RES Slovak Resources v96 MB4

Resources Version
96

mirom

New member
Joined
May 19, 2019
Messages
10
Likes
0
Points
1
včera mi MiFit prehodil slovenčinu na angličtinu. Skúšal som asi päťkrát vratit slovenčinu cez AmazTools ale ostane mi na displeji len oznámenie že mam aktualizovať cez MiFit takže to znovu vráti na angličtinu.
Robím niečo zle alebo musím čakať na nejakú úpravu?
 
Joined
Jul 24, 2019
Messages
15
Likes
1
Points
8
Asi si updatoval Mifit na oficiálnu verziu, však? Musíš mať stále nainštalovanú upravenú verziu.
 

MatejCupka

New member
Joined
Aug 1, 2019
Messages
21
Likes
7
Points
3
Asi si updatoval Mifit na oficiálnu verziu, však? Musíš mať stále nainštalovanú upravenú verziu.
Predpokladám, že mirom má iOS

včera mi MiFit prehodil slovenčinu na angličtinu. Skúšal som asi päťkrát vratit slovenčinu cez AmazTools ale ostane mi na displeji len oznámenie že mam aktualizovať cez MiFit takže to znovu vráti na angličtinu.
Robím niečo zle alebo musím čakať na nejakú úpravu?
Musíš počkať kým vyjde slovenčina na novú verziu a potom ju nainštalovať zas cez AmazTools
 

mirom

New member
Joined
May 19, 2019
Messages
10
Likes
0
Points
1
Ďakujem za info. Myslel som si že asi len xpaulos2 pomôže s novou slovenčinou. Asi budem musieť vypnúť aktualizáciu MiFit keď sa to v iphone vôbec dá.
 

delux

New member
Joined
Jul 29, 2019
Messages
5
Likes
0
Points
1
Môj Mi band sa aktualizoval na najnovšiu verziu v1.0.6.12. V tomto návode sa píše že ak chcem inštalovať slovenčinu tak musím mať verziu V1.0.5.66.
Skúšal niekto tento upravený slovenský firmware inštalovať na najnovší update?
Alebo je možný downgrade na odporúčanú verziu V1.0.5.66? Kde ho nájdem?
 

Luko69

Active member
Joined
Aug 10, 2018
Messages
339
Likes
75
Points
33
Skus odinstalovat novy MiFit a nahod modifikovany od xpaulos2, mozno downgrade prebehne automaticky, ale neviem naisto, neskusal som.
 

delux

New member
Joined
Jul 29, 2019
Messages
5
Likes
0
Points
1
Už som skúšal downgrade ale verzia ktorú mi nahralo nebola presne v1.0.5.66 ale nejaká nižšia (asi v1.0.5.52 ale presne neviem). Môžem tento slovenský firmware nahrať na staršiu verziu ako 66? Ďakujem.
 

delux

New member
Joined
Jul 29, 2019
Messages
5
Likes
0
Points
1
Verzia MiFit aplíkácie ktorá je na prvej stránke tohto fóra s názvom "custom Mi Fit 4.0.7" robí len to, že zmení jazyk na náramku na poľštinu (bez ohľadu na systémový jazyk v telefóne prípadne jazyk Mi Fit aplikácie). Táto verzia nevynúti flashovanie a downgrade.
 

xpaulos2

Well-known member
Developer
Contributor
Joined
Sep 10, 2018
Messages
890
Likes
804
Points
103
Verzia MiFit aplíkácie ktorá je na prvej stránke tohto fóra s názvom "custom Mi Fit 4.0.7" robí len to, že zmení jazyk na náramku na poľštinu (bez ohľadu na systémový jazyk v telefóne prípadne jazyk Mi Fit aplikácie). Táto verzia nevynúti flashovanie a downgrade.
Vynuti a downgrade urobí ale free server ma vyčerpaný limit za 30 min tak je potom offline a nemá odkiaľ zobrat FW a Res.
 

ikxxx

New member
Joined
Sep 9, 2019
Messages
1
Likes
0
Points
1
...diky...po vykonani krokov na aktualizaciu SK jazyka miband4 prestal fungovat...na tejto fore nemienim to ani rozpisovat,ani riesit...preto prosim vyvojara,nech mi neodpisuje...pááááááááááááááááááááá
 

Trusted Store

Members online

Our Telegram Channel

Which color of official strap would you like to buy for your Mi Band 3?

  • Black

    Votes: 2,154 52.8%
  • Deep Blue

    Votes: 1,197 29.4%
  • Redish Orange

    Votes: 726 17.8%

Forum statistics

Threads
2,408
Messages
40,524
Members
211,820
Latest member
careylui
Top