FW Mod Slovak Firmware 2.4.0.32 | 1.8.0.38

xpaulos2

Well-known member
Developer
Contributor
Joined
Sep 10, 2018
Messages
890
Likes
804
Points
103
čaute, mal by som otazku. podarilo sa mi nahodiť sk do mi band3 pomocou
Modified MiFit with Auto-Install SK z 1 strany.. Všetko ok len mi vypadava pocasie, zhruba po 2 dnoch mi vypisuje pripojte sa k aplikacii pre aktualizaciu.. Ale to mi robilo aj pri origo ked som ho kupil, pomože vzdy len odparovať a znovu sparovať s mobilom ale zas len na nejake 2 dni.. A ešte, mam pocit ze nejak viac žerie baterku može to byť novym firmwerom? Resp kolko vam vydrzi cca baterka? meranie tepu moc nepouzivam..
Pri pocasii mne pomoze restart telefonu, Miband3 mi vydrzi tak 7-10 dni ale mam zapnute meranie tepu kazdu min
 

allyx28

New member
Joined
Jun 14, 2019
Messages
2
Likes
0
Points
1
mne zhruba odkroji z baterky cca 12% za den, s tym že tep skoro nemeriam, zda sa mi ze predtym vydrzal viac...
 
Joined
Dec 7, 2018
Messages
39
Likes
7
Points
18
mne zhruba odkroji z baterky cca 12% za den, s tym že tep skoro nemeriam, zda sa mi ze predtym vydrzal viac...
Mne baterka vydrží priemerne 15-18 dní. Používam Notify & Fitness. Meranie spánku aj tepu mám vypnuté.
 

Meggy

New member
Joined
Jun 18, 2019
Messages
1
Likes
0
Points
1
Ahojte, isla som podla navodu a nainstalovala som si upravenu Mi fit, po otvoreni je app v ceskom jazyku, nejde mi do nej prihlasit ani cez mi account ani gmail.ako to deaktivovat? app som odinštalovala, nainštalovala opätovne a stale nic
 

xpaulos2

Well-known member
Developer
Contributor
Joined
Sep 10, 2018
Messages
890
Likes
804
Points
103
Ahojte, isla som podla navodu a nainstalovala som si upravenu Mi fit, po otvoreni je app v ceskom jazyku, nejde mi do nej prihlasit ani cez mi account ani gmail.ako to deaktivovat? app som odinštalovala, nainštalovala opätovne a stale nic
Tu je navod na Google account
 

rendal

Well-known member
Contributor
Joined
Aug 29, 2018
Messages
909
Likes
762
Points
103
Ahojte, isla som podla navodu a nainstalovala som si upravenu Mi fit, po otvoreni je app v ceskom jazyku, nejde mi do nej prihlasit ani cez mi account ani gmail.ako to deaktivovat? app som odinštalovala, nainštalovala opätovne a stale nic
  • Google Account chodí v upravené Mi Fit, ale až podle postupu, dle návodu víše (@xpaulos2).
  • Mi Account, chodí jak v upravené Mi Fit, tak v originální Mi Fit. Ale stává se poslední dobou, že se nelze třeba celý den přihlásit (a také párovat a odpárovat naramek), jak v upravené Mi Fit, tak i v originální Mi Fit. Dočasný problém na straně serveru Xiaomi, který sám odezní.
 
Last edited:

Marrrek

New member
Joined
Jun 23, 2019
Messages
2
Likes
0
Points
1
Zdravim, mam V023.18.49 - stiahol a nainstaloval som FW_Mili_hankou_2_4_0_12_SK Mod.fw a RES_49_SK Mod Calendar.res ale naramok mam stale v EN jazyku... neviete kde moze byt problem? Dikes

Pri nahravani fw a res cez Notify & Fitness for Mi Band mi to stale mrzlo, korektne sa hodinky updatli az cez GadgetBridge, ale neviem preco?

