RES Slovak Resources v96 MB4

Resources Version
96

Luko69

Active member
Joined
Aug 10, 2018
Messages
339
Likes
75
Points
33
#21
Este jedna vec, ak chcem, aby SK zostalo v naramku, musim mat stale nainstalovany zaroven aj Notify ?
 

VanJ

New member
Joined
Jul 18, 2019
Messages
3
Likes
0
Points
1
#23
Idem dat zene MiBand4 ako darcek (prisla mi cinska verzia). Doteraz pouzivala MiBand2 s aplikaciou Notify&Fitness, bez MiFit. Podla toho co som tu cital, pre MB4 bude potrebovat aj tu MiFit. Bude stacit, ked bude len naistalovana v mobile, alebo bude treba naramok sparovat aj v MiFit aj v Notify&Fitness? Ak v oboch, tak v akom poradi?
 

Luko69

Active member
Joined
Aug 10, 2018
Messages
339
Likes
75
Points
33
#24
Kolega ma objednany MiBand 4 Global, ze nebude vediet dat tam SK verziu, ale ide len o to, ci mu pojde na oficialnej MiFit ID volajuceho ? Pocasie asi nepojde, nie ?
 

VanJ

New member
Joined
Jul 18, 2019
Messages
3
Likes
0
Points
1
#26
Dobre, takze zhrniem to. Aby som naramok vobec rozbehal, bolo nutne ho v Mi Fit sparovat. N&F ho sice videl aj predtym, ale na naramku sa nedalo nic vybrat. Po sparovani s MiFit sa spustili aktualizacie, najprv firmwaru, potom fontov, potom niecoho co sa neidentifikovalo, a nakoniec zdrojov (resources). Kazde trvalo okolo 5 minut.

Naramok potom "ozil" akurat bolo vsetko v cinstine. Cez N&F sa ale lahko dalo prepnut do ineho jazyka, takze som prepol do English (Custom ROM), a naramok na to okamzite zareagoval, a prepol do EN jazyka. Takze som pokracoval podla navodu, a cez N&F som nainstaloval RES subor s SK jazykom z prveho prispevku. Potom, co dobehol update do 100%, N&F oznamil ze bol update dokonceny. Na naramku ale stale svietila ikona Updatovania, ktoru nasledne nahradila ina kona s cinskymi znakmi a zelenou kvackou. Naramok ale nereagoval na nic...
O chvilku sa ale spustila sama od seba MiFit aplikacia, a spustila upadate resources. No a ked to cele zase podalsich 5 minutach skoncilo, zase tam boli povodne jazyky a po prepnuti na jazyk francustina (v N&F) naramok zobrazoval francustinu.

Ma niekto podobne skusenosti, a podarilo sa mu ich uspesne vyriesit?
Mimochodom, ked MiFit apku vypnem, aj vyhodim z pamati, o malu chvilu sa naramok prepne do cinstiny, aj ked N&F stale bezi. Na anglictinu to dokazem prepnut zase v N&F.
 
Joined
Dec 9, 2018
Messages
6
Likes
0
Points
6
#27
Zdravím neviem ci niekto ma takýto problém. Nedokazem sa vobec prihlásiť na mi fit ci uz oficiálnu aplikáciu alebo mod odtiaľto. Stale my vyhodí Nepodarilo sa prihlásiť a chce odoslať spätnú väzbu. Ak dám odoslať napíše mi ze nieje prístup k sieti. Tým pádom nedokážem zmeniť jazyk a ani nič mi bandom robiť. Prišla mi čínska verzia aj keď som objednáva global. Uz si s tým neviem rady.
 

