RES Czech Resources v60 MB4

Resources Version
60
Fozderman: no asi evidentně ne, když tobe to 2 krát šlo a mě ne, pritom jsi myslim ze sptsvnou mifit mam

Fozderman

New member
Loser1985: Ještè bych zkusil vypnout to ladění připojení, co máš zaškrtnutý a jinak nevím. Mám CN verzi náramku a mibandmaster Full. Náramek je v češtině podle návodu z první strany.

honza_81

New member
Já mám problém, že po odinstalování MiFit mi vše funguje, ale nejdou mi v Notify přesunout položky nabídky na náramku, ani vypínat. Změna jazyka atd. je v pořádku.

Ještě nejsem schopen v Notify nastavit notifikace na náramku tak, aby mi to zobrazilo vždy jen jednu zprávu z Viberu a jen jednou. Pořád to míchá nějak do sebe, tak jak to zobrazí telefon. Zkoušel jsem měnit vše možný, ale nepřišel jsem na to. V Tools&MiBand mi ty oznámení vyhovovaly víc, ale do stejného stavu to neumím dostat.

Chtěl bych se zeptat, vše jsem nainstaloval podle návodu, čeština a diakritika je v náramku, modifikovaný Mifit v telefonu, jen když se vzdálim od telefonu mimo dosah bluetooth,tak se náramek přepne zpět do angličtiny a při opětovném spojení musím otevřít Notifi,aby se obnovila čeština. Děkuji za odpověď.

Zkoušel jsem s Mi Band Master, který taky umožňuje zbavit se Mi Fit, tedy Mi Fit nepoužívám. Čeština v náramku funguje, ale protože MBM používá svoje počasí z Openweather, tak to počasí přeložené není, zůstává v angličtině. Dá se s tím něco dělat?

uhlie11

New member
Chtěl bych se zeptat, vše jsem nainstaloval podle návodu, čeština a diakritika je v náramku, modifikovaný Mifit v telefonu, jen když se vzdálim od telefonu mimo dosah bluetooth,tak se náramek přepne zpět do angličtiny a při opětovném spojení musím otevřít Notifi,aby se obnovila čeština. Děkuji za odpověď.
Čau, mám čínsku verziu, riešil som Slovenčinu, takže idem cez Poľský jazyk, ak mám v mobile Slovenčinu tak sa to správa podobne, ak nastavím v mobile Poľštinu tak je to zatiaľ bez prepínania

xpaulos2

Well-known member
Developer
Contributor
Čau, mám čínsku verziu, riešil som Slovenčinu, takže idem cez Poľský jazyk, ak mám v mobile Slovenčinu tak sa to správa podobne, ak nastavím v mobile Poľštinu tak je to zatiaľ bez prepínania
Pozri prvy príspevok

uhlie11

New member
xpaulos: robil som to podľa 1. príspevku, akurat tam mam MB4SK.res.bin s 11.8. 20:30 update cez Notify a včera so urobil update z tvojej 4.0.6 na tvoju 4.0.7. V poslednom bode je, že môžem odinštalovať Notify, ako potom budem robiť update res.bin? Dik

xpaulos2

Well-known member
Developer
Contributor
xpaulos: robil som to podľa 1. príspevku, akurat tam mam MB4SK.res.bin s 11.8. 20:30 update cez Notify a včera so urobil update z tvojej 4.0.6 na tvoju 4.0.7. V poslednom bode je, že môžem odinštalovať Notify, ako potom budem robiť update res.bin? Dik
Automaticky, si to precitaj ešte raz aj pri upravenej MiFit

honza_81

New member
Funguje vám správně počasí v náramku, stahované z Notify? Já mám u některých dnů teplotu snad ve °F a sem tam i popisky jsou divný

oqQaeGWuT4aX-Xlu0vRPa1k5deB6cbu8UIgOHF7qr8KQQSocRXlo_UHhfWTgBMscQIde_5Yet4d0oj54psrCSW1c24aEW4QUc-l0rcqsVI_KH6JrgGDanoDVrgxqbr6OoIvRDRxExT4SEcUT7aJBnI-NMbxXCRQWyARyVVYcp93o88t823f7MGxE803_xCqQksEN8eJUzawD1iURcxlNaOJ-ZIkMqiFGr4MxfAFy5G123ZGhz0hPCcQ3AdEDAElInd6ooaiBaixlSLnoy17abCbKifoP3p5YEw3ekcLGLYo8QuTbcGb458-j-AIn1OraruEBq1NB5qPlGiVBFgZ6qZNv9MavAjaUljoqS-oWjwzEz_io-KXO5myM5WedS6W4tyhcOrGcQldkr-U4kXiByEDhjpw5h9INnL4HF4fTEOfqhVrGLiJfrDADyQCqqKnzRwWDqYF0hgfg7JTY8msCc9lYQYiy4JJxkl6D4Kpwwzt3Ckp4wGpIHTYhxS9x1HvM2wa6eFMhUV_g4SQzXJOujZT-vBnF9_esvdODv_9oLGKmDuxGR6mu-uwnnov9Bhvw1EkDU7BA2EJrvYMOCDCqdiOlq_qbcAv85Hrneysv9E5LJWz6GAXOlkB8d0t9yh-17t-cwvndLVi_lKcmf3FF9_0RoU9O4Plm=w132-h325-no

To počasí mi dělalo taky ,ale jde vám ovládání přehrávače hudby pomocí náramku ? Mě ne, jen to na vteřinu napíše "ještě chvilku" a pak hned běží text "název skladby nelze najít" a tlačítka na náramku jsou tmavě šedá, přitom přehrávač hraje .

honza_81

New member
A teď už ti počasí funguje? Ovládání hudby jde zase mně :). Před chvílí jsem zrovna používal s Youtube.

uhlie11

New member
A to poslouchám Spotify
Stopercentne to funguje, myslím, že nemáš jedno povolenie. Skús v Mifit ísť na kartu ... Nastavenie displeja a tam by si mal mať upozornenie aké povolenie ti chýba, aspoň tak si spomínam keď mi to nešlo...