FW Mod Slovak Firmware 2.4.0.20 | 1.8.0.22

aj tak nerozumiem preco si si nachavat mifit a notify dat prec,ked NF ma 100x viac funkcii ako MI fit a robi z naramku trochu o triedu vyssi kusok hardwaru

Luko69

Active member
No napriklad preto, ze na MiFit mam sparovane aj tenisky s cipom a na Notify takato funkcia nie je.

Kupujete niekto 4ky?Trochu sa bojím objednávať z Ali,ale na Alze majú za 45.Môžem jebať
Ja mením veci väčšinou až keď mi prestanú fungovať a nakoľko mám 3 od začiatku Decembra tak stále šlape ako nový :) Vtedy som ho kúpil za 20€ aj s poštovným z Gearbestu.
Počkám si na recenzie. Pokiaľ by sa citeľne zlepšila čitateľnosť na slnku tak do toho asi pôjdem ak bude za rozumnú cenu :) Ešte uvažujem aj nad xiaomi amazfit bip, ktorý taktiež predstavili novú verziu.

Cifo

New member
Ja som si objednal Xiaomi Mi Band 4 z Geekbuying a vysli s kuponom a aj s postovnym EU Priority Line 34 ecok. S Free Shipping by vysli na 29 ecok ale nechcel som riskovat zadrzanie na colnici koli DPH a zbytocnemu behaniu.

Last edited:

Mmaximan

New member
Je to len u mňa, alebo má ešte aj niekto iný problémy s najnovšou mod apkou? Nainštalovaná včera, update náramku prebehol až dnes a od vtedy mi prestali chodiť upozornenia na náramok, aj keď povolenia sú udelené. A náhodou som prišiel aj na to, že keď kliknem v nastaveniach na odomknutie obrazovky, tak naskočí čierna obrazovka a vráti ma na úvodnú obrazovku MiFit.

rendal

Well-known member
Contributor
Je to len u mňa, alebo má ešte aj niekto iný problémy s najnovšou mod apkou? Nainštalovaná včera, update náramku prebehol až dnes a od vtedy mi prestali chodiť upozornenia na náramok, aj keď povolenia sú udelené. A náhodou som prišiel aj na to, že keď kliknem v nastaveniach na odomknutie obrazovky, tak naskočí čierna obrazovka a vráti ma na úvodnú obrazovku MiFit. View attachment 5763
Modified Mi Fit 4.0.2 - English, Turkish, Portuguese and others... | Xiaomi Mi Band 3 | GeekDoing
Bugs unsolved
★ "Unlock Screen" function Force Close (FC).
★ Google Account connection doesn't work.

Co se týče upozornění, tak to šlape.

Mmaximan

New member

allyx28

New member
čaute, mal by som otazku. podarilo sa mi nahodiť sk do mi band3 pomocou
Modified MiFit with Auto-Install SK z 1 strany.. Všetko ok len mi vypadava pocasie, zhruba po 2 dnoch mi vypisuje pripojte sa k aplikacii pre aktualizaciu.. Ale to mi robilo aj pri origo ked som ho kupil, pomože vzdy len odparovať a znovu sparovať s mobilom ale zas len na nejake 2 dni.. A ešte, mam pocit ze nejak viac žerie baterku može to byť novym firmwerom? Resp kolko vam vydrzi cca baterka? meranie tepu moc nepouzivam..