Luko69

Active member
Joined
Aug 10, 2018
Messages
339
Likes
75
Points
33
#28
Toto sa stava, ze sa neda prihlasit, je to chyba na strane Xiaomi serverov, skus zase po nejakom casovom odstupe, ja som raz cakal cca jeden den.
 

xpaulos2

Well-known member
Developer
Contributor
Joined
Sep 10, 2018
Messages
890
Likes
804
Points
103
#33
Odinstaloval som a znova nainstaloval a stale sa neupdatuje ci to nebude tym ze na mibande je najnovsi firmware
mozes skusat ked je server vypnuty, uz bezi

Server ja zapnutý vačšinou PO-ŠT od 19:00 do 22:00
 
Joined
Dec 9, 2018
Messages
6
Likes
0
Points
6
#34
A mam ďalší problém. Aj keď som sa prihlásil do mi fit tak nedokážem sparovat náramok. Toto mi napíše a žiadne spojenie. Neviem ako mam ako mám náramok obnoviť na pôvodné nastavenia. Problém je ten, že na mi band 4 mam len prvé 3 položky, domček, srdce a cvičenie. Takže sa nedokážem dostať k resetu priamo v mi band 4. Mate niekto nejaký návrh ako to rozchodiť?
 

xpaulos2

Well-known member
Developer
Contributor
Joined
Sep 10, 2018
Messages
890
Likes
804
Points
103
#35
A mam ďalší problém. Aj keď som sa prihlásil do mi fit tak nedokážem sparovat náramok. Toto mi napíše a žiadne spojenie. Neviem ako mam ako mám náramok obnoviť na pôvodné nastavenia. Problém je ten, že na mi band 4 mam len prvé 3 položky, domček, srdce a cvičenie. Takže sa nedokážem dostať k resetu priamo v mi band 4. Mate niekto nejaký návrh ako to rozchodiť? View attachment 6421
Skus iný telefón zrejme si ho pameta v bluethood nastaveniach
 
Joined
Dec 9, 2018
Messages
6
Likes
0
Points
6
#36
Tak skúsil som druhý telefón a nejak sa to rozbehlo. Ale nastala aktualizácia zdrojov a tam sa to zastavilo a cyklické sa to opakujem. A do mi bandu sa neviem dostať
 
Joined
Dec 9, 2018
Messages
6
Likes
0
Points
6
#38
Tak sa mi to podarilo rozbehať. Dakujem vam za pomoc. A budem vďačný ak pomôžete aj teraz. Mam problem z veľmi rýchlim vybijanim. Ráno 41% a do 18.00 sa vybil. Neviem čím to môže byť. Nainštalované mi fit a Mi Band Master.
 

Marcel75

New member
Joined
Aug 11, 2018
Messages
9
Likes
2
Points
3
#39
Ahoj. Poradíte mi ako SK nainštalujem cez iPhone? Kirllov MiFit mi nainštalovať nejde, len oficial verziu z AppStore. Mam zakupenú appku Miband master, ale keď dam Fran tak je tam Fran. Keď cez Amazfit nainštalujem SK Res, tak MiBand mi to preinštaluje späť. Čo s tým?
 

delux

New member
Joined
Jul 29, 2019
Messages
5
Likes
0
Points
1
#40
Zdravim.

Mam cinsku verziu band 4 a teda pri nastavenom jazyku telefónu na Slovenčinu, náramok ide po čínsky.

Mne by plne stačilo ak by bol náramok v angličtine, ale bez dodatočného SW v telefóne, npr. "Notify & Fitness".
Uvažujem čo by sa stalo ak by som zmenil npr. "en" na "sk" v binarke, prípadne ešte English na Slovak. Chcel by som vedieť či si miband bude myslieť že je podporovaný slovenský jazyk a teda ak budem mať mobil v slovenčine aj miband sa prepne do "slovenčiny" ale s anglickým textom. Oficiálna aplikácie "Mi Fit" slovenčinu podporuje.

Čo si o tom myslíte?
Myslíte že časom príde oficiálna slovenská verzia?
Viem odniekiaľ stiahnuť pôvodnú (neupravenú) oficiálnu verziu v52?

 

Trusted Store

Members online

No members online now.

Our Telegram Channel

Which color of official strap would you like to buy for your Mi Band 3?

  • Black

    Votes: 2,154 52.8%
  • Deep Blue

    Votes: 1,197 29.4%
  • Redish Orange

    Votes: 726 17.8%

Forum statistics

Threads
2,408
Messages
40,524
Members
211,820
Latest member
careylui
Top