FW Mod Czech Firmware 2.4.0.32 / 1.8.0.34 | Mi Band 3 & Mi Band 3 NFC

MartyMark

New member
Joined
Dec 4, 2018
Messages
14
Likes
1
Points
3
Ještě se zeptám kluků co zde upravují MiFit, bylo by možné upravit Global verzi a nebo do čínské přidat možnost připojení s Google Fit? Mám na Google fit napojeno více aplikací. Díky za odpověď.
 
Joined
Aug 31, 2018
Messages
3
Likes
0
Points
6
Origo Mi Fit stahnout muzes. Naramek bude cesky, jen pocasi bude polsky. Ja to takhle pouzivam. Ani jedna neofiko app mi nepropisovala jednotlive chuze a behy do google fit, i kdyz se povedlo propojeni. Propisovaly se jen kroky, km a vaha, ale ne jednotlive aktivity.
Používám origo Mifit, se zakázanou automatickou aktualizací, pro aktivity, vahu, skoré těla, spánek a tep. A k tomu apku Mi Bandage (placenou verzi za 55 Kč, na free nefunguje počasí), pro počasí a notifikace. Náramek mám v češtině a počasí nastaveno přes Mi Bandage, taky v češtině, nemám problém ani se zobrazením aktuální teploty, (což mi přes Mifit fungovalo jen občas). I notifikace přes Mi Bandage chodí spolehlivě, je to zatím jediná apka která se chová korektně a to jsem vyzkoušel snad všechny dostupné. A origo Mifit s Google fit spárovat lze.
 
Last edited:

rendal

Well-known member
Contributor
Joined
Aug 29, 2018
Messages
913
Likes
763
Points
103
Používám origo Mifit, se zakázanou automatickou aktualizací, pro aktivity, vahu, skoré těla, spánek a tep. A k tomu apku Mi Bandage (placenou verzi za 55 Kč, na free nefunguje počasí), pro počasí a notifikace. Náramek mám v češtině a počasí nastaveno přes Mi Bandage, taky v češtině, nemám problém ani se zobrazením aktuální teploty, (což mi přes Mifit fungovalo jen občas). I notifikace přes Mi Bandage chodí spolehlivě, je to zatím jediná apka která se chová korektně a to jsem vyzkoušel snad všechny dostupné. A origo Mifit s Google fit spárovat lze.
A i modifikovanou Mi Fit s Google fit spárovat lze.
 

rendal

Well-known member
Contributor
Joined
Aug 29, 2018
Messages
913
Likes
763
Points
103
A jak prosím tě? Prohlašuji se do MiFit přes Mi účet a rád bych to tak nechal.
Mám verzi modifikovanou z první stránky Mi Fit 3.5.5.1, v ní jsem přihlášen přes Xiaomi účet a v Google Fit jsem přihlášen přes Google účet a v aplikaci Google Fit mám spárováno (Spravovat propojené aplikace) Mi Fit. Chodí mě to a nijak jsem po tom nepátral jak to udělat, prostě jsem to nastavil a jede to.
 

MartyMark

New member
Joined
Dec 4, 2018
Messages
14
Likes
1
Points
3
Mám dotaz, nainstaloval jsem si PL Mod + správně res + font, MiFit jsem si stáhl 3.5.5.1 a počasí mám v polštině. Nevíte čím by to mohlo být?
 

rendal

Well-known member
Contributor
Joined
Aug 29, 2018
Messages
913
Likes
763
Points
103
Mám dotaz, nainstaloval jsem si PL Mod + správně res + font, MiFit jsem si stáhl 3.5.5.1 a počasí mám v polštině. Nevíte čím by to mohlo být?
Počasí se přebírá z Mi Fit, pokud je s ní náramek spárována a pak je podle jazyku telefonu. Čeština je podporována.
 

