FW Mod Czech Firmware 2.4.0.32 / 1.8.0.34 | Mi Band 3 & Mi Band 3 NFC

MRMR

Well-known member
Contributor
Joined
Aug 10, 2018
Messages
433
Likes
642
Points
108
NEPÁRUJ TO S OFICIÁLNÍ APLIKACÍ Z GP! TATO APLIKACE OBSAHUJE FW PRO TVŮJ MB3... A TENTO FW V APLIKACI MÁ VYŠŠÍ VERZI NEŽ JSI INSTALOVAL (V APLIKACI JE OBSAŽEN FW 2.2.0.14 A TY MÁŠ INSTALOVANÝ NIŽŠÍ VERZI 2.0.0.4) PROTO DOCHÁZÍ K PŘEPISU.
POUŽIJ MI FIT Z PRVNÍHO PŘÍSPĚVKU TOHOTO VLÁKNA! ;):geek:
 

cleeshock

New member
Joined
Dec 30, 2018
Messages
3
Likes
1
Points
3
NEPÁRUJ TO S OFICIÁLNÍ APLIKACÍ Z GP! TATO APLIKACE OBSAHUJE FW PRO TVŮJ MB3... A TENTO FW V APLIKACI MÁ VYŠŠÍ VERZI NEŽ JSI INSTALOVAL (V APLIKACI JE OBSAŽEN FW 2.2.0.14 A TY MÁŠ INSTALOVANÝ NIŽŠÍ VERZI 2.0.0.4) PROTO DOCHÁZÍ K PŘEPISU.
POUŽIJ MI FIT Z PRVNÍHO PŘÍSPĚVKU TOHOTO VLÁKNA! ;):geek:
Nainstaloval jsem tedy Mifit Mi Fit 3.5.5.1 a přečetl si, že se nelze přihlásit přes google jež jsem předtím využíval, tak jsem si registroval Xiaomi account -> V dospělém browseru jsem si ho vytvořil, ověřil adresu a úspešně se na PC přihlásil. Když se chci ovšem přihlásit do účtu přes modifikovanou aplikaci, tak mi to napíše, že takový účet neexistuje přitom mám ověřeno, že na PC se přihlásím. Máte s tím někdo zkušenosti? Děkuji
 

MRMR

Well-known member
Contributor
Joined
Aug 10, 2018
Messages
433
Likes
642
Points
108
Nainstaloval jsem tedy Mifit Mi Fit 3.5.5.1 a přečetl si, že se nelze přihlásit přes google jež jsem předtím využíval, tak jsem si registroval Xiaomi account -> V dospělém browseru jsem si ho vytvořil, ověřil adresu a úspešně se na PC přihlásil. Když se chci ovšem přihlásit do účtu přes modifikovanou aplikaci, tak mi to napíše, že takový účet neexistuje přitom mám ověřeno, že na PC se přihlásím. Máte s tím někdo zkušenosti? Děkuji
How to use Google acount with Mi Fit (modified)
 

MRMR

Well-known member
Contributor
Joined
Aug 10, 2018
Messages
433
Likes
642
Points
108
Nebo alternativně si nahraj do náramku 2.2.0.14 a můžeš používat i origo Mi Fit z GP (a pro jistotu s vypnutými aktualizacemi pro tuto appku pro případ, že by Xiaomi vydalo update).
Ano, je to přesně jak píšeš. Pokud se zakáže aktualizace APK Mi Fit v GP, tak se jedná pouze o aktualizaci aplikace, nikoliv o zákaz aktualizace FW v náramku... :)
 
Joined
Aug 3, 2018
Messages
8
Likes
2
Points
8
Ahoj,
Verze, 2.2.x stále není stabilní nebo proč není v prvním příspěvku? Mohu nějak pomoci k oficiálnímu vypuštění? Díky za odpověď.
 

