FW Mod Slovak Firmware 2.4.0.32 | 1.8.0.38

Joined
Sep 8, 2018
Messages
76
Likes
17
Points
13
nepisem o instalacii slovenciny,tu som tam uz nahodil a ide
v NOTIFY su tie aplikacie uz pridane
messenger
skype
gmail
whatsapp

clovek si to kupi za 3€ a je to nepouizitelna somarina... mam zaskrtnute zobrazovat notifkacie a nic z toho nejde.ale ked vojdem do notifikacii,tak ich tam vidim.....
este mas nejaky problem ? mne slape vseetko OK..pouzivam ale anglicky FW(kvoli smajlikom :) )

hlavne si odinstaluj MIFIT ak chces pouzivat Notify
 
Joined
Sep 4, 2018
Messages
8
Likes
2
Points
8
este mas nejaky problem ? mne slape vseetko OK..pouzivam ale anglicky FW(kvoli smajlikom :) )

hlavne si odinstaluj MIFIT ak chces pouzivat Notify
Ahoj, prosím v tom eng FW asi nie je podpora pre diakritiku že?
 
Joined
Sep 4, 2018
Messages
8
Likes
2
Points
8
Používaš prosím ta verziu priamo z notify and fitnes? Pozeral som na fóre ale nenašiel som verziu s krokmi, batériou a notifikaciami (úprava od majsi) + smajlici, existuje taka verzia? Vdaka
 
Joined
Aug 21, 2018
Messages
2
Likes
0
Points
1
Ahojte, je nejaký problém s Androidom Q? Od včera, ako som ho nainštaloval mám problém s náramkom. Zmizla mi slovenčina, a začalo sa to meniť raz angličtina, raz čínština a takto dookola. Dnes som slovenčinu nahodil opäť a v aplikácii MiFit (modifikovanej) sa náramok začal aktualizovať, avšak aktualizácia sa vždy nepodarila. Diki.
 

xpaulos2

Well-known member
Developer
Contributor
Joined
Sep 10, 2018
Messages
890
Likes
804
Points
103
Ahoj, xpaulos2,mohol by si nahodiť do fw,aby na MB3 zostal dlhšie svietiť displej pri notifikácii,dík.
a koľko? original je 6s
Tak som dal na 15s je to v prvom príspevku s Kalendárom, ale je to len čas keď príde nová notifikácia nie pre zobrazovanie starších notifikacii
 
Last edited:
Joined
Jul 18, 2018
Messages
40
Likes
7
Points
8
Má to akurát jeden problém do modifikovanej MiFit si dal 2.3.0.7 a ten fw s predĺženým časom je 2.3.0.6,takže mi to vždy po pripojení k Mifit prepíše fw.
 

xpaulos2

Well-known member
Developer
Contributor
Joined
Sep 10, 2018
Messages
890
Likes
804
Points
103
Má to akurát jeden problém do modifikovanej MiFit si dal 2.3.0.7 a ten fw s predĺženým časom je 2.3.0.6,takže mi to vždy po pripojení k Mifit prepíše fw.
Ja viem, a mam aj 2.3.0.7 ale nebudem to tu dávať bolo by to preplnené, MiFit Mod je pre tých co neinstaluju FW a Res cez iný program aby to mali čo najjednoduchšie, ostatný ako aj ty použite MiFit bez Mod, a nainštaluj aj Res lebo MiFit Mod ma v47 namiesto v46
 
Joined
Sep 8, 2018
Messages
76
Likes
17
Points
13
Používaš prosím ta verziu priamo z notify and fitnes? Pozeral som na fóre ale nenašiel som verziu s krokmi, batériou a notifikaciami (úprava od majsi) + smajlici, existuje taka verzia? Vdaka
Aby si mal smajliky,musis pouzit len originalny FW..ten ti stiahne NF
 

Luko69

Active member
Joined
Aug 10, 2018
Messages
339
Likes
75
Points
33
Da sa naramok vlastne "natvrdo" vypnut ? Mam kupeny jeden do nahrady, ale zatial je len odlozeny v skrini, nerad by som prisiel o bateriu, ak pride k jej uplnemu vybitiu.
 

chienkd

Active member
Joined
Jul 1, 2018
Messages
129
Likes
56
Points
33
@xpaulos2
When Miband 3 received 2 messages, the caption of Notification show "?A?" not the number of notifications. With other number it shows "1, 3, ... or 16 notifications". How to fix this? Thanks!
 

Trusted Store

Members online

Our Telegram Channel

Which color of official strap would you like to buy for your Mi Band 3?

  • Black

    Votes: 2,154 52.8%
  • Deep Blue

    Votes: 1,197 29.4%
  • Redish Orange

    Votes: 726 17.8%

Forum statistics

Threads
2,408
Messages
40,524
Members
211,820
Latest member
careylui
Top