FW Mod Slovak Firmware

Sano

New member
Joined
Oct 27, 2018
Messages
4
Likes
0
Points
1
Ja tiez a oblacno mam po anglicky a nie po slovensky a este pri case a datume je skratka nedele ,,Ndz”
 

xpaulos2

Well-known member
Developer
Contributor
Joined
Sep 10, 2018
Messages
890
Likes
804
Points
103
Ja tiez a oblacno mam po anglicky a nie po slovensky a este pri case a datume je skratka nedele ,,Ndz”
Počasie po anglicky máš preto ze nepuzivas upravenu mifit, alebo sa ešte nesynchronizovalo, a Ndz preto lebo si nenáinštaloval upravene SK resources
 

Sano

New member
Joined
Oct 27, 2018
Messages
4
Likes
0
Points
1
Počasie po anglicky máš preto ze nepuzivas upravenu mifit, alebo sa ešte nesynchronizovalo, a Ndz preto lebo si nenáinštaloval upravene SK resources
Ale ved
Počasie po anglicky máš preto ze nepuzivas upravenu mifit, alebo sa ešte nesynchronizovalo, a Ndz preto lebo si nenáinštaloval upravene SK resources
ndz vyriesene dikes a tu upravenu mifit si nemozem dat lebo na ios som nenasiel,tak musim byt spokojny
 

xpaulos2

Well-known member
Developer
Contributor
Joined
Sep 10, 2018
Messages
890
Likes
804
Points
103
Ale ved
ndz vyriesene dikes a tu upravenu mifit si nemozem dat lebo na ios som nenasiel,tak musim byt spokojny
Pozri CZ fw vlakno tam to ktosi vyriešil aj na Ios sami zda cez amazfit a tam nastavil jazyk na taliančinu a išlo mu počasie v CZ tak možno po aj sk
 
Joined
Aug 14, 2018
Messages
21
Likes
4
Points
3

Luko69

Active member
Joined
Aug 10, 2018
Messages
339
Likes
75
Points
33
Nie, je to v pohode, podobny mam aj na Amazfit Watch, ma to aspon rok a je v poriadku. Zase za cca 6€ nemozes ocakavat platinovy so zafirmi. :)
 
Joined
Aug 14, 2018
Messages
21
Likes
4
Points
3
Nie, je to v pohode, podobny mam aj na Amazfit Watch, ma to aspon rok a je v poriadku. Zase za cca 6€ nemozes ocakavat platinovy so zafirmi. :)
To iste nie, skor sa len zamyslam ci je ten strieborny ozaj nerez bez povrchovej upravy, alebo nejake blato namalovane na strieborno
 

Trusted Store

Members online

No members online now.

Our Telegram Channel

Which color of official strap would you like to buy for your Mi Band 3?

  • Black

    Votes: 2,154 52.8%
  • Deep Blue

    Votes: 1,197 29.4%
  • Redish Orange

    Votes: 727 17.8%

Forum statistics

Threads
2,409
Messages
40,531
Members
211,842
Latest member
mays999
Top