FW Mod Slovak Firmware

xpaulos2

Well-known member
Developer
Contributor
Joined
Sep 10, 2018
Messages
890
Likes
804
Points
103
@xpaulos2 Budes prekladat aj MiFit 3.5.6 ? Diky.
AZ ked urobí magicalunicorn modifikovanu verziu, skúšal som už jednu kde som použil zmeny ktoré sa robili doteraz no nešla spustiť tak je tam treba asi urobiť aj ine zmeny, a keďže ešte ani magical nevydal 3.5.6tak stým asi bojuje aj on
 

xpaulos2

Well-known member
Developer
Contributor
Joined
Sep 10, 2018
Messages
890
Likes
804
Points
103
Používam notify and fitnes. Hodil som tam poslednú verziu bez toho obrateneho dátumu a tam je počasie ok tak neviem.
Prosím, môžte niekto s tým opačným dátum napisat ci vám zobrazuje správne pocasie?
 

Mmaximan

New member
Joined
Jul 26, 2018
Messages
13
Likes
0
Points
1
Zdravím páni. Taký problémik. Od istej doby mi nechodia notifikácie o SMS na náramok. Keď som pozeral aplikácie ktoré má ukazovať, tak SMS tam ani neponúka. Je to bug, alebo je to kvôli tomu, že SMS je systémová aplikácia a modifikovaná Mi Fit k takým nemá prístup? Alebo je chyba len u mňa a iným funguje?
 

xpaulos2

Well-known member
Developer
Contributor
Joined
Sep 10, 2018
Messages
890
Likes
804
Points
103
Zdravím páni. Taký problémik. Od istej doby mi nechodia notifikácie o SMS na náramok. Keď som pozeral aplikácie ktoré má ukazovať, tak SMS tam ani neponúka. Je to bug, alebo je to kvôli tomu, že SMS je systémová aplikácia a modifikovaná Mi Fit k takým nemá prístup? Alebo je chyba len u mňa a iným funguje?
Mne fungujú, správy nie sú medzi aplikáciami ale sú samostatne
 

xpaulos2

Well-known member
Developer
Contributor
Joined
Sep 10, 2018
Messages
890
Likes
804
Points
103
No to mám zapnuté a aj napriek tomu mi pri doručení sms nevibruje.
Aj máš povolené aby mifit mohol používať SMS, keď to otvoríš by to tam malo upozorniť, alebo pozri v nastaveniach aké povolenia na MiFit
 

Hubik

New member
Joined
Dec 16, 2018
Messages
5
Likes
0
Points
1
Ahojte, pouzivam app notify a fitness a mam nainstalovany najnovsi firmware 2.2.014 a resurces 46, naramok fici v pohode aj v slovencine, jedine co nefunguje je v meni naramku NAJST ZARIADENIE, ked to podrzim tak sa nic nedeje. Mate niekto rovnaky problem?
 

riri147

New member
Joined
Dec 30, 2018
Messages
13
Likes
0
Points
1
Viete mi, prosím, povedať, čo sa mohlo stať, že mi miband 3 dnes nezresetoval kroky? Už cca tri dni používam nový sw (neviem teda, či odvtedy vyšiel ešte novší, ale je to aktualizácia sk už aj s obálkou na main screen) a dnes sa to stalo prvý raz. Tak reku, či som niečo prehliadla, alebo sa to stáva bežne
 

Luko69

Active member
Joined
Aug 10, 2018
Messages
339
Likes
75
Points
33
Ahojte, pouzivam app notify a fitness a mam nainstalovany najnovsi firmware 2.2.014 a resurces 46, naramok fici v pohode aj v slovencine, jedine co nefunguje je v meni naramku NAJST ZARIADENIE, ked to podrzim tak sa nic nedeje. Mate niekto rovnaky problem?
V nastaveniach MiFit - Najst vyzvanacie tony - si nastav tu spodnu volbu Predvolenych.
 

xpaulos2

Well-known member
Developer
Contributor
Joined
Sep 10, 2018
Messages
890
Likes
804
Points
103
Ahojte, pouzivam app notify a fitness a mam nainstalovany najnovsi firmware 2.2.014 a resurces 46, naramok fici v pohode aj v slovencine, jedine co nefunguje je v meni naramku NAJST ZARIADENIE, ked to podrzim tak sa nic nedeje. Mate niekto rovnaky problem?
V nastaveniach MiFit - Najst vyzvanacie tony - si nastav tu spodnu volbu Predvolenych.
Neviem ja som mal chvilu notify a tiez mi to nefungovalo, mozno niekto kto pouziva notify dlhsie bude vediet viac
 

Gabco007

New member
Joined
Dec 3, 2018
Messages
8
Likes
0
Points
1
Ked nainstalujem do naramku tento firmver odtialto, tak mi vypisuje naramok ze ho mam sparovat s aplikaciou...ajnked sa pripoji tak mi to vypisuje stale...cize som sa musel vratit k ofiko anglictine...skusal som aj vez mi fit/jasne zebten odtialto/ a aj cez Nitifiy and Fitnass kde mam zaplatenu PRO...tiez mi to nespusti...
 

xpaulos2

Well-known member
Developer
Contributor
Joined
Sep 10, 2018
Messages
890
Likes
804
Points
103
Ked nainstalujem do naramku tento firmver odtialto, tak mi vypisuje naramok ze ho mam sparovat s aplikaciou...ajnked sa pripoji tak mi to vypisuje stale...cize som sa musel vratit k ofiko anglictine...skusal som aj vez mi fit/jasne zebten odtialto/ a aj cez Nitifiy and Fitnass kde mam zaplatenu PRO...tiez mi to nespusti...
musis naintalovat aj Res subor, instalujes cez notify?
 
Last edited:

Trusted Store

Members online

No members online now.

Our Telegram Channel

Which color of official strap would you like to buy for your Mi Band 3?

  • Black

    Votes: 2,154 52.8%
  • Deep Blue

    Votes: 1,197 29.4%
  • Redish Orange

    Votes: 726 17.8%

Forum statistics

Threads
2,408
Messages
40,524
Members
211,820
Latest member
careylui
Top