RES Slovak Resources v96 MB4

Resources Version
96
Joined
Jul 11, 2018
Messages
71
Likes
10
Points
8
Zdravím postupovat presne podľa návodu a všetko byde ok tak? Túto verziu FW version 1.0.6.12 kde môžem stiahnuť? Vďaka potom install notify, install resources cez to a slape to?
 

Luko69

Active member
Joined
Aug 10, 2018
Messages
339
Likes
75
Points
33
Nainstaluj original MiFit a to zaktualizuje naramok na najnoviu verziu. Potom cez Notify nainstalujes RES z tejto stranky. Odinstalujes MiFit a pouzijes taktiez tunajsi modifikovany od xpaulos2. Alebo, ak mas rad Notify, tak si nechas uz ten. Original MiFit vsak urcite daj prec, lebo Ti to casom zase prepise SK na ENG, alebo CN, podla typu MiBand.
 
Joined
Jul 11, 2018
Messages
71
Likes
10
Points
8
Super ďakujem veľmi pekne.. Mam kúpenú aj mi band tools aby mi ukazovalo meno volajúceho, na 3ke to fungovalo, funguje aj tu?
 
Joined
Jul 11, 2018
Messages
71
Likes
10
Points
8
Všetko prebehlo ok ako ste písali, ale je tam aj trochu poľštiny v niektorých veciach.. A uz neaktualizovat mi fit z Google play? Dik
 
Joined
Jul 11, 2018
Messages
71
Likes
10
Points
8
Zdravím používate aplikáciu mi band watch face? Ako si meníte pozadia na náramku mne to tam nejde cez tu aplikáciu, resp využívate inú?
 

VanJ

New member
Joined
Jul 18, 2019
Messages
3
Likes
0
Points
1
Notify & Fitness uz vie fungovat bez MiFit? Lebo pisal, ze musi byt MiFit tiez spusteny aby mohol fungovat s MB4.
 
Joined
Dec 7, 2018
Messages
39
Likes
7
Points
18
Notify & Fitness uz vie fungovat bez MiFit? Lebo pisal, ze musi byt MiFit tiez spusteny aby mohol fungovat s MB4.
Áno už dlhšie vie fungovať aj bez neho :) priamo pri spustení N&F sa ti zobrazí návod.
Ale nedarilo sa mi v ňom zmeniť poradie vecí na náramku a medzi budíkmi v náramku boli asi 4 nastavené na jednu hodinu ráno, ktoré sa nedali odstrániť. Neviem či to je už fixnuté, naposledy som to skúšal asi týždeň, dva dozadu.
 
Joined
Jan 3, 2019
Messages
23
Likes
0
Points
6
Cez N&F prebehne aktualizacia res v pohode ale na naramku sa nic nezmeni a je stále v angl jazyku
Už mi to šlape v sk.
 
Last edited:

Carodejko

New member
Joined
Sep 17, 2019
Messages
1
Likes
0
Points
1
Zdravim, Vdaka za FW. Trapil som sa s updatom MB4 cely vikend a jedine, co sa mi podarilo, spojazdnit CZ na MB4 iba za predpokladu, ze je na telefone pred-nastaveny CZ jazyk. Subor MB4SK.bin po preflashovani cez N&F blokol MB4 tak, ze sa neda pouzivat, cize naspat v62 resources, ale SK jazyk som nespojazdnil.
SMS mi zobrazuje iba nativne, cize len info, ze nieco prislo a treba otvorit v telefone.
 
Joined
Jan 3, 2019
Messages
23
Likes
0
Points
6
Mne to nešlo lebo som mal upravenú apku Mifit z band 3. Keď som stiahol upravenú na band 4 a cez NF dal súbor res hneď to nabehlo.
 

Luko69

Active member
Joined
Aug 10, 2018
Messages
339
Likes
75
Points
33
@xpaulos2 Nainstalovala sa mi cez mod MiFit aktualizacia 1.0.7.02 a naramok je stale v SK. Ten firmware teda ide priamo cez Tvoj OTA server ?
 

mirom

New member
Joined
May 19, 2019
Messages
10
Likes
0
Points
1
v ios po aktualizácii MiFit už nejde SK v66. Niečo robím zle alebo to nie je verzia pre iphone?
 
Joined
Aug 27, 2018
Messages
36
Likes
3
Points
8
Ok, taktze robim vsetko podla postupu, tak ako minule a aj tak nakoniec sa mi ozve polska hlaska... co robim zle
nainstalujem origo mi fit, necham mi band aktualizovat a potom nainstalujem res nove, potom origo mi fit vymazem a nainstalujem custom mi fit a polsky jazyk
 

Trusted Store

Members online

No members online now.

Our Telegram Channel

Which color of official strap would you like to buy for your Mi Band 3?

  • Black

    Votes: 2,154 52.8%
  • Deep Blue

    Votes: 1,197 29.4%
  • Redish Orange

    Votes: 726 17.8%

Forum statistics

Threads
2,408
Messages
40,524
Members
211,820
Latest member
careylui
Top