FW Mod Slovak Firmware 2.4.0.32 | 1.8.0.38

canopus

New member
Joined
Feb 16, 2019
Messages
19
Likes
1
Points
1
woalla, skusil som natvrdo uninstall,restart mobilu+pripojit naramok cez MIFIT,odpojit z MIFITU,instalnut NOTIFY,nasledne povolit vsetko co chcel,bolo toho vyse 10 povoleni,a uz pri skype mi funguje ako MIFIT, uvidime messenger,whatsup,gmail

skype=funguje
messenger=nefunguje
 
Last edited:
Joined
Dec 7, 2018
Messages
39
Likes
7
Points
18
woalla, skusil som natvrdo uninstall,restart mobilu+pripojit naramok cez MIFIT,odpojit z MIFITU,instalnut NOTIFY,nasledne povolit vsetko co chcel,bolo toho vyse 10 povoleni,a uz pri skype mi funguje ako MIFIT, uvidime messenger,whatsup,gmail

skype=funguje
messenger=nefunguje
Asi mesiac a pol používam N&F a nemal som zatiaľ takéto problémy. Notifikácie mi normálne chodia (mám zapnute Messenger, WhatsApp, Gmail, Mi Band Maps, Sms správy). Nemyslím si, že som tam niečo špeci nastavoval ohľadom tohto, neviem ti poradiť. Jedine skús pozrieť či na danej aplikácii máš zaškrtnuté Zobraziť text notifikácie.

Ak by ti ešte vyskakovalo aby si potvrdil notifikačný text tak skús behnúť do nastavení v N&F --> Pokročilé --> Vynútiť notifikačný text.

Mávnutie ruky kvôli zisteniu času nastavíš cez nastavenia v N&F--> Základné--> Nastavenia Mi Band--> Zdvihnite zápästie.
 

canopus

New member
Joined
Feb 16, 2019
Messages
19
Likes
1
Points
1
zdvihnutie zapastia som musel nastavit 00:00 do 00:00 to uz zacalo fungovat......

no messenger nie a nie rozchodit.....

vynutil som aj notifikacny text tiez
 

slafino

New member
Joined
Feb 21, 2019
Messages
1
Likes
0
Points
1
caute tak kupil som si MB3 , cez gadget bridge som nainstaloval FW_MB3_2_3_0_2_SK_Modify_v2.fw ... updatlo to a tma to skoncilo ... hodinky idu ukazuje cas a datum dnesnya za nim cze ... neda sa viac nic robit .. ani posunut dodola len hdoi tak efekt ze zatrasie casom inak nic , ani sa nespojim s nimi ... wtf
 
Joined
Dec 7, 2018
Messages
39
Likes
7
Points
18
Do Notify&Fitness pridali notifikácie pre Google Mapy.

 
Last edited:

xpaulos2

Well-known member
Developer
Contributor
Joined
Sep 10, 2018
Messages
890
Likes
804
Points
103
caute tak kupil som si MB3 , cez gadget bridge som nainstaloval FW_MB3_2_3_0_2_SK_Modify_v2.fw ... updatlo to a tma to skoncilo ... hodinky idu ukazuje cas a datum dnesnya za nim cze ... neda sa viac nic robit .. ani posunut dodola len hdoi tak efekt ze zatrasie casom inak nic , ani sa nespojim s nimi ... wtf
spojiť sa musíš cez gadgebridge kde si aj inštaloval, na SK dni musíš nainštalovať aj RES súbor, pre obnovu posunu zmeň v MiFit poradie tých obrazoviek a ulož potom mozes vrátiť spať,
 

Luko69

Active member
Joined
Aug 10, 2018
Messages
339
Likes
75
Points
33
Akurat som skusal v MiFit - Cvicenie - Chodza - avsak po kliknuti na "GO" aplikacia padne. Ma este niekto taky problem ?
 

