FW Mod Czech Firmware 2.4.0.32 / 1.8.0.34 | Mi Band 3 & Mi Band 3 NFC

majsi

Well-known member
Contributor
Joined
Oct 13, 2018
Messages
144
Likes
262
Points
73
No myslim ze se mylis a zaroven potvrzujes co rikam :) kdyz das aktualni appku z GP a fw se sourcama odtud,tak vlastne neni co aktualizovat/prepinat jazyk v MB/ dokud se neaktualizuje appka s ni FW.Appky co se instalujou bokem GP se proste a jednodusse sami neaktualizuji...ze by GP obsahoval 2 ruzny verze /mel bys na vyber s prepnutim a neprepinanim jazykove verze/je nesmysl.
Je to jednoduche. Kazda apka - ci gp alebo odtial ma v sebe zbaleny nejaky fw a k tomu prisluchajuce res. Ak nainstalujes apk ktora ma novsi fw ako mas v naramku tak sa ti to flashne - aj fw aj res. Apk odtial ma v sebe fw ktory natvrdo nastavuje jazyk na polstinu a res maju prelozene obrazky. Apk z gp ma v sebe original fw ktory ti nastavy jazyk podla typu naramku - CN alebo global a nastaveni z Apky.
 

Attachments

Joined
Sep 7, 2018
Messages
28
Likes
8
Points
8
kluci vseci tomu rozumime,snad jsme nekoho nezmatli :) Patrikova verze ma vyhodu ve funkcnim prihlasovani skrz Google,coz je prinosem pro ty,kteri to potrebuji.
 

CraZ_CZ

New member
Joined
Dec 25, 2018
Messages
3
Likes
3
Points
3
7) Teď stačí otevřít vybrat soubor, který chcete aktualizovat v kterémkoliv prohlížeči souborů. Postupujte v tomto pořadí:
  • Firmware
  • Resources
  • Font - největší soubor, nahrávání trvá cca 5 minut
Chci se jen optat, kdy ci za jakych podminek se musi instalovat ten font? :unsure: Nasel jsem Official font (factory) Wuhan_2.0.0.4.ft, ale zjistuji, ze at uz nainstaluji FW+RES+FT nebo jen FW+RES, tak je vysledek stejny (instaloval jsem 2.0.0.4 CZ). Navic vzhledem k tomu, ze ten font je nejvetsi a trva nejdele, tak mi prijde, ze to je zbytecne.

Diky za objasneni.
 

MRMR

Well-known member
Contributor
Joined
Aug 10, 2018
Messages
433
Likes
642
Points
108
Chci se jen optat, kdy ci za jakych podminek se musi instalovat ten font? :unsure: Nasel jsem Official font (factory) Wuhan_2.0.0.4.ft, ale zjistuji, ze at uz nainstaluji FW+RES+FT nebo jen FW+RES, tak je vysledek stejny (instaloval jsem 2.0.0.4 CZ). Navic vzhledem k tomu, ze ten font je nejvetsi a trva nejdele, tak mi prijde, ze to je zbytecne.

Diky za objasneni.
Ano, je to zbytečné..., font se dlouho neměnil a zatím zůstává stejný... Je to zde upnuté kvůli uživatelům, kteří si zkusí nainstalovat např. font z Notify a chtějí se zpátky vrátit na "factory" :). Většina uživatelů font neřeší... ;):)
 

Sovaja

New member
Joined
Dec 24, 2018
Messages
1
Likes
0
Points
1
Ahoj,
můžu mít jeden dotaz ohledně instalace? Mám problém s Gadgetbridge....náramek najdu, spáruji, ale když chci instalovat nový fw, tak se mě nedaří otevřít aplikaci pro instalaci. Pokud si otevřu file v file manageru(v mém případě FX), tak mě to aplikaci Instalátor FW/App sice nabídne, ale ikona ruky je přeškrtlá a nedovolí mě to přes ní instalovat(problém s Content URI). Zkoušel jsem už aplikaci z google i ze stránek.....nemusí se tam někde nějak vyřešit ještě nějaký certifikát, nebo něco podobného?

díky
 

thorazgard

Active member
Joined
Aug 8, 2018
Messages
124
Likes
90
Points
38
Mám Honor 8 s Oreo 8.0.0 a pořád se mi odpojuje náramek ... pomůže jen komplet restart telefonu ... neřešil to tady někdo? S Anroidem 7 jsem problém neměl safra .... :( Vypnutí a zapnutí BT nepomáhá ...
 

matesfm

New member
Joined
Nov 23, 2018
Messages
2
Likes
0
Points
1
Ahoj lidi, mám jen technickou připomínku zda se s tím někdo nesetkal. Mám v Mi Fit rozdílný čas než v mobilu a na hodinkách. mi fit mi píše o hodinu méně než v obou případech.
 

MRMR

Well-known member
Contributor
Joined
Aug 10, 2018
Messages
433
Likes
642
Points
108
Mám Honor 8 s Oreo 8.0.0 a pořád se mi odpojuje náramek ... pomůže jen komplet restart telefonu ... neřešil to tady někdo? S Anroidem 7 jsem problém neměl safra .... :( Vypnutí a zapnutí BT nepomáhá ...
Mám Android 8.0.0 a TLF Galaxy A8 (2018), bluetooth šlape bez problémů... Nedělá to APK?
 

