FW Mod Slovak Firmware 2.4.0.32 | 1.8.0.38

Pgsa

New member
Joined
Feb 3, 2019
Messages
1
Likes
0
Points
1
#44
Skúsil som na galaxy s8 a ukazuje mi default android ikonku. Verzia od Magical Unicorn však už ukazuje správne.
 

xpaulos2

Well-known member
Developer
Contributor
Joined
Sep 10, 2018
Messages
890
Likes
804
Points
103
#45
Skúsil som na galaxy s8 a ukazuje mi default android ikonku. Verzia od Magical Unicorn však už ukazuje správne.
OK zajtra skúsim ešte jednu verziu spraviť ci to opravy, jediný rozdiel co som robil oproti predchádzajúcim že som použil novšiu verziu programu na úpravu tak skúsim v tej starsej verzi
 

Luko69

Active member
Joined
Aug 10, 2018
Messages
339
Likes
75
Points
33
#46
Tento problem vyzera asi byt len na Samsungoch, napr. na Xiaomi to ide v poriadku.
 

JozefSK

New member
Joined
Jul 9, 2018
Messages
2
Likes
0
Points
1
#47
ahoj ,, otázka
FW_MB3_2_3_0_2_SK_Modify.fw (last ver. - 1.2.2019 23:00)

neobsahuje % percenta batérie na hlavnej obrazovke ? ďakujem
 

radosquo

New member
Joined
Aug 20, 2018
Messages
11
Likes
1
Points
3
#50
Tento problem vyzera asi byt len na Samsungoch, napr. na Xiaomi to ide v poriadku.
Honor 8 Pro Android 8 to tiez robi. Namiesto oranzovej ikonky je tam len modry android.

Update: po preinstalovani na novu verziu od MagicalUnicorna sa uz ikonka zobrazuje spravne.
 
Last edited:

Juri

New member
Joined
Dec 8, 2018
Messages
3
Likes
0
Points
1
#51
Zdravím, veľmi sa do toho nevyznám tak ak trepnem hovadinu, tak mi odpustite. ;)
Situácia:
Je verzia ENG FW 2.3.0.2 a preložená verzia SVK FW je tiež 2.3.0.2. (používaná originál APP MiFit)
Otázka:
Je tu možnosť pri modifikácii SVK FW nejako "umelo" mu navýšiť verziu, napr. na 5.5.0.2, aby sa stále náramok pri používaní originál APP neaktualizoval na najnovší ENG FW? Napr. víjde 2.3.0.3 a už sa aktualizuje, tak to zasa musím prehodiť na SVK. :/

Takto by sa dala vlastne oklamať APP a neaktualizovala by to opäť na ENG.

Ide mi hlavne o SVK nie o to mať tam každou aktualizáciou niečo nové.
Na modifikovanej APP mi nešlo prihlásiť cez účet Google (cca pred mesiacom), tak som si nechal orig. APP a pri každej aktualizácii FW musím nahrávať Slovenčinu.

Dúfam že som sa vyjadril dostatočne jasne :).
Za odpoveď vopred ďakujem.
 

xpaulos2

Well-known member
Developer
Contributor
Joined
Sep 10, 2018
Messages
890
Likes
804
Points
103
#52
Zdravím, veľmi sa do toho nevyznám tak ak trepnem hovadinu, tak mi odpustite. ;)
Situácia:
Je verzia ENG FW 2.3.0.2 a preložená verzia SVK FW je tiež 2.3.0.2. (používaná originál APP MiFit)
Otázka:
Je tu možnosť pri modifikácii SVK FW nejako "umelo" mu navýšiť verziu, napr. na 5.5.0.2, aby sa stále náramok pri používaní originál APP neaktualizoval na najnovší ENG FW? Napr. víjde 2.3.0.3 a už sa aktualizuje, tak to zasa musím prehodiť na SVK. :/

Takto by sa dala vlastne oklamať APP a neaktualizovala by to opäť na ENG.

Ide mi hlavne o SVK nie o to mať tam každou aktualizáciou niečo nové.
Na modifikovanej APP mi nešlo prihlásiť cez účet Google (cca pred mesiacom), tak som si nechal orig. APP a pri každej aktualizácii FW musím nahrávať Slovenčinu.

Dúfam že som sa vyjadril dostatočne jasne :).
Za odpoveď vopred ďakujem.
Ano je to mozne, problem moze nastat ked pride aj aktualizacia RES, lebo ak bude nove teda vacsie ako teraz 46 tak sa aktualizuje a bude ti pisat Pripojte sa k aplikacii pre aktualizaciu pretoze v FW nebude sediet verzia res a budes musiet aktualizovat aj FW, Ak sa res neaktualizuje bude to fungovat, jedine mozu nastat problem ak pridaju nove moznosti do app ktore pracuju s novym FW. FW_MB3_6_3_0_2_SK.fw
 

