FW Mod Slovak Firmware 2.4.0.32 | 1.8.0.38

Joined
Feb 5, 2019
Messages
10
Likes
0
Points
1
#81
Moj je mi mix 2s (android 9) a kolegov Huawei P10 (android 8) trosku som to ale poplietol. Stisenie vlastne ano ale pokladanie dlhym stlacenim nejde. Zvonenie pouzivam defaultne ale na hladanie zariadenia sa pouzival akysi ton alarmu.
Este ma napada ci to nerobi ten res co je oznaceny v46_SK_SBS.res
 

xpaulos2

Well-known member
Developer
Contributor
Joined
Sep 10, 2018
Messages
890
Likes
804
Points
103
#82
Moj je mi mix 2s (android 9) a kolegov Huawei P10 (android 8) trosku som to ale poplietol. Stisenie vlastne ano ale pokladanie dlhym stlacenim nejde. Zvonenie pouzivam defaultne ale na hladanie zariadenia sa pouzival akysi ton alarmu.
Este ma napada ci to nerobi ten res co je oznaceny v46_SK_SBS.res
nie res stym nema nic, ten ton alarmu nefunguje a preto sa nastavuje to spodne co je ton zvonenia ako pri volani, ked tak skus este MiFit priamo z fora od MagicalUnicorn
 
Joined
Feb 5, 2019
Messages
10
Likes
0
Points
1
#83
Akurát teraz som vyskúšal Modifikovaný MiFit dať preč a nainštaloval som ten z google play a tam mi to vyhľadávanie ide v poriadku. Vy používate ten modifikovaný aby vám ukazovalo meno volajúceho?
 

xpaulos2

Well-known member
Developer
Contributor
Joined
Sep 10, 2018
Messages
890
Likes
804
Points
103
#84
Akurát teraz som vyskúšal Modifikovaný MiFit dať preč a nainštaloval som ten z google play a tam mi to vyhľadávanie ide v poriadku. Vy používate ten modifikovaný aby vám ukazovalo meno volajúceho?
hej mam modifikovany, ja aj aktualizacie FW a RES si autmaticky instalujem cez ten modifikovany SK mifit, ale na tom mimixe by to malo ist ja ma mi8
 
Joined
Feb 5, 2019
Messages
10
Likes
0
Points
1
#85
No ja som obidva inštaloval cez Notify&fitness, ten som odinštaloval a nanštaloval midifikovaný mifit. Žeby tam bola zrada?
 

xpaulos2

Well-known member
Developer
Contributor
Joined
Sep 10, 2018
Messages
890
Likes
804
Points
103
#86
tam by nemala byt zrada ja tiez ked potrebujem nieco otestavat tak pouzijem notify. Ale ked predtym som skusal iba notify tak vtedy mi vyhladanie nefungovalo ale po prechode na Mifit zase fungovalo
 
Joined
Feb 5, 2019
Messages
10
Likes
0
Points
1
#87
Tak vyskúšal som stiahnuť tú od Macigunicorna tuto z fora a tam mi funguje i to vyhľadávanie. Jednu vec som si všimol, že táto
mi fit3.5.8_modified.apk má 56,93MB
mi fit3.5.8.apk má 70.53MB

Keď tam je taký veľký rozdiel nemôže chýbať niečo v inštalačke tej modifikovanej, že je až o toľko menšia?
 

xpaulos2

Well-known member
Developer
Contributor
Joined
Sep 10, 2018
Messages
890
Likes
804
Points
103
#88
Tak vyskúšal som stiahnuť tú od Macigunicorna tuto z fora a tam mi funguje i to vyhľadávanie. Jednu vec som si všimol, že táto
mi fit3.5.8_modified.apk má 56,93MB
mi fit3.5.8.apk má 70.53MB

Keď tam je taký veľký rozdiel nemôže chýbať niečo v inštalačke tej modifikovanej, že je až o toľko menšia?
Je to tým ze je použitá iná kompresia, možno je problem v Editore sktorim robim lebo aj ikony začali blbnut ale je zaujímave že niektorím to ide a niektorim nie
 
Joined
Feb 5, 2019
Messages
10
Likes
0
Points
1
#89
S ikonami mak taku skusenost, ze na mojej mi mix 2s ikonka ide v pohode, kolegovi na P10 ukazuje defaultnu ikonu.
 
Joined
Feb 5, 2019
Messages
10
Likes
0
Points
1
#90
No takže už som na to prišiel prečo mi to nehralo. Ako si naznačoval bolo to tou melódiou zvonenia predsa.Mal som defaultne nastavené zvonenie na telefóne od kúpy a volalo sa Enthisiast prehodil som si zvonenie na niečo iné a zrazu to začalo fungovať. Tak som si pre overenie chcel nájsť svoje defaultné zvonenie a nech hľadám ako hľadám v celom telefóne proste neni žiadna skladba z defaultných alebo iných ktorá by sa tam volala, a to som si na 100% istý, že ten názov tak znel. Ani počúvaním som ju nenašiel, skúšal som si i telefon prepnúť do ENG či sa neobjaví a neobjavila sa... Takže aplikácia zrejme nevedela odkiaľ zobrať zdroj melodie tak pridalo hlasitosť na maximum ale melodia nehrala.
Kolegovi stačilo prepnúť na inú skladbu a vrátiť sa naspäť a už to ide aj jemu.
 
