FW Mod Slovak Firmware 2.4.0.32 | 1.8.0.38

mato151

New member
Joined
Aug 10, 2018
Messages
4
Likes
0
Points
1
caute, mam uz rok cinsku verziu miband3, od zaciatku som doteraz pouzival nejaku starucku verziu firmware s cestinou a modifikovanym mifit. vcera som sa omylom odhlasil z appky mifit a uz to neslo prihlasit. stiahol som oficialnu app, prebehol upgrade fw, všetko je opäť po čínsky. ok, zrobil som blbost, tak som nasiel tu na fore modifikovany mifit 4.0 autoinstall. nahodil som, prihlasil som sa, sparoval sa naramok a nic sa nezmenilo. nejake riesenia? :)
 

xpaulos2

Well-known member
Developer
Contributor
Joined
Sep 10, 2018
Messages
890
Likes
804
Points
103
caute, mam uz rok cinsku verziu miband3, od zaciatku som doteraz pouzival nejaku starucku verziu firmware s cestinou a modifikovanym mifit. vcera som sa omylom odhlasil z appky mifit a uz to neslo prihlasit. stiahol som oficialnu app, prebehol upgrade fw, všetko je opäť po čínsky. ok, zrobil som blbost, tak som nasiel tu na fore modifikovany mifit 4.0 autoinstall. nahodil som, prihlasil som sa, sparoval sa naramok a nic sa nezmenilo. nejake riesenia? :)
Autoinstal funguje podľa verzie keďže si mal oficial MiFit 4.0.2 tak Autoinstal mifit 4.0.0 nebude fungovat, bud inštaluj ručne, alebo počkaj na novu verziu MiFit aj keď neviem kedy bude lebo od 4.0.1 mi nefunguje znovu skomplikovať Apk tak neviem kedy a ci to vyriesim
 

mato151

New member
Joined
Aug 10, 2018
Messages
4
Likes
0
Points
1
som trosku noob... uz iba matne si spominam na postup manuálneho installu spred roka... vies ma znavigovat trochu, resp. dat link na návod. vdaka
 

mato151

New member
Joined
Aug 10, 2018
Messages
4
Likes
0
Points
1
vdaka. nahodil som to. ale nechcem na bezne uzivanie notify ale mifit, avsak 4.0 sa nechce sparovat. ktora verzia sa sparuje?
 
Joined
Dec 7, 2018
Messages
39
Likes
7
Points
18
Nedá mi to musím Vás pochváliť. Skvelá práca klobúk dolu, že stále aktualizujete a delíte sa s nami o vaše poznatky. Cez N&F som nahral FW a RES a všetko hneď funguje paradíčka :)
Len by som sa chcel spýtať, aký je rozdiel medzi FW verziami wuhan a hankou (mám na mysli obe v49 s kalednárom). Vďaka
 

xpaulos2

Well-known member
Developer
Contributor
Joined
Sep 10, 2018
Messages
890
Likes
804
Points
103
Nedá mi to musím Vás pochváliť. Skvelá práca klobúk dolu, že stále aktualizujete a delíte sa s nami o vaše poznatky. Cez N&F som nahral FW a RES a všetko hneď funguje paradíčka :)
Len by som sa chcel spýtať, aký je rozdiel medzi FW verziami wuhan a hankou (mám na mysli obe v49 s kalednárom). Vďaka
Hankou je pre novšiu verziu MiBand 3 v20...
 

MATU1

New member
Joined
Mar 10, 2019
Messages
9
Likes
0
Points
1
Tiež ma zaujíma či bude aj update na 4.0.2 najlepšie aj s autoinstallom (tam nič nepokazím) . Zaujíma ma ten timer 😂
 

ysty89

New member
Joined
May 30, 2019
Messages
4
Likes
1
Points
3
Hi. Can this be made available in English bold with UTF 8 please? I would need the characters with accent for the notifications but having this nice combined screen with steps and notifications is really nice.
Thank you.
 

Luko69

Active member
Joined
Aug 10, 2018
Messages
339
Likes
75
Points
33
Ja som gumenny, resp. silikonovy remienok nahradil ihned kovovym, ten gumenny mi nerobil na ruke zvlast dobre (alergia), kedze ho nosim nonstop. Kovovy okrem toho lepsie prenasa vibracie.
 

Turus

New member
Joined
Jul 14, 2018
Messages
1
Likes
0
Points
1
Zdravím mám verziu náramku V0.23.19.49
Skúšal som nainštalovať fw a Potom resources za použitia mi fit 4.0 sk . A náramok bol stále v angličtine.
Skúsil som mi fit 4.0 sk mód. Ktoré nainštalujte všetko samo. A tam mi slovenčina fungovala s chybami.

Prikladám screenshot
 
Last edited:

rendal

Well-known member
Contributor
Joined
Aug 29, 2018
Messages
909
Likes
762
Points
103
Zdravím mám verziu náramku V0.23.19.49
Skúšal som nainštalovať fw a Potom resources za použitia mi fit 4.0 sk . A náramok bol stále v angličtine.
Skúsil som mi fit 4.0 sk mód. Ktoré nainštalujte všetko samo. A tam mi slovenčina fungovala s chybami.
How to check Hardware Variants (Mili_wuhan / Mili_hankou / Mili_chongqing) of the Mi Band 3 | Xiaomi Mi Band 3 | GeekDoing

Pokud použijete Mi Fit 4.0.0, autoinstall u Mi Fit 4.0.0 až 4.0.2 SK Mod již nemusí fungovat. Pak musíte vše pro mili_hankou a jiné nahrát ručně.

Respektive, pokud je nahraná již daná verze do náramku a Mi Fit obsahuje stejnou či starší verzi, k přehrávání náramku nedojde. Platí pro FW, RES i FONT, přičemž daný FW také obsahuje jakou verzi RES a FONT požaduje.
 
Last edited:

Trusted Store

Members online

No members online now.

Our Telegram Channel

Which color of official strap would you like to buy for your Mi Band 3?

  • Black

    Votes: 2,154 52.8%
  • Deep Blue

    Votes: 1,197 29.4%
  • Redish Orange

    Votes: 726 17.8%

Forum statistics

Threads
2,408
Messages
40,524
Members
211,821
Latest member
pipipupu
Top