RES Slovak Resources v96 MB4

Resources Version
96
Joined
Jul 11, 2018
Messages
71
Likes
10
Points
8
Zdravím doteraz to slo a z dna na deň mi uz neukazuje prichádzajúce hovory na náramku 🙄 🤔
 

mikkisk

New member
Joined
Sep 13, 2018
Messages
8
Likes
1
Points
3
Ahojte, prosím viete mi poradiť ako spraviť upgrade na Slovenčinu aj cez iPhone?
Ked otvorim MiFit tak mi ukazuje aktualnu verziu firmware v hodinkach 1.0.6.16.
Prípadne viete mi poslať novšiu verziu firmware? Diky.
 

xpaulos2

Well-known member
Developer
Contributor
Joined
Sep 10, 2018
Messages
890
Likes
804
Points
103
Povoľ si online updates v nastaveniach MiFit, server je online a nezabudni si zmeniť jazyk na Polish v MiFit
 

Luko69

Active member
Joined
Aug 10, 2018
Messages
339
Likes
75
Points
33
Nakoniec som to aktualizoval tak, ze som zmenil mod Mifit na ofiko, prebehla aktualizacia FW a potom som cez Notify nahral res. Takto to funguje, len je to trochu komplikovane, kedze mame doma tri naramky. Nie je mozne ulozit sem na stranky na stiahnutie aj samotny firmver 1.0.7.44 ? Diky.

Edit: Zabudol som dat skontrolovat aktualizaciu naramku, vsetko funguje, diky.
 
Last edited:

Luko69

Active member
Joined
Aug 10, 2018
Messages
339
Likes
75
Points
33
@xpaulos2 : Na jednom telefone Mi8 v MiFit pri MiBand 4 mam polozku "skontrolovat aktualizacie" ale na dalsich dvoch polozka nie je, aplikacia je pritom ta ista, povolenia by mali byt tiez. Ide taktiez o Mi8. Ci ta polozka je vidno len vtedy, ak mas zapnuty server ?
 
Joined
Oct 4, 2018
Messages
21
Likes
5
Points
8
Zdravím Chalani obsadil som aj druhú ruku s MiBand 4, 2 mesiace som ich mal doma ale fungoval som s MiBand3.

Trošku mi to dalo zabrať táto Slovenčina lebo ako každému nechce sa mi čítať celé fórum :)

Komu to pomôže :
1. Originál MiFit a cez neho update FW 1.0.7.44, Zrušiť párovanie, ODINŠTALOVANIE
2. Upravený MiFit (custom Mi Fit 4.0.13) spárovať
3. Notify & Fitness for Mi band nahodiť: MB4SK.res.bin, Odinštalovanie
4. Upravený MiFit (custom Mi Fit 4.0.13) odpárovať, spárovať (tu neviem presne robil som aj odhlásenie aj opätovnú inštaláciu)
5. Settings, Force language zmeniť na Polish - zmení náramok na Slovenčinu (a toto som musel dohľadať nie je to v úvodnom popise)

@xpaulos2 vďaka skvelá práca ako vždy :)
Už len to hodiť zase do jedného MiFit.apk kde to bude aj pre MB3 aj MB4 a inštalácia prebehne automaticky ...
Už sa teším ...

Trošku k prekladu čo som si všimol: keď mením úvodný obrázok
Synchronizo-
wanie...

iba zmeniť w na v
 
Last edited:

Trusted Store

Members online

Our Telegram Channel

Which color of official strap would you like to buy for your Mi Band 3?

  • Black

    Votes: 2,154 52.8%
  • Deep Blue

    Votes: 1,197 29.4%
  • Redish Orange

    Votes: 726 17.8%

Forum statistics

Threads
2,408
Messages
40,524
Members
211,820
Latest member
careylui
Top