Attachments

Juri

New member
Joined
Dec 8, 2018
Messages
3
Likes
0
Points
1
#54
Ano je to mozne, problem moze nastat ked pride aj aktualizacia RES, lebo ak bude nove teda vacsie ako teraz 46 tak sa aktualizuje a bude ti pisat Pripojte sa k aplikacii pre aktualizaciu pretoze v FW nebude sediet verzia res a budes musiet aktualizovat aj FW, Ak sa res neaktualizuje bude to fungovat, jedine mozu nastat problem ak pridaju nove moznosti do app ktore pracuju s novym FW. FW_MB3_6_3_0_2_SK.fw
Veľká vďaka, nainštalujem. :)
RES sa podľa mňa aktualizuje až po aktualizácii FW. Takže keď APP nebude mať dôvod inštalovať ENG FW tak ani RES.
Ak sa mýlim, dá sa zvýšiť i verzia RES? ;)
 

xpaulos2

Well-known member
Developer
Contributor
Joined
Sep 10, 2018
Messages
890
Likes
804
Points
103
#55
Veľká vďaka, nainštalujem. :)
RES sa podľa mňa aktualizuje až po aktualizácii FW. Takže keď APP nebude mať dôvod inštalovať ENG FW tak ani RES.
Ak sa mýlim, dá sa zvýšiť i verzia RES? ;)
V MiFit je firmware.json súbor kde je vypísana aktualna verzia FW a RES pre každý podporovaný naramok. Stačí zvysit číslo tu a naramok sa aktualizuje ale keď necháme pôvodny fw tak nastane nekonečná slučka aktualizácii. A myslím ze pre Res to funguje rovnako sa porovná číslo v tomto súbore a ak je vysie sa aktualizuje. Zvýšiť číslo Res sa dá ale tu nastáva problém lebo nevieme nájsť kde sa vo FW kontroluje a porovnáva verzia Res a bez tejto zmeny bude písať pripojte sa k aplikácii pre aktualizáciu.
 

xpaulos2

Well-known member
Developer
Contributor
Joined
Sep 10, 2018
Messages
890
Likes
804
Points
103
#56
@Juri ináč v sekcii How to (spoiler na konci prvého príspevku) nájdeš ako sa prihlásiť pomocou Google uctu
 

Juri

New member
Joined
Dec 8, 2018
Messages
3
Likes
0
Points
1
#57
@Juri ináč v sekcii How to (spoiler na konci prvého príspevku) nájdeš ako sa prihlásiť pomocou Google uctu
Ak je to to čo som pozeral, tak treba root mobilu a to mi za to nestojí.
Nevadí každopádne nahodím iba nový FW a uvidíme čo to bude robiť.

Za odpovede ďakujem.
 

xpaulos2

Well-known member
Developer
Contributor
Joined
Sep 10, 2018
Messages
890
Likes
804
Points
103
#58
Ak je to to čo som pozeral, tak treba root mobilu a to mi za to nestojí.
Nevadí každopádne nahodím iba nový FW a uvidíme čo to bude robiť.

Za odpovede ďakujem.
je tazke nato kliknut ziadny root netreba
 
Joined
Feb 5, 2019
Messages
10
Likes
0
Points
1
#59
Zdravim vas pani, dakujem za preklad, instalacia je naozaj jednoducha ale dve veci mi nefunguju tak som sa prisiel spytat ci nemate nejake riesenie, zrejme som nieco pokazil kedze som to instaloval prvykrat.

Mam MB3 (bez NFC) a moj postup bol nasledovny:
1. Odinstaloval som original Mifit 3.5.8
2. Nainstaloval som si Notify&Fitness
3. Sparoval a spravil update FW+RES
FW_MB3_2_3_0_2_SK_Modify.fw
Mili_wuhan_v46_SK_SBS.res

4. Odinstaloval som Notify&Fitness
Nainstaloval modifikovanu verziu Mifit 3.5.8
Mi Fit 3.5.8 - SK_Modified.apk
5. Tovarenske nastavenia na MB3, reset telefonu
6. Odparovanie starej MAC
7. Sparovanie MB3 s telefonom a s MiFit. Nastavene vsetky povolenia mozne aj nemozne
Uspora baterie: Ziadne obmedzenia


No moj problem je, ze nefunguje mi funkcia "Najst telefon" a pocasie.
Pri pocasi mi to pise "pripojte sa k aplikacii pre aktualizaciu" ale pripojeny som aj synchronizacia ide i kroky a tep ukazuje v mobile.
Zvlastne, ze ked si odmeram srdcovy tep tak po synchronizacii mi to pri danej hodnote ukaze o hodinu menej ale cas mobilu a cas naramku je totozny.

Urobil som niekde chybu? Pocasie cakam, ze sa chyti asi priebezne ako par ludi spominalo, ton zvonenia skusal nastavit na spodnu hodnotu.
 

Luko69

Active member
Joined
Aug 10, 2018
Messages
339
Likes
75
Points
33
#60
Nastavene to mas dobre, pocasie Ti uz asi dnes funguje, najst telefon ma byt, ako pises, spodna polozka. Skus si este prekontrolovat nastavenia zvukov aplikacie a povolenia.
 

Trusted Store

Members online

No members online now.

Our Telegram Channel

Which color of official strap would you like to buy for your Mi Band 3?

  • Black

    Votes: 2,154 52.8%
  • Deep Blue

    Votes: 1,197 29.4%
  • Redish Orange

    Votes: 726 17.8%

Forum statistics

Threads
2,408
Messages
40,524
Members
211,820
Latest member
careylui
Top