RES Slovak Resources v96 MB4

Resources Version
96
Joined
Aug 1, 2019
Messages
21
Likes
7
Points
3
#81
To ma nenapadlo, to Divne S je tam kôli Š na hlavnej obrazovke, ale v počasí to bude toto, rozhodnite ci je lepšie S tam aj tam , alebo toto riešenie
No mne to je v podstate jedno, počasie až tak často nepozerám na Mi Bande, skôr nech je Š pri watchface, ale ani S by mi tam nevadilo
 

xpaulos2

Well-known member
Developer
Contributor
Joined
Sep 10, 2018
Messages
890
Likes
804
Points
103
#87
Stalo sa niekomu že sa mu do mi fit nedalo prihlásiť cez FB účet ?
Aj cez Facebook funguje len ho musíš odinstalovat a prihlásiť sa cez webovú stránku aspoň tak to išlo jednému Čechovy
 

lequocgt

New member
Joined
Aug 18, 2019
Messages
5
Likes
0
Points
1
#88
Cần sự giúp đỡ của các bạn thêm Tiếng Việt trong tập tin điính kèm vào nguồn tài nguyên Tiếng Việt.
 

Attachments

xpaulos2

Well-known member
Developer
Contributor
Joined
Sep 10, 2018
Messages
890
Likes
804
Points
103
#91
Zdravím. Po včerajšku sa konečne i ja môžem pripojiť k spokojným majiteľom Mi Band 4 (predtým som riešil bratov, teraz konečne prišiel aj mne). Ešte raz vďaka užívateľovi xpaulos2 za všetko čo robí na tomto fóru (aj na ostatných vláknách).

Náramok som začal nastavovať včera okolo 22. hodiny a trvalo mi to takmer dve hodiny :D. Jediný dôvod bol v tom, že keďže som daný náramok nastavoval prvý krát, tak som musel do neho nainštalovať FW verzie 1.0.5.66 (v postupe je to krok číslo 2. For first install resources you must have FW version 1.0.5.66). Tak som stiahol custom Mi Fit 4.0.7, ktorý bol o riadok vyššie no firmware sa nezačal inštalovať. Skúsil som znova danú verziu, potom iný Mi Fit a napokon ešte ďalší no stále nič (už som sa obával že som z neho urobil tehličku). Napokon ma napadlo ešte skúsiť originál Mi Fit z play store a hľa problém vyriešený :D. Potom to už bola otázka asi 2 minút.

Týmto sa nechcem sťažovať ani nič iné. Návod je pekný a prehľadný. Len keby mal niekto podobné myšlienkové pochody ako ja včera večer a nevedel si rady tak momentálne na nainštalovanie firmwaru 1.0.5.66 treba stiahnuť originálny Mi Fit priamo z Google play. :) prajem pekný zbytok dňa
Keď mas iný FW ako je písaný tak sa nainstaluje update automaticky aj s upraveným Res, problém je vtom že free server na ktorom to beží dosahuje denne limity a preto je väčšinu dna off, musim tam nastaviť časovač a v tie hodiny budú dostupné Ota aktualizácie, aby som neobmedzoval iné funkcie ako editor pre MB3
 
Joined
Dec 7, 2018
Messages
39
Likes
7
Points
18
#92
Aha rozumiem. Vďaka za vysvetlenie.

Otázka z iného súdka. Myslím, že som niekde čítal že tiež používaš Notify & Fitness. Funguje ti na Mi Band 4 prehodenie poradia vecí na displeji náramku cez N&F?
 

xpaulos2

Well-known member
Developer
Contributor
Joined
Sep 10, 2018
Messages
890
Likes
804
Points
103
#93
Aha rozumiem. Vďaka za vysvetlenie.

Otázka z iného súdka. Myslím, že som niekde čítal že tiež používaš Notify & Fitness. Funguje ti na Mi Band 4 prehodenie poradia vecí na displeji náramku cez N&F?
N&F som používal len na inštaláciu FW, Res inak nepoužívám a ani nemám nainštalovane
 
Joined
Nov 18, 2018
Messages
12
Likes
4
Points
8
#94
Aha rozumiem. Vďaka za vysvetlenie.

Otázka z iného súdka. Myslím, že som niekde čítal že tiež používaš Notify & Fitness. Funguje ti na Mi Band 4 prehodenie poradia vecí na displeji náramku cez N&F?
Prehodenie poradia funguje cez Mi Fit, N&F a aj cez Mi Band Master.
 
Joined
Dec 7, 2018
Messages
39
Likes
7
Points
18
#97
Dajú sa nejako odstrániť budíky z náramku, ktoré tam sú od výroby? (ďalšie si tam viem pridať)
 

Trusted Store

Members online

No members online now.

Our Telegram Channel

Which color of official strap would you like to buy for your Mi Band 3?

  • Black

    Votes: 2,154 52.8%
  • Deep Blue

    Votes: 1,197 29.4%
  • Redish Orange

    Votes: 726 17.8%

Forum statistics

Threads
2,408
Messages
40,524
Members
211,820
Latest member
careylui
Top