FW Mod Czech Firmware 2.4.0.32 / 1.8.0.34 | Mi Band 3 & Mi Band 3 NFC

MRMR

Well-known member
Contributor
Joined
Aug 10, 2018
Messages
433
Likes
642
Points
108
:D
Ahoj.
Úspěšně jsem aktualizoval na verzi 2.0.0.14.
Použil jsem verze souborů od MRMR
Mili_wuhan_CZ_2_2_0_14_tec.fw (DD.MM)
Wuhan_2.2.0.14_CZ.res
Modified Mi Fit 3.5.5 - English, Turkish, Portuguese and others... | Xiaomi Mi Band 3 | GeekDoing

Vše funguje parádně, jediné, čeho jsem si všimnul hned, tak že na základní obrazovce kde jsou hodiny, pod nimi datum, pod nimi by měly být procenta baterie, ale nejsou a nejníže krokoměr.
Viz foto.

EDIT 1: Další poznatek. Nefunguje odmítnutí hovoru přes náramek.
EDIT 2: Už to tu bylo zmíněno a u mě to samé, obrátily se údaje na MM.DD namísto DD.MM

View attachment 3037
Jedná se pouze o překlad CN verze. Nejsou tam udělány notifikace a procenta baterie na základním screenu a chybí i kalendář.
 
Joined
Oct 28, 2018
Messages
40
Likes
21
Points
8
Chci se zeptat, používám nadále v2.0.0.4 a když mi klesne baterka pod 15%, mám tam pořád notifikaci obálky, která zmizí právě až když náramek nabiji. Je to běžný nebo je to nějaký zádrhel u mě? Díky.
Ahoj, pokud vím tak při vybití baterie na 15 pak 10 pak 5% ti MB3 zahlásí vybitou baterii formou zprávy...tedy objeví se obálka a normálně stačí vymazat zprávy.
 

MRMR

Well-known member
Contributor
Joined
Aug 10, 2018
Messages
433
Likes
642
Points
108
Aktualizoval jsem na 2.2.0.12 a datum mám MM.DD místo DD.MM.
Dík za všechnu tu práci,co pro nás děláte!!
Koukni se ještě jednou do toho příspěvku, odkud jsi stahoval FW..., přidal jsem tam verze s "převráceným datumem" (DDMM a MMDD) s lomítkem i tečkou. Odkaz na příspěvek je zde: Only translated FW (without notify, calendar, baterry). BTW - je to verze FW 2.2.0.14 (nikoliv FW 2.2.0.12 jak jsi uvedl v příspěvku... - pokud jsi tedy stahoval tady z vlákna...) ;). Tak vyzkoušej, mělo by to valit :geek:.
 

Fosumt

New member
Joined
Dec 17, 2018
Messages
3
Likes
0
Points
1
Zdravím, lze nějak zakázat aktualizace?Dostal jsem do MB3 češtinu, vše funkční - klobouk dolů umělcům co to spáchali ;), jste borci (y).
Ale asi se to při aktualizacích přemaže na rozsypaný čaj, ne? :unsure:......
V MT má staženou app - Gadgetbridge. Děkuji za rady :) Tom
 
Joined
Sep 7, 2018
Messages
28
Likes
8
Points
8
ehhh,procetl sis to tady?!?asi ne :( jinak by ses neptal na zakladni vec...pokud pouzivas MiFit appku odtud,tak Ti nic nehrozi /appka se tu objevi nova a je k ni vetsinou i FW s ceskym prekladem.Jestli z GPlay tak pravdu dis,flashne si to novej FW a nejspis rozsypanej caj
 

xpaulos2

Well-known member
Developer
Contributor
Joined
Sep 10, 2018
Messages
890
Likes
804
Points
103

bourne022

New member
Joined
Dec 18, 2018
Messages
5
Likes
0
Points
1
Zdravím, předně díky za překlad, objevil jsem pár chyb u verze
Mili_wuhan_CZ_2_2_0_14_tec (potažmoMili_wuhan_CZ_2_2_0_14_lom_MD)
např. místo út tedy úterý je Wt, a u počasí není přeloženo několik slov
 

xpaulos2

Well-known member
Developer
Contributor
Joined
Sep 10, 2018
Messages
890
Likes
804
Points
103

