FW Mod Slovak Firmware

xpaulos2

Well-known member
Developer
Contributor
Joined
Sep 10, 2018
Messages
890
Likes
804
Points
103
ked som sparoval s mojim tel samsung s7 tak zvoni , manzelka ktora pouziva mi band ma xiaomi redmi 4x znejakeho dovodu nejde , budem sa museiet pohrat v nastaveniach jej telefonu
Ja mam tiež xiaomi ale mi 8, ak to nerozchodis môžem to testnut u brachu alebo otca oni majú redmi 4x
 
Joined
Jul 21, 2018
Messages
58
Likes
15
Points
8
Ta ikona Baterky je tam stále ale len na tej obrazovke kde sú aj kroky a hodiny sú zobrazené v jednom riadku
Kroky? :) Ani to nemam na uvodnej obrazovke, to je asi vec mifit. Ten som do noveho mobilu nedal, stale sa mi to mlatilo s notify. Problem s BT sa ukludnil po restarte fonu, najprv som vypol zapol BT ale umrelo to uplne. Po restarte zatial drzi.
Je fajn, kam az sa ten vyvoj posunul, velka vdaka. Konecne mi idu vsetky mozne notifikacie, uz som si aj odvykol to vyuzivat, tak sa vraciam k zavislosti.
 

xpaulos2

Well-known member
Developer
Contributor
Joined
Sep 10, 2018
Messages
890
Likes
804
Points
103
Kroky? :) Ani to nemam na uvodnej obrazovke, to je asi vec mifit. Ten som do noveho mobilu nedal, stale sa mi to mlatilo s notify. Problem s BT sa ukludnil po restarte fonu, najprv som vypol zapol BT ale umrelo to uplne. Po restarte zatial drzi.
Je fajn, kam az sa ten vyvoj posunul, velka vdaka. Konecne mi idu vsetky mozne notifikacie, uz som si aj odvykol to vyuzivat, tak sa vraciam k zavislosti.
Si to môžeš zmeniť na MiBand3 dáš Viac-Zobrazenie a tam si vyberieš aké zobrazenie chceš
 
Joined
Dec 24, 2018
Messages
41
Likes
3
Points
8
Ja mam tiež xiaomi ale mi 8, ak to nerozchodis môžem to testnut u brachu alebo otca oni majú redmi 4x
super dal som res podla navodu uz den ukazuje v sk , ale na to vyhladanie mobilu som nedosiel preco jej nezvoni , pritom ked ho dam hladat mi band vypise najdene , ked stiahnem na mobile listu tak je tam vypisane: naramok hlada tento telefon , aj v povoleniach som mal vyp zvuk po odfajknuti sa zvuk pri vyhladavani nespusti , ďakujem za otestovanie
 

xpaulos2

Well-known member
Developer
Contributor
Joined
Sep 10, 2018
Messages
890
Likes
804
Points
103
super dal som res podla navodu uz den ukazuje v sk , ale na to vyhladanie mobilu som nedosiel preco jej nezvoni , pritom ked ho dam hladat mi band vypise najdene , ked stiahnem na mobile listu tak je tam vypisane: naramok hlada tento telefon , aj v povoleniach som mal vyp zvuk po odfajknuti sa zvuk pri vyhladavani nespusti , ďakujem za otestovanie
Som skúsil na redmi 4x a ten spodný hral, to je zvonenie aké má na hovor,
 

rendal

Well-known member
Contributor
Joined
Aug 29, 2018
Messages
913
Likes
763
Points
103
ved toto. akože nieje problém to spraviť ale zaberá to strašne veľa času :(
Tak na Android je v Mi Fit pořád verze FW 2.2.0.14, pro MB3. Myslím že už to tu i někdo psal, že se Mi Fit pro iOS a Android tímto na Storu / Play liší.
 

xpaulos2

Well-known member
Developer
Contributor
Joined
Sep 10, 2018
Messages
890
Likes
804
Points
103
Tak na Android je v Mi Fit pořád verze FW 2.2.0.14, pro MB3. Myslím že už to tu i někdo psal, že se Mi Fit pro iOS a Android tímto na Storu / Play liší.
Magical otom čosi písal ze na čínskom Mi store ci ako sa to vola je 2.2.0.42 a na google play 2.2.0.14
 

Luko69

Active member
Joined
Aug 10, 2018
Messages
339
Likes
75
Points
33
Nainstaloval som verziu od xpaulos2, po chvili nabehlo aj pocasie, zatial vyzera byt vsetko OK. Diky za preklad. :)
 

Trusted Store

Members online

Our Telegram Channel

Which color of official strap would you like to buy for your Mi Band 3?

  • Black

    Votes: 2,154 52.8%
  • Deep Blue

    Votes: 1,197 29.4%
  • Redish Orange

    Votes: 727 17.8%

Forum statistics

Threads
2,409
Messages
40,537
Members
211,854
Latest member
Harp
Top