MRMR

Well-known member
Contributor
Joined
Aug 10, 2018
Messages
433
Likes
642
Points
108
Tahle APK se chovala stabilně a byla určena pro FW 1.8.0.0... (viz. první příspěvěk). Jestli používáš vyšší FW, tak bych možná ještě zkusil nějakou vyšší verzi Mi Fit (celkem dobře fungovala 3.5.3, 3.5.5.1, 3.5.5). BTW - aplikace Mi Fit ve verzi 3.5.2 je poslední, která umí dlouhým stiskem ukončit hovor, další verze jen zruší vybrování na náramku a telefon zvoní nahlas dál (samozřejmě všechny Mi Fit reagují na krátký stisk a vypnou při vyzvánění zvuk).

Upřesněno v tomto příspěvku #680
 
Last edited:

thorazgard

Active member
Joined
Aug 8, 2018
Messages
124
Likes
90
Points
38
aktualizoval jsem to krutě dávno ... tak ani nevím co jsem měl za verzi ... tak to vše komplet zaktualizuju a uvidím :)
 

MilanB

New member
Joined
Nov 9, 2018
Messages
1
Likes
0
Points
1
Tahle APK se chovala stabilně a byla určena pro FW 1.8.0.0... (viz. první příspěvěk). Jestli používáš vyšší FW, tak bych možná ještě zkusil nějakou vyšší verzi Mi Fit (celkem dobře fungovala 3.5.3, 3.5.5.1, 3.5.5). BTW - aplikace Mi Fit ve verzi 3.5.2 je poslední, která umí dlouhým stiskem ukončit hovor, další verze jen zruší vybrování na náramku a telefon zvoní nahlas dál (samozřejmě všechny Mi Fit reagují na krátký stisk a vypnou při vyzvánění zvuk).
Před několika dny jsem aktualizoval z 1.8.0.0 na 2.0.0.4 a Mi Fit 3.5.5.1, funguje na ni jak ztišení krátkým stiskem tak i ukončení hovoru dlouhým stiskem. Platí pro Redmi note 3
 

MRMR

Well-known member
Contributor
Joined
Aug 10, 2018
Messages
433
Likes
642
Points
108
Stáhni si aktuální verzi FW, dnes jsem dával do prvního příspěvku a je to opravené i ve verzi 2.2.XX
 

MRMR

Well-known member
Contributor
Joined
Aug 10, 2018
Messages
433
Likes
642
Points
108
Já mám verzi 2.2.0.14. Dával jsem jí tam ve středu. I v ní je to opravený?
V příspěvku #573 jsou opravené verze, tak si FW přehraj, nebo se nech šťouchnout a uvidíš, jestli máš verzi s opraveným FW... ;):)
 
Last edited:

MRMR

Well-known member
Contributor
Joined
Aug 10, 2018
Messages
433
Likes
642
Points
108
Tahle APK se chovala stabilně a byla určena pro FW 1.8.0.0... (viz. první příspěvěk). Jestli používáš vyšší FW, tak bych možná ještě zkusil nějakou vyšší verzi Mi Fit (celkem dobře fungovala 3.5.3, 3.5.5.1, 3.5.5). BTW - aplikace Mi Fit ve verzi 3.5.2 je poslední, která umí dlouhým stiskem ukončit hovor, další verze jen zruší vybrování na náramku a telefon zvoní nahlas dál (samozřejmě všechny Mi Fit reagují na krátký stisk a vypnou při vyzvánění zvuk).
Všem omlouvám za mylné informace (viz. citovaný příspěvek) a trochu to upřesním:
Aplikace Mi Fit ve verzi 3.5.2 je poslední, která umí dlouhým stiskem ukončit hovor a toto vše funguje po nainstalování APK do TLF (stačí povolit vše, o co si APK požádá).

Aplikace Mi Fit v
e verzi 3.5.5.1 umí také ukončit hovor dlouhým stiskem, musíte opět povolit vše, o co si APK požádá, ale v systému TLF navíc musíte APK dát oprávnění provádět změny v systému TLF (může se lišit od typu TLF a jeho nadstavby, u mne toto funguje na Galaxy A8, nepodařilo se mi to nastavit na Xiaomi Redmi Note 6 PRO). Předpokládám, že tímto způsobem to bude fungovat u všech MF od verze 3.5.3 a vyšších (další verze jsem nezkoušel).
 

cleeshock

New member
Joined
Dec 30, 2018
Messages
3
Likes
1
Points
3
Ano i ne....totiž původní otázka zněla jestli je možné někde vypnout to, že když nainstaluješ custom FW odtut, tak aby ti pak ofiko Mifit nepřeinstalovava FW zpět do stock (ENG/CN podle verze náramku)..
...moje odpověď byla jasná - pokud nahraješ aktuální FW odtud, můžeš v klidu používat s ofiko Mifit pokud vypneš aktualizace v GP :)
Zdravím,
Bohužel mi to tak jak popisuješ nefunguje. Nahraju Custom ROMMili_wuhan_2.0.0.4_CZ_m3_DM.fw potom Resources Mili_wuhan_CZ_v44_m3.res, ale po sparovani naramku s ofiko MiFit se prehraje ROM. Aktualizace z GP mam vypnute. Ted jsem to zkousel na Huawei P9.
 

Trusted Store

Members online

Our Telegram Channel

Which color of official strap would you like to buy for your Mi Band 3?

  • Black

    Votes: 2,154 52.8%
  • Deep Blue

    Votes: 1,197 29.4%
  • Redish Orange

    Votes: 727 17.8%

Forum statistics

Threads
2,413
Messages
40,543
Members
211,863
Latest member
ftaka2
Top