktuálně poslední český i zdroje.
Používám Notify & Fitnes vždy zkouším poslední verzi.
U MiBand jsem jména u hovorů nikdy nerozjel.
Díky
 

rendal

Well-known member
Contributor
Joined
Aug 29, 2018
Messages
909
Likes
762
Points
103
Ahoj,
mám problém se zobrazováním jména příchozích hovorů, vždy to funguje jen chvíli, po nějakém čase přestanou fungovat upozornění na hovory s kontaktem, neznámá čísla jedou dál.
Jediné co pomáhá je přehrání firmware. Aktuálně poslední český i zdroje.
Používám Notify & Fitnes vždy zkouším poslední verzi.
U MiBand jsem jména u hovorů nikdy nerozjel.
Díky
Vyzkoušej jak se to chová pouze s Mi Fit (momentálně používám modifikovanou verzi Mi Fit V4.0.6 od @Michellincz), identifikace volajícího mě chodí normálně.
 

Neta76

New member
Joined
Mar 7, 2019
Messages
1
Likes
0
Points
1
Ahoj, dcera loni dostala MB3 k vánocům, dal jsem jí tam CZ a do mobilu modifikovaný MiFit (fv.2.3.0.6 a apk3.5.8). Vše funguje jak má bez problémů. Jen mne zajímá jestli je lepší aktualizovat na nejnovější verzi a je v tom nějaká výhoda. Popřípadě co se stane když aktualizuji pouze modifikovanou apku. Děkuji
 

rendal

Well-known member
Contributor
Joined
Aug 29, 2018
Messages
909
Likes
762
Points
103
Ahoj, dcera loni dostala MB3 k vánocům, dal jsem jí tam CZ a do mobilu modifikovaný MiFit (fv.2.3.0.6 a apk3.5.8). Vše funguje jak má bez problémů. Jen mne zajímá jestli je lepší aktualizovat na nejnovější verzi a je v tom nějaká výhoda. Popřípadě co se stane když aktualizuji pouze modifikovanou apku. Děkuji
Výhoda je v opravě chyb FW a nová funkce FW je časovač, případně další modifikace FW. Nevýhoda, zabere vám to čas a můžou se objevit i případné problémy s aplikací aktualizace FW. Pokud aktualizujete pouze Mi Fit, přehraje vám náramek zřejmě na nejnovější originální verzi (pokud nemáte "fake verzi" FW na 9.9.9.99) bez češtiny.
 
Last edited:

rendal

Well-known member
Contributor
Joined
Aug 29, 2018
Messages
909
Likes
762
Points
103
Mrtvé to není :)
Tohle řeší Fake verze 9.9.9.99, máš nainstalovanou tuto verzi? Ta by se neměla samovolně aktualizovat a než bude nová česká verze, měl bys používat tuto.
Pokud vyjde nová verze, bude upravena počeštěná a tak, ale já k dispozici zatím novou verzi nemám. Prí je nová verze v Mi Fit pro iOS, což já iOS nemám. Takže až budu mít k dispozici novou verzi FW, upravím ji.
 
Last edited:

Trusted Store

Members online

No members online now.

Our Telegram Channel

Which color of official strap would you like to buy for your Mi Band 3?

  • Black

    Votes: 2,154 52.8%
  • Deep Blue

    Votes: 1,197 29.4%
  • Redish Orange

    Votes: 726 17.8%

Forum statistics

Threads
2,408
Messages
40,524
Members
211,820
Latest member
careylui
Top