FW Mod Slovak Firmware 2.4.0.32 | 1.8.0.38

Joined
Sep 8, 2018
Messages
76
Likes
17
Points
13
aj tak nerozumiem preco si si nachavat mifit a notify dat prec,ked NF ma 100x viac funkcii ako MI fit a robi z naramku trochu o triedu vyssi kusok hardwaru
 

Luko69

Active member
Joined
Aug 10, 2018
Messages
339
Likes
75
Points
33
No napriklad preto, ze na MiFit mam sparovane aj tenisky s cipom a na Notify takato funkcia nie je.
 
Joined
Dec 7, 2018
Messages
39
Likes
7
Points
18
Kupujete niekto 4ky?Trochu sa bojím objednávať z Ali,ale na Alze majú za 45.Môžem jebať
Ja mením veci väčšinou až keď mi prestanú fungovať a nakoľko mám 3 od začiatku Decembra tak stále šlape ako nový :) Vtedy som ho kúpil za 20€ aj s poštovným z Gearbestu.
Počkám si na recenzie. Pokiaľ by sa citeľne zlepšila čitateľnosť na slnku tak do toho asi pôjdem ak bude za rozumnú cenu :) Ešte uvažujem aj nad xiaomi amazfit bip, ktorý taktiež predstavili novú verziu.
 
Joined
Nov 18, 2018
Messages
12
Likes
4
Points
8
Ja som si objednal Xiaomi Mi Band 4 z Geekbuying a vysli s kuponom a aj s postovnym EU Priority Line 34 ecok. S Free Shipping by vysli na 29 ecok ale nechcel som riskovat zadrzanie na colnici koli DPH a zbytocnemu behaniu.
 
Last edited:

Mmaximan

New member
Joined
Jul 26, 2018
Messages
13
Likes
0
Points
1
Je to len u mňa, alebo má ešte aj niekto iný problémy s najnovšou mod apkou? Nainštalovaná včera, update náramku prebehol až dnes a od vtedy mi prestali chodiť upozornenia na náramok, aj keď povolenia sú udelené. A náhodou som prišiel aj na to, že keď kliknem v nastaveniach na odomknutie obrazovky, tak naskočí čierna obrazovka a vráti ma na úvodnú obrazovku MiFit.
 

rendal

Well-known member
Contributor
Joined
Aug 29, 2018
Messages
909
Likes
762
Points
103
Je to len u mňa, alebo má ešte aj niekto iný problémy s najnovšou mod apkou? Nainštalovaná včera, update náramku prebehol až dnes a od vtedy mi prestali chodiť upozornenia na náramok, aj keď povolenia sú udelené. A náhodou som prišiel aj na to, že keď kliknem v nastaveniach na odomknutie obrazovky, tak naskočí čierna obrazovka a vráti ma na úvodnú obrazovku MiFit. View attachment 5763
Modified Mi Fit 4.0.2 - English, Turkish, Portuguese and others... | Xiaomi Mi Band 3 | GeekDoing
Bugs unsolved
★ "Unlock Screen" function Force Close (FC).
★ Google Account connection doesn't work.

Co se týče upozornění, tak to šlape.
 

Mmaximan

New member
Joined
Jul 26, 2018
Messages
13
Likes
0
Points
1

allyx28

New member
Joined
Jun 14, 2019
Messages
2
Likes
0
Points
1
čaute, mal by som otazku. podarilo sa mi nahodiť sk do mi band3 pomocou
Modified MiFit with Auto-Install SK z 1 strany.. Všetko ok len mi vypadava pocasie, zhruba po 2 dnoch mi vypisuje pripojte sa k aplikacii pre aktualizaciu.. Ale to mi robilo aj pri origo ked som ho kupil, pomože vzdy len odparovať a znovu sparovať s mobilom ale zas len na nejake 2 dni.. A ešte, mam pocit ze nejak viac žerie baterku može to byť novym firmwerom? Resp kolko vam vydrzi cca baterka? meranie tepu moc nepouzivam..
 

Trusted Store

Members online

No members online now.

Our Telegram Channel

Which color of official strap would you like to buy for your Mi Band 3?

  • Black

    Votes: 2,154 52.8%
  • Deep Blue

    Votes: 1,197 29.4%
  • Redish Orange

    Votes: 726 17.8%

Forum statistics

Threads
2,408
Messages
40,524
Members
211,820
Latest member
careylui
Top