xpaulos2

Well-known member
Developer
Contributor
Joined
Sep 10, 2018
Messages
890
Likes
804
Points
103
Hej skúšal som a aj mne pada, a skúšal si posledne 2 MIUI verzie ci ti hlási prichádzajúci hovor lebo mne prestal a keď to vypnem a zapnem tak napíše nainštalujte najnovšiu aktualizáciu pre MIUI
 

xpaulos2

Well-known member
Developer
Contributor
Joined
Sep 10, 2018
Messages
890
Likes
804
Points
103
Akurát písali na MIUI že sa nedá otvoriť AGPS nastavenie možno to ma súvis s týmto lebo predtým to šlo.
Môže otestovať niekto kto nemá xiaomi s tyzdennou (developer) ROM
 

Luko69

Active member
Joined
Aug 10, 2018
Messages
339
Likes
75
Points
33
V niektorej z predoslych verzii mi Chodza fungovala, len nechce sa mi to flesovat znova a hladat, pockam na dalsiu verziu, ukazovanie prichadzajuceho mi ide, ale vsimol som si, ze z casu na cas to neukazuje a potom to bez nejakeho zasahu zacne fungovat znovu v poriadku.
Mam tiez Mi8 s nasou 9.2.21 ROM
 

xpaulos2

Well-known member
Developer
Contributor
Joined
Sep 10, 2018
Messages
890
Likes
804
Points
103
Tak problem s hovorom som mal len na minulej Rom teraz som otestoval co dnes vyšla a funguje
 
Joined
Sep 15, 2018
Messages
83
Likes
11
Points
13
tak to chvalabohu ze mi 5 uz prestali podporovat.aspon mam o problem menej. :D ked kupim novy fon(zatial mi stale od nich nic nepasuje,podrbana kvapka na 9 a chybajuci infrak a velka vaha na mix3)asi zostanem na global verzii.aspon zo zaciatku ci sa osvedci.
 

xpaulos2

Well-known member
Developer
Contributor
Joined
Sep 10, 2018
Messages
890
Likes
804
Points
103
neviem, len ked som skúšal tak Vonkajšia cyklistika fungovala a ostatne padali
 

Luko69

Active member
Joined
Aug 10, 2018
Messages
339
Likes
75
Points
33
Bolo by fajn, keby sa Ti to podarilo opravit, celkom som tu chodzu pouzival. Diky. V tej od Magical tusim nefunguju nase pocasie, nie ?
 

xpaulos2

Well-known member
Developer
Contributor
Joined
Sep 10, 2018
Messages
890
Likes
804
Points
103
Tak som našiel iný editor a aj iný spôsob na zmenu google api key keďže to spôsobovalo pad spustenia behu, aktualizoval som linky. Tento editor komprimuje apk na väčšiu veľkosť(rovnakú ako pôvodne apk) a tym pádom sa tu nedá nahrať tak linky odkazujú na OneDrive, Google api key je z môjho Google Cloud services takže bude nastavený limit(aby bol free) na počet zobrazení tym pádom sa môže stať ak veľa ľudí bude používať app že sa dosiahne limit a nezobrazí vám mapu.
 

Luko69

Active member
Joined
Aug 10, 2018
Messages
339
Likes
75
Points
33
Diky za pracu, idem vyskusat. Co sa tyka tych map, po dosiahnuti limitu sa nebudu uz zobrazovat vobec, ci len vtedy nie, ako bude pripojenych viac ludi naraz ?
 

xpaulos2

Well-known member
Developer
Contributor
Joined
Sep 10, 2018
Messages
890
Likes
804
Points
103
Ak sa dosiahne limit tak uz ten mesiac sa mapy nezobrazia, tu je cenník a limity neviem ktoré sa s toho presne používa v tejto app, či len to prvé a druhé ktoré su nelimitovane, alebo aj iné musím to ešte odsledovať. Lebo už tam mam aj jednu stránku s Javasript mapou čo by malo byť Dynamic Maps
 

Trusted Store

Members online

Our Telegram Channel

Which color of official strap would you like to buy for your Mi Band 3?

  • Black

    Votes: 2,154 52.8%
  • Deep Blue

    Votes: 1,197 29.4%
  • Redish Orange

    Votes: 727 17.8%

Forum statistics

Threads
2,409
Messages
40,534
Members
211,844
Latest member
kratoz29
Top