FW Mod Slovak Firmware

Joined
Jul 21, 2018
Messages
58
Likes
15
Points
8
Tak ikonka baterky nabehla, keď má 15%, čo je možno zámer, aspoň to neotravuje. Počasie ide, len ikonka BT si ukazuje čo chce. Svieti a pritom chodia notifikácie.

 

Luko69

Active member
Joined
Aug 10, 2018
Messages
339
Likes
75
Points
33
@xpaulos2 : Prosim ta, ta Tvoja MiFit ma uz upraveny majsiho firmver, ci len prelozeny originalny ? Ak upraveny, vedel by si sem dat upravenu MiFit len s originalnym, ale prelozenym fw ? dik.
 

xpaulos2

Well-known member
Developer
Contributor
Joined
Sep 10, 2018
Messages
890
Likes
804
Points
103
@xpaulos2 : Prosim ta, ta Tvoja MiFit ma uz upraveny majsiho firmver, ci len prelozeny originalny ? Ak upraveny, vedel by si sem dat upravenu MiFit len s originalnym, ale prelozenym fw ? dik.
Je tam co je napísané pri FW celé dni, D.M fix a baterka, mam ešte jednu mifit s len prelozenim FW ale zabudol som tam zmeniť D/M na D.M
 

rendal

Well-known member
Contributor
Joined
Aug 29, 2018
Messages
909
Likes
762
Points
103
Meniaca sa BT adresa
Treba rozlisovat medzi LAN MAC adresou a Bluetooth adresou. Nie je to to iste, aj ked to tak vyzera.
OUI LAN MAC prefixy nie su vsetky public.
Difference between Mac Address and Bluetooth Address
IEEE
IEEE-SA - Registration Authority
Preco sa meni BT LE adresa
https://blog.bluetooth.com/bluetooth-technology-protecting-your-privacy
MAC adresa je obojí. A v tomto režimu (náhodná BT adresa) se BT adresa na Mi Band 3 náramku nepoužívá. Až do dalšího továrního resetu je BT adresa pevná. Xiaomi se zřejmě pohybuje na hraně dané specifikace BT a zneužívá možnost náhodně generované BT adresy, místo použití pevně zakoupeného rozsahu BT adres.
 

xpaulos2

Well-known member
Developer
Contributor
Joined
Sep 10, 2018
Messages
890
Likes
804
Points
103
Počasie cez iOS je po anglicky (Mili_wuhan_2_2_0_42_SK_v2.fw a Mili_wuhan_v46_SK.res). Na 2.2.0.12 SK v2 som mal po slovensky.
Počasie ide z app, predpokladám ze si použival amaztools tak tam skus znovu nastaviť taliančinu tedy bolo počasie v sk/cz
 

xpaulos2

Well-known member
Developer
Contributor
Joined
Sep 10, 2018
Messages
890
Likes
804
Points
103
Išlo samo od seba. Ale mal som verziu Mi Fit 3.4.7. Teraz mám novú a nič sa nezmenilo v AmazTools aj keď som nastavil Italian. Stále je to v angličtine.
Tak ono to nezmení v sekunde ale až keď sa zase počasie aktualizuje, Ja nemám IOS ale na CZ vlakne to riešia tou taliančinu, lebo mifit posiela počasie len v podporovaných jazykoch a to SK a CZ není,
 
Joined
Dec 24, 2018
Messages
41
Likes
3
Points
8
stiahol som a instal 357 , hodinky ma zena 😀, takze ci ukazuje meno volajuceho vyskusam potom , ale predvolene som mal v povoleniach apky zakazany telefon , takze
Pozri este do nastavenia aplikacie - Spustit na pozadi - tam by Ta to malo navigovat k potrebnym povoleniam a nastaveniam. Pripadne vymaz data aplikacie, odinstaluj ju a znovu daj. Niekedy sa moze stat, ze niektore z povoleni "nevyskoci". To sa mi stavalo, ked som daval aktualizovat aplikaciu, dnes uz davam novu instalaciu, neaktualizujem.
instaloval som iba tu upravenu Mi fit ja ze bude v anglictine mi band a vsetko je v slovencine jedine pri datume je den asi v polstine , inak parada , tel cisla ukazuje , uz som odinstalolval mi bandage , dakujem vam
 

rendal

Well-known member
Contributor
Joined
Aug 29, 2018
Messages
909
Likes
762
Points
103
stiahol som a instal 357 , hodinky ma zena 😀, takze ci ukazuje meno volajuceho vyskusam potom , ale predvolene som mal v povoleniach apky zakazany telefon , takze

View attachment 3346 instaloval som iba tu upravenu Mi fit ja ze bude v anglictine mi band a vsetko je v slovencine jedine pri datume je den asi v polstine , inak parada , tel cisla ukazuje , uz som odinstalolval mi bandage , dakujem vam
Tak ten den u datumu v polštině je polské RES. Musíš doinstalovat správné Resourses.
 

xpaulos2

Well-known member
Developer
Contributor
Joined
Sep 10, 2018
Messages
890
Likes
804
Points
103
stiahol som a instal 357 , hodinky ma zena 😀, takze ci ukazuje meno volajuceho vyskusam potom , ale predvolene som mal v povoleniach apky zakazany telefon , takze

View attachment 3346 instaloval som iba tu upravenu Mi fit ja ze bude v anglictine mi band a vsetko je v slovencine jedine pri datume je den asi v polstine , inak parada , tel cisla ukazuje , uz som odinstalolval mi bandage , dakujem vam
Ako pise rendal tie dni si musis doinstalovat ten res subor z toho prispevku kde si stahoval, Mifit 3.5.7, v mifit je vlozeny aj te SK res len ty si mal predchadzajucu verziu 2.2.0.14 kde je rovnake res, a MiFit aktualizuje len subory ktore su novsie teda FW aktualizoval z 2.2.0.14 na 2.2.0.42 ale res sa nemenil tak ti ostal original, Slovencina je prerobena polstina preto su po polsky, Ak budes instalovat ten res odporucam Notify and fitnes navod len miesto FW instalujes ten res, potom mozes notify zmazat
 
Joined
Dec 24, 2018
Messages
41
Likes
3
Points
8
este nefunguje vyhladanie telefonu , podla info zname chyby som v polozke NAJST VYZVANACIE TONY TELEFONU ci som dal spodne alebo vrchne predvolene zvonenie tak ked hladanie aktivujem na hodinach tak sa tvaria ze hladaju ale telefon nezvoni
 

xpaulos2

Well-known member
Developer
Contributor
Joined
Sep 10, 2018
Messages
890
Likes
804
Points
103
este nefunguje vyhladanie telefonu , podla info zname chyby som v polozke NAJST VYZVANACIE TONY TELEFONU ci som dal spodne alebo vrchne predvolene zvonenie tak ked hladanie aktivujem na hodinach tak sa tvaria ze hladaju ale telefon nezvoni
Musi byt to spodne a malo by zvonit, aspon mne funguje
 

Trusted Store

Members online

Our Telegram Channel

Which color of official strap would you like to buy for your Mi Band 3?

  • Black

    Votes: 2,154 52.8%
  • Deep Blue

    Votes: 1,197 29.4%
  • Redish Orange

    Votes: 726 17.8%

Forum statistics

Threads
2,408
Messages
40,524
Members
211,820
Latest member
careylui
Top