A v Notify & Fitness for Mi Band som uz skusal aj predvoleny aj English/custom ROM zmenu jazyka - taktiez nepomohlo...

PS. ten kalendar mod ma byt pod About-om alebo ako samostatna polozka v menu?

Senzor mam
5254-f767a30ca19c51c68428ebf376226018.jpg
 
Last edited:

rendal

Well-known member
Contributor
Joined
Aug 29, 2018
Messages
909
Likes
762
Points
103
Zdravim, mam V023.18.49 - stiahol a nainstaloval som FW_Mili_hankou_2_4_0_12_SK Mod.fw a RES_49_SK Mod Calendar.res ale naramok mam stale v EN jazyku... neviete kde moze byt problem? Dikes

Pri nahravani fw a res cez Notify & Fitness for Mi Band mi to stale mrzlo, korektne sa hodinky updatli az cez GadgetBridge, ale neviem preco?

A v Notify & Fitness for Mi Band som uz skusal aj predvoleny aj English/custom ROM zmenu jazyka - taktiez nepomohlo...

PS. ten kalendar mod ma byt pod About-om alebo ako samostatna polozka v menu?

Senzor mam
5254-f767a30ca19c51c68428ebf376226018.jpg
V GadgetBridge nastav, v nastavení pro Mi Band 3 jazyk na Polštinu, pak bude náramek slovensky.
Jo Kalendář je místo About.
 

xpaulos2

Well-known member
Developer
Contributor
Joined
Sep 10, 2018
Messages
890
Likes
804
Points
103
Pani pracuje niekto na preklade pre miband 4 ? rad by som pomohol ak je to potrebne.
Môžeš, zistiť kde pani z xiaomi skrývajú použité texty, alebo ako ich zakodovali, lebo ani za pána ich nemôžem v FW nájsť, sú tam len niektoré ktoré akoby ostali z FW Mb3
 
Joined
Sep 4, 2018
Messages
8
Likes
2
Points
8
Môžeš, zistiť kde pani z xiaomi skrývajú použité texty, alebo ako ich zakodovali, lebo ani za pána ich nemôžem v FW nájsť, sú tam len niektoré ktoré akoby ostali z FW Mb3
Je možné že je to v resource? Našiel som tam všetky texty co vidím v náramku akurát texty z počasia nie. Akurát je to zakódované ale s tým ja nvm.
 
Last edited:

Endva3

New member
Joined
Sep 24, 2018
Messages
4
Likes
0
Points
1
Ako môžem nahodiť pôvodný Anglický fw do mi bandu 3?? Mám v ňom tunajší SK (4.0.5mifit + autoinstall SK).
Stiahol som poslednú verziu mifit z Google play ale je to tiež 4.0.5 takže mi to neaktualizuje..
Prípadne akú verziu fw stiahnuť aby som niečo nepokašlal.
vďaka
 
Last edited:

rendal

Well-known member
Contributor
Joined
Aug 29, 2018
Messages
909
Likes
762
Points
103

Endva3

New member
Joined
Sep 24, 2018
Messages
4
Likes
0
Points
1
Tie resources treba nejako inštalovať? V návode na inštaláciu pôvodného fw som o tom nič nenašiel..
 

Raduzko123

New member
Joined
Jul 1, 2019
Messages
2
Likes
0
Points
1
Chlapci, stiahnite si appku z Google play: Mi Bandage, tam si mozete nastavit aj to aby vam ukazovalo meno volajuceho
 

Trusted Store

Members online

No members online now.

Our Telegram Channel

Which color of official strap would you like to buy for your Mi Band 3?

  • Black

    Votes: 2,154 52.8%
  • Deep Blue

    Votes: 1,197 29.4%
  • Redish Orange

    Votes: 726 17.8%

Forum statistics

Threads
2,408
Messages
40,524
Members
211,821
Latest member
pipipupu
Top