FW Mod Slovak Firmware 2.4.0.32 | 1.8.0.38

xpaulos2

Well-known member
Developer
Contributor
Joined
Sep 10, 2018
Messages
890
Likes
804
Points
103
Ďakujem, už som si myslel, že ide o nejakú chybu. Inak, prečo ukazuje skratku pri nedeli ako Ndz?
Musíš nainštalovať SK Res ten obsahuje dni. A pre počasie mne pomaha reštartovať telefón a potom nabehne
 
Joined
Apr 19, 2019
Messages
3
Likes
0
Points
1
Ďakujem za odpoveď, medzitým som náhodou vyskúšal zapnúť GPS (aj keď mám v MiFit nastavenú konkrétnu polohu) a potom už počasie načítalo.
 
Joined
Nov 18, 2018
Messages
12
Likes
4
Points
8
Viete mi poradiť, resetol som Mi Band 3 na výrobné nadstavenie a neviem tam teraz dostať SK jazyk. Keď ho dám cez modifikovaný MiFit tak stále ukazuje "Pripojte sa k aplikácií" a skúšal som viac krát odpárovať a spárovať, ale nepomohlo. Dal som Notifi a keď nahrám SK fw a res, je jedno či modifikovanú alebo nie, tak úvodná obrazovka kde je čas je v pohode ale všetky ostatné obrazovky kde je písmo, je len otáznik vo štvorčeku. Ak dám fw a res ENG, tak všetko ukazuje ako má. Vrátim SK a problém. Skúšal som dohrať aj ten FONT ale pri 14-16% to preruší vždy inštaláciu. Vie niekto poradiť kde je problém alebo kde robím chybu? Vďaka.
 

walent

New member
Joined
Apr 27, 2019
Messages
7
Likes
1
Points
3
Ahoj :) Dá sa nejako pomôcť pri aktualizácii SK Mi Fit 3.6.0?
Taktiež ak by sa dali niektoré stringy upraviť, t.j pád pri 1 oznámenie / X oznámení
 

Luko69

Active member
Joined
Aug 10, 2018
Messages
339
Likes
75
Points
33
Co pozeram, tak v MiFit 3.6.0. uz by malo ist sparovat aj viac rovnakych zariadeni...dobra vec, svojho casu som chcel mat takto sparovany MiBand 2 a 3 spolu, vtedy to neslo. Dnes MiBand 2 uz ani neviem, kde mam. :)
 

xpaulos2

Well-known member
Developer
Contributor
Joined
Sep 10, 2018
Messages
890
Likes
804
Points
103
Ahoj :) Dá sa nejako pomôcť pri aktualizácii SK Mi Fit 3.6.0?
Taktiež ak by sa dali niektoré stringy upraviť, t.j pád pri 1 oznámenie / X oznámení
MiFit 3.6.0 musi najskor upravit MagicalUnicorn a potom bude tu, aky je problem s padom pri oznameniach?
 

xpaulos2

Well-known member
Developer
Contributor
Joined
Sep 10, 2018
Messages
890
Likes
804
Points
103
Co pozeram, tak v MiFit 3.6.0. uz by malo ist sparovat aj viac rovnakych zariadeni...dobra vec, svojho casu som chcel mat takto sparovany MiBand 2 a 3 spolu, vtedy to neslo. Dnes MiBand 2 uz ani neviem, kde mam. :)
To uz bolo novinka v 3.5.9
 

xpaulos2

Well-known member
Developer
Contributor
Joined
Sep 10, 2018
Messages
890
Likes
804
Points
103
No teraz som to vyskúšal, už ide.. Asi to bol nejaky bug predtym
Pri 2.3.0.2 a strasich to nebolo, no pri 2.3.0.6 som si to vsimol a upravil to (mozno pri prvych verziach 2.3.0.6 to nebolo este)
 

walent

New member
Joined
Apr 27, 2019
Messages
7
Likes
1
Points
3
Pri 2.3.0.2 a strasich to nebolo, no pri 2.3.0.6 som si to vsimol a upravil to (mozno pri prvych verziach 2.3.0.6 to nebolo este)
Tak predsa je to tam :) Myslim si ze 7 a viac, preto ze je modifikovane aby mohlo ist do 15... Napriklad ukaze mi 8 oznamenia / 15 oznamenia itd.
 

xpaulos2

Well-known member
Developer
Contributor
Joined
Sep 10, 2018
Messages
890
Likes
804
Points
103
Tak predsa je to tam :) Myslim si ze 7 a viac, preto ze je modifikovane aby mohlo ist do 15... Napriklad ukaze mi 8 oznamenia / 15 oznamenia itd.
a aku verziu si instaloval? lebo ako som pisal tak je to upravene
 

xpaulos2

Well-known member
Developer
Contributor
Joined
Sep 10, 2018
Messages
890
Likes
804
Points
103
Najnovsie vsetko. 5 a 6 je upravene ale dalej uz nie.. Teraz prave mi ukazuje 16 oznamenia. Jedine ak ma nejaky suvis ze nemam mod Mi Fit
Je tam switch ktory je do 5 a default cize je to upravene tak ze pri 2,3,4 sa vola oznamenia, 5 a viac je default co je oznameni, skus nainstalovat FW este raz mas modovanu s kalendarom alebo bez z prveho prispevku?
 

ce4aser

New member
Joined
Apr 30, 2019
Messages
3
Likes
0
Points
1
Najak sa mi to uz podarilo. Diakritika bez spacialnej Tool len z cisto Mi Fit Notifikacie mi funguje. Len este je problem ked niekdo posle smailika vypise cudny znak namiesto toho aby vypisal napriklad :) coz je dvojbodka a zatvorka tak to aj napise na messengeri napriklad
 
Last edited:
Joined
Dec 24, 2018
Messages
41
Likes
3
Points
8
zdravim , zena pouziva miband3 s tel xiaomi redmi4x , ked som tu bol pred casom super ste ma navigovali a vsetko v slovencine slapalo ako ma , ale ked som jej aktualizoval tel na posledne miui 10.3.1.0 prestavali jej chodit notifikacie , obcas sa odpojil naramok , pripojil sa spustenim apky , neviem ci to malo nieco spolocne s tou aktualizaciou ale sa mi zda ze az po nej zacalo blbnutie , teraz testujem na svojom fone poslednu upravenu mi fit 3.6.0 aj stou samoistalackou , a vsetko je prelozene a iba v pocasi v popise vid obrazok , ci je dazd a podobne to vypisuje v anglictine , preco ? a kalendar ma aky zmysel ? vidiet kazdu druhu cislicu , to len informativne si pozriet podla datumu aky to je den ? dakujem za odpoved.
 

Attachments

Trusted Store

Members online

No members online now.

Our Telegram Channel

Which color of official strap would you like to buy for your Mi Band 3?

  • Black

    Votes: 2,154 52.8%
  • Deep Blue

    Votes: 1,197 29.4%
  • Redish Orange

    Votes: 726 17.8%

Forum statistics

Threads
2,408
Messages
40,524
Members
211,820
Latest member
careylui
Top