RES Slovak Resources v96 MB4

Resources Version
96

Endva3

New member
Joined
Sep 24, 2018
Messages
4
Likes
0
Points
1
#41
Zdravím. Bude tento návod fungovať aj s fw 1.0.5.55?
Dnes mi prišiel miband 4 a hneď mi to aktualizovalo cez mifit.
 
Joined
Dec 7, 2018
Messages
39
Likes
7
Points
18
#46
Počul som, že čínska verzia náramku sa po čase sama prehodí nazad do čínštiny ale globálna vraj nie. Neviete či je na tom niečo pravdy alebo to len dotyčný nevedel správne nastaviť? Nemáte s tým problém? Vďaka
 

MatejCupka

New member
Joined
Aug 1, 2019
Messages
21
Likes
7
Points
3
#47
Počul som, že čínska verzia náramku sa po čase sama prehodí nazad do čínštiny ale globálna vraj nie. Neviete či je na tom niečo pravdy alebo to len dotyčný nevedel správne nastaviť? Nemáte s tým problém? Vďaka
Ja na iOS s týmto nemám problém. Cez aplikáciu AmazTools som si nastavil jazyk náramku na angličtinu a zostal v angličtine (len počasie ukazuje čínske znaky). Priateľke na Androide to hádže sem tam do čínštiny, ale keď zapne appku Mi Band Tools tak sa to hodí zase do angličtiny.
 

boban61

New member
Joined
Dec 7, 2018
Messages
1
Likes
0
Points
1
#48
Počul som, že čínska verzia náramku sa po čase sama prehodí nazad do čínštiny ale globálna vraj nie. Neviete či je na tom niečo pravdy alebo to len dotyčný nevedel správne nastaviť? Nemáte s tým problém? Vďaka
Ahoj,
môžem to potvrdiť prehadzuje to z akéhokoľvek jazyka na čínštinu naspäť v priebehu pár hodín.
 

MatejCupka

New member
Joined
Aug 1, 2019
Messages
21
Likes
7
Points
3
#51
v56 perfektne funguje aj na iOS, inštaloval som to cez aplikáciu AmazTools, v ktorej som zmenil aj jazyk na Polštinu.
Jedinú chybičku som si všimol, že ak nie sú žiadne notifikácie tak vypíše len “iadne oznámenia” (obrázok), okrem toho skvelá práca 👍👍👍


 

xpaulos2

Well-known member
Developer
Contributor
Joined
Sep 10, 2018
Messages
890
Likes
804
Points
103
#52
v56 perfektne funguje aj na iOS, inštaloval som to cez aplikáciu AmazTools, v ktorej som zmenil aj jazyk na Polštinu.
Jedinú chybičku som si všimol, že ak nie sú žiadne notifikácie tak vypíše len “iadne oznámenia” (obrázok), okrem toho skvelá práca 👍👍👍


View attachment 6671
Opravím len zas si niekto neprečítal že veľké písmená diakritikou nefunguju v menu a "opravil" to v prekladoch
 

Luko69

Active member
Joined
Aug 10, 2018
Messages
339
Likes
75
Points
33
#54
Funguje, super praca, diky. Mam vsak mod. MiFit, napriek tomu mi to ponuka oficialnu aktualizaciu na 4.0.7... na predoslych verziach sa mi to nestavalo.
 
Last edited:

xpaulos2

Well-known member
Developer
Contributor
Joined
Sep 10, 2018
Messages
890
Likes
804
Points
103
#55
Funguje, super praca, diky. Mam vsak mod. MiFit, napriek tomu mi to ponuka oficialnu aktualizaciu na 4.0.7... na predoslych verziach sa mi to nestavalo.
Neviem mne nič aktualizovať nechce, je to verzia od magical Unicorn + moje úpravy
 

Luko69

Active member
Joined
Aug 10, 2018
Messages
339
Likes
75
Points
33
#56
Vycistil som pamat a aktualizacia z GP zmizla, zrejme to tam ostalo este predtym, ako som nahradil oficialnu modifikovanou.
Inak, co bolo zmenene v Tvojom res.bin o 20,30 ? Ja som subor stiahol tesne predtym, ci to mam aktualizovat znovu.
 

Luko69

Active member
Joined
Aug 10, 2018
Messages
339
Likes
75
Points
33
#58
Este pozerám, ze v mod MiFit mam, co sa tyka displejov MiBand len prazdnu stranku. Vam to ide?
 

rege245

New member
Joined
Oct 10, 2018
Messages
4
Likes
0
Points
1
#60
ahojte, mozno blba otazka, ale ako dostanem FW 55 do NFC verzie? oficialna appka ponuka iba 39, cez mi band master tam viem dat 55, ale naramok potom chce pripojit orig appku, a ta to vrati na 39 :(
 

Trusted Store

Members online

Our Telegram Channel

Which color of official strap would you like to buy for your Mi Band 3?

  • Black

    Votes: 2,154 52.8%
  • Deep Blue

    Votes: 1,197 29.4%
  • Redish Orange

    Votes: 726 17.8%

Forum statistics

Threads
2,408
Messages
40,522
Members
211,808
Latest member
abap4
Top