FW Mod Slovak Firmware 2.4.0.32 | 1.8.0.38

rendal

Well-known member
Contributor
Joined
Aug 29, 2018
Messages
909
Likes
762
Points
103

rendal

Well-known member
Contributor
Joined
Aug 29, 2018
Messages
909
Likes
762
Points
103
Joined
Jul 11, 2018
Messages
71
Likes
10
Points
8
Zdravíčko viete mi povedat kedy bude slovenčina na 4 tak ako je na trojke? Ze sa to len nainštaluje a fachci? Dikes
 
Joined
Aug 7, 2018
Messages
4
Likes
0
Points
6
zdravym nechcem robit reklamu ale je akcia na mb4 global + nahradny naramok za 42,99e v mp3 ty co nechcu cakat celkom zaujimava cena
 
Joined
Jul 18, 2018
Messages
40
Likes
7
Points
8
Zdravím každého. Zrejme sa mi mifit 9.7 aktualizoval a včera som si všimol, že tam mám reklamu. Myslel som, že verzia odtiaľ sa neaktualizuje. Dá sa tá reklama niekde vypnúť? Mám Xiaomi a viem, že v systémových app sa dajú vypnúť tzv "odporúčania" čo sú vlastne reklamy, ale tu som nič také nenašiel. View attachment 6189
Dá sa s tým niečo robiť?
 

jinx11

New member
Joined
Feb 6, 2019
Messages
5
Likes
0
Points
1
Ahojte prosim vas kamos ma xiaomi mi band 3 ale cinsku verziu a chcem sa spitat ci mi pojde do toho nahrat SK a ktoru verziu tam mam nahrat za kazdu odpoved dakujem
 
Last edited:
Joined
Oct 15, 2018
Messages
9
Likes
0
Points
6
Čaute nevie niekto prečo mi nejde cez modifikovanú aplikáciu dať prístup môjmu google účtu? Nemá niekto riešenie? Ďakujem
 

Mmaximan

New member
Joined
Jul 26, 2018
Messages
13
Likes
0
Points
1
Ahojte prosim vas kamos ma xiaomi mi band 3 ale cinsku verziu a chcem sa spitat ci mi pojde do toho nahrat SK a ktoru verziu tam mam nahrat za kazdu odpoved dakujem
Ja mám čínsku verziu MiBand3 a momentálne mám naištalovanú poslednú verziu mod app z prvej strany tuná. Všetko šľape v pohode.
 
Joined
Oct 15, 2018
Messages
9
Likes
0
Points
6
načo ti je root preboha?
Na tento postup.
Skusenosti s prihlasenim cez Google ucet (co mi funguje a ako to robim):
1. Nainstaloval originalnu aplikaciu, kde som sa registroval cez google ucet.
2. Instalaciu upravenej aplikacie Mi Fit mi nedovolilo spravit bez odinstalovania, tak som najprv zalohoval udaje aplikacie cez AppWererabbit (vyzaduje root) a az potom instaloval novu upravenu verziu (*)
3. Pred spustenim som dal obnovit zalohovane udaje v AppWererabbit (vyzaduje root)
4. Po spusteni novej upravenej verzie mam vsetky udaje a som prihlaseny cez google ucet.

13:12: (*) upravena verzia neumoznuje prihlasenie cez google ucet
 

Trusted Store

Members online

No members online now.

Our Telegram Channel

Which color of official strap would you like to buy for your Mi Band 3?

  • Black

    Votes: 2,154 52.8%
  • Deep Blue

    Votes: 1,197 29.4%
  • Redish Orange

    Votes: 726 17.8%

Forum statistics

Threads
2,408
Messages
40,524
Members
211,820
Latest member
careylui
Top