Joined
Sep 15, 2018
Messages
83
Likes
11
Points
13
#91
mne na notifi pekne huka ked dam vyhladat.ale mam starsiu verziu s kalendarom,16 notifikaciami,baterkou a notifikaciami na uvodnom displeji.zatial mi vyhovuje.nevidim dovod menit ked vsetko funguje.nic nove podstatne nepridavaju aktualizaciami.akurat sa bojim ze sa daco posere novou instalaciou :D
 
Joined
Dec 7, 2018
Messages
39
Likes
7
Points
18
#92
mne na notifi pekne huka ked dam vyhladat.ale mam starsiu verziu s kalendarom,16 notifikaciami,baterkou a notifikaciami na uvodnom displeji.zatial mi vyhovuje.nevidim dovod menit ked vsetko funguje.nic nove podstatne nepridavaju aktualizaciami.akurat sa bojim ze sa daco posere novou instalaciou :D
Ja som na tom presne tak isto ohľadom verzie a notify. Akurát si spomínam, že kedysi (asi ešte v decembri) mi nefungovalo vyhľadávanie ale tento rok funguje ako má. Jediná vec mi momentálne nejde, že mi neohlási keď sa nabije telefón na 100%. Fungovalo mi to, nič som nemenil a zrazu nič..... nevadí
 

radosquo

New member
Joined
Aug 20, 2018
Messages
11
Likes
1
Points
3
#94
Pre informaciu. Problem s pocasim som vyriesil uplne jednoducho. Zistil som ze app mifit nema v nadtaveniach app povolenia zistovat polohu. Zapol som to a uz to synchronizuje.
 

riri147

New member
Joined
Dec 30, 2018
Messages
13
Likes
0
Points
1
#95
Ahojte, chcela by som sa spýtať, viete ma navigovať, ako (a ci sa to vôbec dá) si na mi bande 3 uložím moje záznamy zo stopiek? Napríklad keď si chcem pravidelne merať, za aký čas záplavam jednu dĺžku. Používam modifikovaný MiFit. Ďakujem. sorry, viem že to asi tak úplne nesúvisí s týmto vláknom, ale k inému slovenskému som sa nedoklikala
 

xpaulos2

Well-known member
Developer
Contributor
Joined
Sep 10, 2018
Messages
890
Likes
804
Points
103
#96
Ahojte, chcela by som sa spýtať, viete ma navigovať, ako (a ci sa to vôbec dá) si na mi bande 3 uložím moje záznamy zo stopiek? Napríklad keď si chcem pravidelne merať, za aký čas záplavam jednu dĺžku. Používam modifikovaný MiFit. Ďakujem. sorry, viem že to asi tak úplne nesúvisí s týmto vláknom, ale k inému slovenskému som sa nedoklikala
Myslím ze to asi nebude možné, aspoň neviem o spôsobe ako to spraviť, a obrazovka reaguje na vodu ako keby si sa jej dotikala takže ti môže pri plávaní hoci kedy samo pozastaviť a spustiť stopky.
 

riri147

New member
Joined
Dec 30, 2018
Messages
13
Likes
0
Points
1
#97
Myslím ze to asi nebude možné, aspoň neviem o spôsobe ako to spraviť, a obrazovka reaguje na vodu ako keby si sa jej dotikala takže ti môže pri plávaní hoci kedy samo pozastaviť a spustiť stopky.
Rozumiem, škoda, práveže som myslela, že keď sa to prezentuje ako športový náramok, tak to bude možné 🤷‍♂️😁
 

canopus

New member
Joined
Feb 16, 2019
Messages
19
Likes
1
Points
1
#98
otazocka: cez co si instalujete tie firmwares? ja ked na to kliknem, tak mi to nijak neinstalne, ked na to kliknem ten .fw suborik,tak vypise ze nemam ziadnu apku umoznujuca otvorit tento typ suboru a to mam ten gadget odtialto nainstalovany predsa
.........nechapem

dakujem za kazdu radu....
 
Joined
Feb 11, 2019
Messages
7
Likes
0
Points
1
#99
Ludia jedna taka otazka a niekoho kto mi to tu vysvetli.. Mame doma 3ks miband 3 a jeden miband2.. Kto mi vysvetli co a ako instalovat a co kcomu treba a pasuje aby to slapalo ako ma. Viem si spft hodit do hodiniek ale je tu toho viac ako jeden soft tak kto mi to vysvetli ci uz tu alebo do spravy budem len rad. Dakujem pekny vikend
 

canopus

New member
Joined
Feb 16, 2019
Messages
19
Likes
1
Points
1
takze som s tym vypiekol

kupil som za 3€ Notify&Fitness
instaloval ho
stiahol slovensky fw
stiahol total commander a cez neho spravil firmwaring
ponastavoval vsetko v Notify&Fitness od zobrazovania mien,pocasia,kompletne vsetkeho

restartoval som mobil, a klasika=na mibande svieti PRIPOJTE K APLIKACII PRE AKTUALIZACIU

rovno ten MIBAND asi vyhodim do smetneho kosa :rolleyes:
 
Last edited:

Trusted Store

Members online

Our Telegram Channel

Which color of official strap would you like to buy for your Mi Band 3?

  • Black

    Votes: 2,154 52.8%
  • Deep Blue

    Votes: 1,197 29.4%
  • Redish Orange

    Votes: 726 17.8%

Forum statistics

Threads
2,408
Messages
40,524
Members
211,820
Latest member
careylui
Top