RES Slovak Resources v96 MB4

Resources Version
96
Joined
Jul 11, 2018
Messages
71
Likes
10
Points
8
Zdravím všetko mam ako ma byt, ked hodím do poľštiny tak mam poľštinu... Res mi nejde nahrať cez notify.. Neukazuje mi ked dam nahrať firmver a neukaze mi resource
 
Last edited:
Joined
Jul 11, 2018
Messages
71
Likes
10
Points
8

Ako nainštalovať tie resources?
Ked cez notify mi to nechce najst v telefóne?
 
Last edited:
Joined
Jul 11, 2018
Messages
71
Likes
10
Points
8
Po stiahnuti RES skus na neho kliknut...malo by Ti priamo ponuknut instalaciu cez NF.
Práveže vôbec... Proste neviem go hodiť do náramku... Skúšal som aj gadgetbridge appku a tam nejde náramok pripojiť a v notify to nevidí súbor v mobile
 
Joined
Jul 11, 2018
Messages
71
Likes
10
Points
8
Mal som predtým staršiu verziu mi fit a automaticky mi nainštalovalo slovenčinu, len neviem aka to bola verzia.. Robil som Factory na mobile a celé sa to posral...
 

Luko69

Active member
Joined
Aug 10, 2018
Messages
339
Likes
75
Points
33
To si mal mod verziu od xpaulos2, preto sa Ti too aktualizovalo priamo z jeho servera. Tu netusim, aky problem vznikol. Ja aktualizujem naramky celej rodiny, ale take nieco sa mi zatial nestalo. Skus tu modifikovanu MiFit, teoreticky by sa to malo updatnut samo. Gadget nepouzivam, mal som s nim kopu problemov. Mas naramok sparovany riadne, Notify ho vidi ? Stiahni este raz ten RES, ved niekde v mobile ho musis snad najst.
 

docekalz

New member
Joined
Sep 22, 2019
Messages
16
Likes
5
Points
3
Já aktualizuji přes Master for Mi band a nemám problém. Ale u manželky jsem musel nainstalovat aplikaci Mi Bandage for Mi Band protože to přes Master nešlo. Třeba máš stejný problém.
 
Joined
Jul 11, 2018
Messages
71
Likes
10
Points
8
Kde nájdem tu modifikovanu mi fit prosím ta?... Ano normálne to mam sparovane ale nechce to nájsť ten súbor resource. Skúšal som ten mi band master tam. To našlo ale je to iba v platenej verzii.. Ked dam vybrať v notify choose filestak mi to nenájde v mobile tu zložku
 

d6891418

New member
Joined
Dec 14, 2019
Messages
1
Likes
0
Points
1
dobry vecer, slovencinu som uspesne nainstaloval vdaka radam na tomto fore. opytat sa chcem, nedaju sa nejako doinstalovat aj smajlici? vdaka vam za odpoved
 

Dejvid50

New member
Joined
Dec 17, 2019
Messages
1
Likes
0
Points
1
Zdravím, poprosím vás pomôžte mi s týmto : Mi Band 4 (FW. je posledný 1.0.7.44), skúšam tam nahodiť SK resources, ale nemôžem sa dostať ďalej lebo píše že môj náramok nie je podporovaný, každému inému to ide, len mne nie. MAC som musel doplňovať ručne lebo ho ani nenašlo, no furt to nefunguje. Nejaké rady ?
EDIT: Dá sa s tým ľahko vybabrať, našiel som staršiu verziu .apk tejto Notify & Fitness a už to funguje.
 
Last edited:

Trusted Store

Members online

No members online now.

Our Telegram Channel

Which color of official strap would you like to buy for your Mi Band 3?

  • Black

    Votes: 2,154 52.8%
  • Deep Blue

    Votes: 1,197 29.4%
  • Redish Orange

    Votes: 727 17.8%

Forum statistics

Threads
2,409
Messages
40,536
Members
211,855
Latest member
Narra
Top