MRMR

Well-known member
Contributor
Joined
Aug 10, 2018
Messages
433
Likes
642
Points
108

mirison

New member
Joined
Dec 18, 2018
Messages
1
Likes
0
Points
1
Ahoj, omlouvám se, že jsem nezkušený. Jsem nový uživatel Mi Bandu 3. Chtěl bych se Vás zeptat, jaký mám použít font. Děkuji moc za odpovědi
 

MRMR

Well-known member
Contributor
Joined
Aug 10, 2018
Messages
433
Likes
642
Points
108
Ahoj, omlouvám se, že jsem nezkušený. Jsem nový uživatel Mi Bandu 3. Chtěl bych se Vás zeptat, jaký mám použít font. Děkuji moc za odpovědi
Nainstalovat FW a odpovídající RES, font zatím neřeš... (hlavně nezkoušej font z Notify a jejich smajlíky, většinou to trochu zlobí).
 

Cierny3

New member
Joined
Dec 18, 2018
Messages
1
Likes
0
Points
1
Zdarec chlapi, poradíte? Stále po stáhnutí se mi stále objevuje element cannot ve installaed.. díky za radu
 

Milos5

New member
Joined
Jul 2, 2018
Messages
13
Likes
7
Points
3
Ahoj, prosim o radu...
Chtěl jsem si o dlouhé době aktuaizovat MB3.
Stahl jsem si MiFit zde s fora-CZ (MF_3_5_2_CZEW.apk) dale stáhl zde z prvni strany 2.0.0.4 cz a resources cz_V44_SBS. Naistaloval úspěšně Mifit.Přes Gadgetbridge novou verzi softu, ale ani podle navodu nejsem schopen nainstalovat rescue. Píše mi že zarizeni není připraveno. A naramek píše, připojte k apikaci pro aktualizaci...
Kde del chybu? Poradíte?
Opravdu moc děkuji
 
Joined
Oct 28, 2018
Messages
40
Likes
21
Points
8
Ahoj, prosim o radu...
Chtěl jsem si o dlouhé době aktuaizovat MB3.
Stahl jsem si MiFit zde s fora-CZ (MF_3_5_2_CZEW.apk) dale stáhl zde z prvni strany 2.0.0.4 cz a resources cz_V44_SBS. Naistaloval úspěšně Mifit.Přes Gadgetbridge novou verzi softu, ale ani podle navodu nejsem schopen nainstalovat rescue. Píše mi že zarizeni není připraveno. A naramek píše, připojte k apikaci pro aktualizaci...
Kde del chybu? Poradíte?
Opravdu moc děkuji
Ahoj,
náramek píše "připojte k aplikaci..." protože nemá zmíněné res. Zkusil bych vypnout BT, zároveň v jeho nastavení vymazat párování s MB3 (pokud tam je) stejně tak vymazat párování v Gadgetbridge, restart tlf a zkusit opět spárovat s Gadget a flash res. Je doufám jasné, že musíš mít zrušené párování s MF a zapnutou viditelnost? Pokud to nepomůže zkus jinou verzi Gadgetbridge a nebo případně flash přes Notify.
 

Trusted Store

Members online

Our Telegram Channel

Which color of official strap would you like to buy for your Mi Band 3?

  • Black

    Votes: 2,154 52.8%
  • Deep Blue

    Votes: 1,197 29.4%
  • Redish Orange

    Votes: 727 17.8%

Forum statistics

Threads
2,412
Messages
40,539
Members
211,858
Latest member
Nono974
Top