FW Mod Slovak Firmware 2.4.0.32 | 1.8.0.38

xpaulos2

Well-known member
Developer
Contributor
Joined
Sep 10, 2018
Messages
890
Likes
804
Points
103
Zdravím, chcem sa opýtať, ako treba nainštalovať "resources"? Takisto ako FW, čiže ako je uvedené na obrázku? (https://geekdoing.com/attachments/6-jpg.2010/) A treba nainštalovať najprv FW a v zápätí resources? Z prvého príspevku som pochopil, že tie FW sú funkčné len s použitím zdrojom, je to tak? A v českej téme je návod, z ktorého je aj ten obrázok, kde sa spomína niečo o bricknutí, je veľká šanca, že sa to stane? Ďakujem za odpoveď.
šanca na brick je vždy, ja odporúčam inštalovať cez Notify&Fitness a Res sa inštaluje rovnako ako FW len posledné verzie Gadgebridgu maju niekedy problem otvoriť res súbor a aj tak potom väčšina inštaluje cez N&F
 
Joined
Apr 4, 2019
Messages
14
Likes
0
Points
1
šanca na brick je vždy, ja odporúčam inštalovať cez Notify&Fitness a Res sa inštaluje rovnako ako FW len posledné verzie Gadgebridgu maju niekedy problem otvoriť res súbor a aj tak potom väčšina inštaluje cez N&F
A na ten Notify&Fitness je nejaký návod niekde?
 

xpaulos2

Well-known member
Developer
Contributor
Joined
Sep 10, 2018
Messages
890
Likes
804
Points
103
ten čo obsahuje calendar a ostantne modifikacie okrem dlhšieho zobrazenia notifikacii
 

xpaulos2

Well-known member
Developer
Contributor
Joined
Sep 10, 2018
Messages
890
Likes
804
Points
103
ano presne ten len je premenovaný z 2.3.0.6 na 2.3.0.7 a RES z 46 na 47
 

xpaulos2

Well-known member
Developer
Contributor
Joined
Sep 10, 2018
Messages
890
Likes
804
Points
103
som napísal len premenovaný, preto aby to samo aktualizovalo lebo to aktualizuje len vtedy ked je číslo verzie väčšie ako je verzia v pripojenom Mi Band
 
Joined
Apr 4, 2019
Messages
14
Likes
0
Points
1
som napísal len premenovaný, preto aby to samo aktualizovalo lebo to aktualizuje len vtedy ked je číslo verzie väčšie ako je verzia v pripojenom Mi Band
A keby som chcel tie dlhšie notifikácie, tak musím inštalovať buď cez MiFit alebo Notify&Fitness?
 

xpaulos2

Well-known member
Developer
Contributor
Joined
Sep 10, 2018
Messages
890
Likes
804
Points
103
A keby som chcel tie dlhšie notifikácie, tak musím inštalovať buď cez MiFit alebo Notify&Fitness?
Cez MiFit nenainštaluješ nič, cez N&F alebo Gadgebridge ale potom odporúčam MI Fit bez Auto inštalácie z prvého príspevku lebo by nesedeli verzie a by ti ho vždy aktualizovalo spať na 2.3.0.7
 
Joined
Dec 7, 2018
Messages
39
Likes
7
Points
18
Ahojte, môže mi niekto poradiť? Zakúpil som apk Notify & Fitness, meno volajúceho sa zobrazuje na MB3, keď prichádza hovor, ale notifikácia o zameškanom hovore na MB3 už nepride. Nastavil som upozornenie na zmeškané hovory napr. 15x každých 360 sekúnd, ale nič nechodí :( (Mám dojem, že to robí aktualizacia z Android aktuali 8,1 na Andrpoid 9.
Telefón mam Xiaomi Mi A1. Má niekto taký problém? Vopred ďakujem.
@Tatik prepáč ospravedlňujem sa ti. Až teraz som si uvedomil, že mám android 8.1.... Takže ako vravíš problém bude asi s tým androidom 9.

Edit: Nastavil som si opakovanie notifikácii 15x každých 360 sekúnd a na mojom telefóne s androidom 8.1 to funguje.
 
Last edited:

Tatik

New member
Joined
Oct 12, 2018
Messages
12
Likes
6
Points
3
@Tatik prepáč ospravedlňujem sa ti. Až teraz som si uvedomil, že mám android 8.1.... Takže ako vravíš problém bude asi s tým androidom 9.

Edit: Nastavil som si opakovanie notifikácii 15x každých 360 sekúnd a na mojom telefóne s androidom 8.1 to funguje.
Nič sa nestalo. Ja som skúšal z novou inštanciou a nastavil som podla tvojich screen, nedosiahol som žiadny výsledok :( stále nič. Napísal som aj devenloperovi, no uvidím... Tak dik za ochotu.
 
Joined
Apr 4, 2019
Messages
14
Likes
0
Points
1
Ako spravím, aby sa batéria zobrazovala v main screen? Nainštaloval som cez notify & fitness "FW_MB3_2_3_0_6_SK_Mod_v3_Calendar.fw " a následne "Mili_wuhan_v46_SK_Mod_Calendar.res ", ale batéria sa mi zobrazuje len v nastaveniach. Ďakujem.
 

xpaulos2

Well-known member
Developer
Contributor
Joined
Sep 10, 2018
Messages
890
Likes
804
Points
103
Ako spravím, aby sa batéria zobrazovala v main screen? Nainštaloval som cez notify & fitness "FW_MB3_2_3_0_6_SK_Mod_v3_Calendar.fw " a následne "Mili_wuhan_v46_SK_Mod_Calendar.res ", ale batéria sa mi zobrazuje len v nastaveniach. Ďakujem.
Na Mi Band 3 - Viac - Zobrazenie - a vyber to stredne tam je baterka na hlavnej obrazovke
 
Joined
Apr 4, 2019
Messages
14
Likes
0
Points
1
Po nainštalovaní 2.3.0.6 slovenského FW so zodpovedajúcimi resources mi iPhone SE nechce pripojiť náramok cez MiFit, aj keď v nastaveniach bluetooth sa píše, že je pripojený. Neviete niekto, čo s tým?

 

Trusted Store

Members online

No members online now.

Our Telegram Channel

Which color of official strap would you like to buy for your Mi Band 3?

  • Black

    Votes: 2,154 52.8%
  • Deep Blue

    Votes: 1,197 29.4%
  • Redish Orange

    Votes: 726 17.8%

Forum statistics

Threads
2,408
Messages
40,524
Members
211,820
Latest member
careylui
Top