xpaulos2

Well-known member
Developer
Contributor
Joined
Sep 10, 2018
Messages
890
Likes
804
Points
103
Mám dotaz, nainstaloval jsem si PL Mod + správně res + font, MiFit jsem si stáhl 3.5.5.1 a počasí mám v polštině. Nevíte čím by to mohlo být?
Ja som mal počasie v poľštine keď som mal nainštalovaný neupraveny teda oficiálny mifit, skus ho odinstalovat a nainštaluj odtiaľto znova
 

rendal

Well-known member
Contributor
Joined
Aug 29, 2018
Messages
913
Likes
763
Points
103
Ja som mal počasie v poľštine keď som mal nainštalovaný neupraveny teda oficiálny mifit, skus ho odinstalovat a nainštaluj odtiaľto znova
Jo Jo, originální Mi Fit zobrazí při použití přeloženého FW počasí v polštině, protože MB3 je natvrdo nastaven do polštiny a ten FW byl přeložen do SK / CZ a Mi Fit to jaksi neví :) Po instalaci modifikované Mi Fit pak bude počasí v CZ / SK, ale chvíli trvá, než se počasí do MB3 opět pošle.
 

MartyMark

New member
Joined
Dec 4, 2018
Messages
14
Likes
1
Points
3
Jo Jo, originální Mi Fit zobrazí při použití přeloženého FW počasí v polštině, protože MB3 je natvrdo nastaven do polštiny a ten FW byl přeložen do SK / CZ a Mi Fit to jaksi neví :) Po instalaci modifikované Mi Fit pak bude počasí v CZ / SK, ale chvíli trvá, než se počasí do MB3 opět pošle.
Ahoj, to vím. Proto mám upravenou verzi od tud.
 

MRMR

Well-known member
Contributor
Joined
Aug 10, 2018
Messages
433
Likes
642
Points
108
CZ FW 2.2.0.42
  • Upraveno dle @majsi a @xpaulos2
  • FW i RES jsou upravené pro CZ
  • Celé názvy dnů u počasí
  • Stav baterie na hlavní obrazovce
  • Datum ve tvaru D.M
  • MB3 pojme až 16 oznámení (upozornění na oznámení - obálka a počet oznámení se nezobrazují na hlavní stránce, musíte vstoupit do menu)
  • V menu MB3 máte možnost zvolit "Tovární nastavení MB3" - reset do továrního (výrobního) nastavení
Firmware:
Mili_wuhan_CZ_2_2_0_42.fw
RES (zvolte jeden ze souborů):
Mili_wuhan_v46_CZ.res (CZ dny + NEdělený krokoměr)
Mili_wuhan_v46_CZ_SBS.res (CZ dny + dělený krokoměr)

Font písma zůstává beze změn (font není třeba instalovat).
ODZKOUŠENO NA MB3 CN!

Originální FW 2.2.0.42 byl vydán s aplikací MiFit 3.5.7 viz. GP (nebo APKMirror).
Pro zajištění správné funkčnosti FW v CZ mutaci použijte modifikovanou aplikaci MiFit 3.5.7!
Modifikovaná Mi Fit 3.5.7 - All languages by @MagicalUnicorn ;):)


FALSE (verze FW 2.2.0.42, která se "tváří" jako 2.3.0.6):
Mili_wuhan_CZ_2_2_0_42_FALSE_2_3_0_6.fw
 

Attachments

Last edited:

MRMR

Well-known member
Contributor
Joined
Aug 10, 2018
Messages
433
Likes
642
Points
108
INFORMACE! VYZKOUŠENO NA ANDROID I iOs!
Pokud chcete použít aplikaci Mi Fit 3.5.7 ve které je implementován FW 2.2.0.42 a vy chcete zůstat na FW 2.2.0.14, tak si do MB3 instalujte tento FW (máte na výběr):
Mili_wuhan_2.2.0.14__42_FALSE_CZ_DMT.fw
Mili_wuhan_2.2.0.14_42_FALSE_CZ_DML.fw
Mili_wuhan_2.2.0.14_42_FALSE_CZ_MDT.fw
Mili_wuhan_2.2.0.14_42_FALSE_CZ_MDL.fw

Jedná se o upravený 2.2.0.14, který se "tváří a hlásí" jako 2.2.0.42, takže ho aplikace Mi Fit 3.5.7 nepřepíše. Odzkoušeno na Android (iOs jsem neměl možnost testovat, PLS - vyzkoušejte a dejte vědět, jestli to funguje). Samozřejmě musíte použít i příslušné CZ RES (jsou stejné jako v prvním příspěvku tohoto vlákna):
Wuhan_2.2.0.14_CZ_v46_m3.res (CZ dny + NEdělený krokoměr)
Wuhan_2.2.0.14_CZ_v46_SBS_m3.res (CZ dny + dělený krokoměr)
 

