FW Mod Slovak Firmware 2.4.0.20 | 1.8.0.22

radosquo

New member
Tak uz mi prisiel mib 4. Je super. Aj ked som cakal lepsie vyuzitie farebneho displeja. Bt 5 robi divy so synchronizaciou a aj s updatmi. Su fakt bleskove. A hlavne co ma potesilo je ze je rovnako velky ako trojka, naramky z mib 3 teda pasuju aj na mib 4. Jedine co mi fakt vadi je nabijacka. Je obrovska. Dalsia vec co je nanic je fakt ze mib 4 v global verzii nepodporuje sk fonty. Aspon som teda este nezistil ako ich spojazdnit. A inac ak by mal niekto zaujem mam na predaj mib 3 cinsku verziu. Dajte vediet a urcite sa dohodneme.

Cifo

New member
Ja co mam na MB3 kovovy a kozenny naramok, tak ani jeden nepasuje na MB4. Gumene som neskusal. Mam CN verziu a ked ho nadstavim do spanielciny, krasne ide aj diakritika napr.na pocasi alebo notifikaciach, ktore pise v slovencine. V eng jazyku to nebolo korektne. Pouzivam apku Mi Band Master PRO.

Last edited:

rendal

Well-known member
Contributor
Jo jo, je to tak, ve španělštině znaky chodí korektně.
Většinou kovové náramky nepasují na MB4 a silikonové většinou pasují na MB4

xpaulos2

Well-known member
Developer
Contributor
Tak kto by chcel môže pozrieť, skontrolovať a upraviť preklady pre MB4, zatiaľ nie sú všetky. Niektoré vety sú z španielčiny a francúzštiny, ktoré sa mi podarilo dostať z RES súboru.
Upozorňujem že v náramku sa nezobrazujú: Ž,Ť,Č,Š,ň,ľ tak sa im vyhnite v prekladoch.(v notifikaciach fungujú)
Preklady

Last edited:

Ivko

New member
Xpaulos2 mam prosbu. K novemu mod firmwaru su potrebne res iba vo verzii mod s kalendarom ? Je to iba preklep, alebo musim k verzii firmware mod instalovat res mod s kalendarom ? Predtym bola aj verzia mod firmware s mod res bez kalendara. Dakujem.

xpaulos2

Well-known member
Developer
Contributor
Xpaulos2 mam prosbu. K novemu mod firmwaru su potrebne res iba vo verzii mod s kalendarom ? Je to iba preklep, alebo musim k verzii firmware mod instalovat res mod s kalendarom ? Predtym bola aj verzia mod firmware s mod res bez kalendara. Dakujem.
Áno zjednodušil som verzie na zadkladnu a na modovanu ak chce niekto inú môže si ju spraviť cez Home Page - MB3Editor

PiatroX

New member
Zdravím každého. Zrejme sa mi mifit 9.7 aktualizoval a včera som si všimol, že tam mám reklamu. Myslel som, že verzia odtiaľ sa neaktualizuje. Dá sa tá reklama niekde vypnúť? Mám Xiaomi a viem, že v systémových app sa dajú vypnúť tzv "odporúčania" čo sú vlastne reklamy, ale tu som nič také nenašiel.

Ahojte
Mám problém so slovenčinou v mi band3. Nainštaloval som to cez amaztools na iOS všetko funguje ale akonáhle otvorím aplikáciu mifit tak sa to samo preinstaluje naspäť na angličtinu