MRMR

Well-known member
Contributor
Joined
Aug 10, 2018
Messages
433
Likes
642
Points
108
Ahoj,
Verze, 2.2.x stále není stabilní nebo proč není v prvním příspěvku? Díky za odpověď.
Verze 2.2.X.X v prvním příspěvku je! Je tam odkaz (nad History) ... ;) Pokud to nevidíš, tak odkaz vede sem: #573 (nedával jsem to na první místo, jelikož se jedná pouze o překlad, nejsou tam ty vymazlené věci s upozorněním, baterkou, kalendářem ...).
Verze 2.2.0.14 stabilní je a jedná se poslední verzi FW pro MB3. Nyní se dokončují vychytávky, které nejsou součástí oficiálního FW od XIA. Prosím, buďte trpěliví, @majsi na tom maká...
 
Last edited:
Joined
Aug 15, 2018
Messages
23
Likes
22
Points
3
Ahoj, mam maly dotaz na tvurce custom firmware a prekladatele. Nedalo by se do vami vytvareneho fw vlozit cislo verze treba 102.0.0.4 misto 2.0.0.4? Tim by bylo umozneno pouzivat oficialni aktualizovanou Mi Fit bez obav o prehrani FW a pravdepodobne by to pomohlo i jablickarum, ne?
 

Filip1357

New member
Joined
Dec 30, 2018
Messages
1
Likes
0
Points
1
Ahoj prosím ,po instalování cz firmwaru se mi náramek sekl a piše obrazek telefonu a vedle naramek očividně chce zpárovat píše něco čínsky a pak APP ale i když jsem ho již několikár odpojil a připojil píše t osamé , přitom když jej páruji normálně naběhne obrázek ať klikám a pak ten znak nike jako yes.. neví nekdo co s tím? děkuji moc
 

MRMR

Well-known member
Contributor
Joined
Aug 10, 2018
Messages
433
Likes
642
Points
108
Ahoj prosím ,po instalování cz firmwaru se mi náramek sekl a piše obrazek telefonu a vedle naramek očividně chce zpárovat píše něco čínsky a pak APP ale i když jsem ho již několikár odpojil a připojil píše t osamé , přitom když jej páruji normálně naběhne obrázek ať klikám a pak ten znak nike jako yes.. neví nekdo co s tím? děkuji moc
Asi tam nemáš nahrané správné zdroje RES. Stejným způsobem jako jsi nahrál FW ještě nahraj odpovídající CZ RES.
 

Kuba_HB

New member
Joined
Dec 30, 2018
Messages
4
Likes
0
Points
1
Dobrý den, mohl bych se zeptat jaký je rozdíl v těch resources souborech? Jeden má navíc Pedometer - section ... Jaký je tedy funkční rozdíl v náramku? Jinak mám nahozeno 2.0.0.4 a velká paráda! díky místním tvůrcům.
 

jenes

Active member
Joined
Aug 15, 2018
Messages
57
Likes
75
Points
28
funkční rozdíl není žádný, res je defacto vzhled.....jednoduše řečeno;). prvni strana 3 příspěvek, v něm najdeš videa jak to vypadá, když změnís res, je tam spousta custom res.....pozor na správnou verzi, verze res musí odpovídat k verzi fw, je tam i archiv pro starší fw
 

Kuba_HB

New member
Joined
Dec 30, 2018
Messages
4
Likes
0
Points
1
A kdyz bude nova verze, neprijdu o svou historii? (aktivity, spánek, atd ...) Používám Mi fit (vaší upravenou). A dále jsem si všiml, že v pár položkách v té aplikaci je o hodinu pozadu čas, to by se dalo nějak odstanit?
 
Joined
Nov 30, 2018
Messages
3
Likes
1
Points
3
Hj, ted jsem upgradoval 2.2.0.14 a pise tp "P ipojte aplikaci pro aktualizaci", ale jen po aktualizaci bez res, po res jinak vse cesky. Nahravam res a pise "Aktualizování zdroj"
 
Last edited:

Trusted Store

Members online

Our Telegram Channel

Which color of official strap would you like to buy for your Mi Band 3?

  • Black

    Votes: 2,154 52.8%
  • Deep Blue

    Votes: 1,197 29.4%
  • Redish Orange

    Votes: 727 17.8%

Forum statistics

Threads
2,413
Messages
40,542
Members
211,858
Latest member
Nono974
Top