Attachments

Last edited:

majsi

Well-known member
Contributor
Joined
Oct 13, 2018
Messages
144
Likes
262
Points
73
INFORMACE! VYZKOUŠÍ NĚKDO NA iOs?
Pokud chcete použít aplikaci Mi Fit 3.5.7 ve které je implementován FW 2.2.0.42 a vy chcete zůstat na FW 2.2.0.14, tak si do MB3 instalujte tento FW:
Mili_wuhan_2.2.0.14_42_FALSE.fw
Jedná se o upravený 2.2.0.14, který se "tváří a hlásí" jako 2.2.0.42, takže ho aplikace Mi Fit 3.5.7 nepřepíše. Odzkoušeno na Android (iOs jsem neměl možnost testovat, PLS - vyzkoušejte a dejte vědět, jestli to funguje). Samozřejmě použijte příslušné RES z prvního příspěvku tohoto vlákna, které odpovídají tomuto FW (např. tyto Wuhan_2.2.0.14_CZ_v46_SBS_m3.res).
Pekne :) Mám pocit že toto riešenie bude to najlepšie kým nepridajú niečo kôli čomu sa oplatí robiť zmeny
 
Joined
Dec 24, 2018
Messages
14
Likes
5
Points
8
INFORMACE! VYZKOUŠÍ NĚKDO NA iOs?
Pokud chcete použít aplikaci Mi Fit 3.5.7 ve které je implementován FW 2.2.0.42 a vy chcete zůstat na FW 2.2.0.14, tak si do MB3 instalujte tento FW:
Mili_wuhan_2.2.0.14_42_FALSE.fw
Jedná se o upravený 2.2.0.14, který se "tváří a hlásí" jako 2.2.0.42, takže ho aplikace Mi Fit 3.5.7 nepřepíše. Odzkoušeno na Android (iOs jsem neměl možnost testovat, PLS - vyzkoušejte a dejte vědět, jestli to funguje). Samozřejmě použijte příslušné RES z prvního příspěvku tohoto vlákna, které odpovídají tomuto FW (např. tyto Wuhan_2.2.0.14_CZ_v46_SBS_m3.res).
Potvrzuji, že na iOS funguje :) jenom datum je s lomítkem.

A jenom k 2.2.0.42, bude i druhý RES aby krokoměr neměl sekce?

A je zajímavé jak notifikace zůstává na displeji :)
 

MRMR

Well-known member
Contributor
Joined
Aug 10, 2018
Messages
433
Likes
642
Points
108
Potvrzuji, že na iOS funguje :) jenom datum je s lomítkem.
A jenom k 2.2.0.42, bude i druhý RES aby krokoměr neměl sekce?
A je zajímavé jak notifikace zůstává na displeji :)
UPRAVIL JSEM PŘÍSPĚVEK #934 , NYNÍ JE KE STAŽENÍ I VERZE FW S TEČKOU A DALŠÍ VARIANTY ;)
UPRAVIL JSEM PŘÍSPĚVEK #932 , NYNÍ JE KE STAŽENÍ I VERZE BEZ DĚLENÉHO KROKOMĚRU :geek:
 
Joined
Dec 24, 2018
Messages
14
Likes
5
Points
8
Mam dotaz ohledne app, ale spis pro lidi co mají iOS, zobrazuji se vam zpetne informace o pratelich? Já to mám takhle.. tak me jenom zajímá jestli jsem v tom sám.

Díky

 

Trusted Store

Members online

No members online now.

Our Telegram Channel

Which color of official strap would you like to buy for your Mi Band 3?

  • Black

    Votes: 2,154 52.8%
  • Deep Blue

    Votes: 1,197 29.4%
  • Redish Orange

    Votes: 727 17.8%

Forum statistics

Threads
2,409
Messages
40,534
Members
211,844
Latest member
kratoz29
Top