FW Mod Slovak Firmware 2.4.0.32 | 1.8.0.38

666biker

New member
Joined
Sep 30, 2019
Messages
6
Likes
1
Points
3
presne tak, posledny dostupny FW co mam, tak na naramku je moznost dat factory reset v ponuke "viacej"
 

edkis

New member
Joined
Jul 24, 2018
Messages
8
Likes
3
Points
3
Mohol by prosím niekto urobiť z poslednej verzie 2.4.0.20 fake verziu napr. 9.9.9.9, aby sme ju mohli použiť na MB3 s iOS, kde je bohužiaľ novší update 2.4.0.23 a teda náramok je s čínskymi znakmi ? Nerád by som brickol náramok pri pokusoch v HEX editore.
PS: CZ verzia, čo som pozeral je aj fake ale radšej by som SK.
Ďakujem.
 

edkis

New member
Joined
Jul 24, 2018
Messages
8
Likes
3
Points
3
Môže niekto prosím urobiť fake verziu ako je tá CZ 9.9.9.9 aby sa predišlo ďalšiemu update na CN verziu?
 
Last edited:

rendal

Well-known member
Contributor
Joined
Aug 29, 2018
Messages
910
Likes
763
Points
103
Môže niekto prosím urobiť dáke verziu ako je tá CZ 9.9.9.9 aby sa predišlo ďalšiemu update na CN verziu?
K Firmware s FAKE verzí se musí používat i Resources s FAKE verzí. Večer sem když tak něco dám, než @xpaulos2 vytvoří své oficiální SK. Úprava to není složitá, je to jen o tom, kdo jak má zrovna čas.
 
Last edited:

rendal

Well-known member
Contributor
Joined
Aug 29, 2018
Messages
910
Likes
763
Points
103

666biker

New member
Joined
Sep 30, 2019
Messages
6
Likes
1
Points
3
caute, viete mi poradit, ked mam SK verziu 2.4.0.20 a chcel by som original/nemodifikovany firmware 2.4.0.32, ako najjednoduchsie tam naflashujem najnovsi originalny FW? cez MiFit z GooglePlay cez aktualizaciu?
 

rendal

Well-known member
Contributor
Joined
Aug 29, 2018
Messages
910
Likes
763
Points
103
caute, viete mi poradit, ked mam SK verziu 2.4.0.20 a chcel by som original/nemodifikovany firmware 2.4.0.32, ako najjednoduchsie tam naflashujem najnovsi originalny FW? cez MiFit z GooglePlay cez aktualizaciu?
Na Google Play (Mi Fit) firmware 2.4.0.32 není k dispozici, zde je nejnovější 2.4.0.20. Jinak originální nemodifikovaný firmware se dá nahrát přes GadgetBridge.
 

666biker

New member
Joined
Sep 30, 2019
Messages
6
Likes
1
Points
3
Dik, uz som to presne tak spravil, nahral som 2.4.0.32 (GadgetBridge). Problem mam taky, ze pouzivam "Notify & Fitness" appku ako jedinu apku pre spojenie s naramkom atd.. Pouzivate niekto tiez tuto apku namiesto oficialnej "MiFit" ? Ak ano, zobrazenie mena volajuceho vam ide stabilne? Lebo mne to funguje jeden den a potom z nicoho nic to prestane fungovat a nekukazuje ziadnu notifikaciu o hovore pokial "caller ID" nevypnem. Nemal ste niekto podobny problem?
 

tonottt

New member
Joined
Jan 5, 2019
Messages
2
Likes
0
Points
1
Dobrý deň .Poprosil by som o radu.Mal som v úmysle manželke spojazdniť mifit na ios.Takže mi band 3 som mal s upraveným firmwerom a aplikáciou mifit 4,0,6 cez android v i ose som mal origo aplikáciu cez ich obchod po spárovaní mi automaticky opravilo firmwer do angličtiny a teraz mi nechce naramok reagovať na display mam nápis po anglicky že mam pripojiť k aplikácii aby sa updatli. Problem je v tom že sa nechcu spojiť len s tým iphonom ale nič neurobia len stale je tam napis o pripojenii k aplikacii a updatovaní.Pre všetky ostatne zariadenia su neviditelne a neviem urobiť ani reset naramku .Ked v aplikacii dam vyhladať naramok normalne reaguje a vibruje takisto ked odinstalujem a nainstalujem appku v ios tak ich najde lenže neurobia nič len ten nápis .
 

xpaulos2

Well-known member
Developer
Contributor
Joined
Sep 10, 2018
Messages
890
Likes
804
Points
103
Dobrý deň .Poprosil by som o radu.Mal som v úmysle manželke spojazdniť mifit na ios.Takže mi band 3 som mal s upraveným firmwerom a aplikáciou mifit 4,0,6 cez android v i ose som mal origo aplikáciu cez ich obchod po spárovaní mi automaticky opravilo firmwer do angličtiny a teraz mi nechce naramok reagovať na display mam nápis po anglicky že mam pripojiť k aplikácii aby sa updatli. Problem je v tom že sa nechcu spojiť len s tým iphonom ale nič neurobia len stale je tam napis o pripojenii k aplikacii a updatovaní.Pre všetky ostatne zariadenia su neviditelne a neviem urobiť ani reset naramku .Ked v aplikacii dam vyhladať naramok normalne reaguje a vibruje takisto ked odinstalujem a nainstalujem appku v ios tak ich najde lenže neurobia nič len ten nápis .
Ten nápis značí že je nainštalovaná Nesprávna verzia Res/fontu k FW
 

tonottt

New member
Joined
Jan 5, 2019
Messages
2
Likes
0
Points
1
re
xpaulos2
dakujem ... ale ako zmenim res-font ked sa nechcu sparovať s ničím iním len s aplikaciou mifit na meno manželky? gadget ich tiež nevidí
ak nainstalujem inu verziu mifit a prihlasim sa ako manzelka spoji sa s naramkom ale na display pise stale to iste
 
Last edited:

Trusted Store

Members online

Our Telegram Channel

Which color of official strap would you like to buy for your Mi Band 3?

  • Black

    Votes: 2,154 52.8%
  • Deep Blue

    Votes: 1,197 29.4%
  • Redish Orange

    Votes: 727 17.8%

Forum statistics

Threads
2,409
Messages
40,531
Members
211,842
Latest member
mays999
Top