FW Mod Czech Firmware 2.4.0.32 / 1.8.0.34 | Mi Band 3 & Mi Band 3 NFC

MRMR

Well-known member
Contributor
Joined
Aug 10, 2018
Messages
433
Likes
642
Points
108
V prvním příspěvku je umístěna CZ verze FW 2.2.0.14 s vylepšením, které tam dodělal @majsi (oproti továrnímu nastavení od Xiaomi). Flash provádíte obvyklým způsobem a samozřejmě na vlastní nebezpečí, nikdo nikomu za nic nezodpovídá... (BTW – verze v prvním příspěvku jsou testované…).
  • Počet oznámení na náramku byl zvýšen na 16!!!
  • Spuštění sportovní aktivity přímo z MB3 – máte na výběr běžecký pás nebo univerzální cvičení (posun v menu vpravo nebo vlevo).
  • Máte k dispozici kalendář – v menu náramku položka Více a posunem vpravo (vlevo) dohledáte „Kalendář“
  • Upozornění na oznámení se zobrazuje na hlavní obrazovce MB3.
  • Zobrazení stavu nabití baterie MB3 také na hlavní obrazovce.

Takže velké díky pro @majsi !!! (y)(y)(y)


Do nového roku s novým FW! Ať je pro Vás nový rok ještě daleko lepší a úspěšnější! Zdraví, štěstí a pohodu Vám všem.
 

MRMR

Well-known member
Contributor
Joined
Aug 10, 2018
Messages
433
Likes
642
Points
108
Hj, ted jsem upgradoval 2.2.0.14 a pise tp "P ipojte aplikaci pro aktualizaci", ale jen po aktualizaci bez res, po res jinak vse cesky. Nahravam res a pise "Aktualizování zdroj" - je tam málo pozic pro zobrazení celého textu, v některých verzích jsem to měnil na Aktualizuji zdroje. Tady jsem asi zapoměl ;), ale jinak by FW měl běhat normálně... BTW - v prvním příspěvku je lepší verze tohoto FW
 

Komca

New member
Joined
Jul 24, 2018
Messages
8
Likes
6
Points
3
Mám návrh na novou verzi. Zkratky na hlavní obrazovce by mohly být ještě kratší; Pon nahradit za Po, Úte za Út... a za měsíc by se mohla přidat tečka.

Ve zkratce:
31.12 Pon změnit na 31.12. Po
 

MRMR

Well-known member
Contributor
Joined
Aug 10, 2018
Messages
433
Likes
642
Points
108
Mám návrh na novou verzi. Zkratky na hlavní obrazovce by mohly být ještě kratší; Pon nahradit za Po, Úte za Út... a za měsíc by se mohla přidat tečka.

Ve zkratce:
31.12 Pon změnit na 31.12. Po
Dny za datumem (zkratky) si můžeš upravit podle svého, je to obsaženo v souboru RES (How to Modify Resources File).
Tečku u datumu si pořeš stáhnutím příslušného FW z prvního příspěvku, teď jsem to tam nahrál... ;)
 

MRMR

Well-known member
Contributor
Joined
Aug 10, 2018
Messages
433
Likes
642
Points
108
Nevim jak tady, ale kdyz ja delal cestinu do sony j6 stareho tel. byla tecka za 2 znaky, tak jako diakritika.
Tak jsem ti to opravil ve FW, bude to vypisovat AKTUALIZUJI ZDROJE (ve všech verzích v prvním příspěvku tohoto vlákna... pro FW 2.2.0.14) ;):geek:
 
Joined
Aug 15, 2018
Messages
23
Likes
22
Points
3
V prvním příspěvku je umístěna CZ verze FW 2.2.0.14 s vylepšením, které tam dodělal @majsi (oproti továrnímu nastavení od Xiaomi). Flash provádíte obvyklým způsobem a samozřejmě na vlastní nebezpečí, nikdo nikomu za nic nezodpovídá... (BTW – verze v prvním příspěvku jsou testované…).
  • Počet oznámení na náramku byl zvýšen na 16!!!
  • Spuštění sportovní aktivity přímo z MB3 – máte na výběr běžecký pás nebo univerzální cvičení (posun v menu vpravo nebo vlevo).
  • Máte k dispozici kalendář – v menu náramku položka Více a posunem vpravo (vlevo) dohledáte „Kalendář“
  • Upozornění na oznámení se zobrazuje na hlavní obrazovce MB3.
  • Zobrazení stavu nabití baterie MB3 také na hlavní obrazovce.

Takže velké díky pro @majsi !!! (y)(y)(y)


Do nového roku s novým FW! Ať je pro Vás nový rok ještě daleko lepší a úspěšnější! Zdraví, štěstí a pohodu Vám všem.
Uzasne. Moc diky. A dotaz na @rendal budes vyrabet i tuto verzi s PL mody?
 
Joined
Sep 13, 2018
Messages
59
Likes
44
Points
23
V prvním příspěvku je umístěna CZ verze FW 2.2.0.14 s vylepšením, které tam dodělal @majsi (oproti továrnímu nastavení od Xiaomi). Flash provádíte obvyklým způsobem a samozřejmě na vlastní nebezpečí, nikdo nikomu za nic nezodpovídá... (BTW – verze v prvním příspěvku jsou testované…).
  • Počet oznámení na náramku byl zvýšen na 16!!!
  • Spuštění sportovní aktivity přímo z MB3 – máte na výběr běžecký pás nebo univerzální cvičení (posun v menu vpravo nebo vlevo).
  • Máte k dispozici kalendář – v menu náramku položka Více a posunem vpravo (vlevo) dohledáte „Kalendář“
  • Upozornění na oznámení se zobrazuje na hlavní obrazovce MB3.
  • Zobrazení stavu nabití baterie MB3 také na hlavní obrazovce.

Takže velké díky pro @majsi !!! (y)(y)(y)


Do nového roku s novým FW! Ať je pro Vás nový rok ještě daleko lepší a úspěšnější! Zdraví, štěstí a pohodu Vám všem.
Perfektní práce díky.....jen malá drobnost kalendář je označen v položce O zařízení pokud to jde změnit na Kalendář tak by to bylo supr.....;)
 

MRMR

Well-known member
Contributor
Joined
Aug 10, 2018
Messages
433
Likes
642
Points
108
Perfektní práce díky.....jen malá drobnost kalendář je označen v položce O zařízení pokud to jde změnit na Kalendář tak by to bylo supr.....;)
Opraveny všechny verze... ;)
Sry, vždycky to chvíli trvá, než se to podaří vyladit, těch změn je tam hodně... a špatně se to všechno hlídá. Nevšiml jsem si toho ani při testovaní..., soustředil jsem se na funkčnost. Asi používám slabé brýle a silný alkohol :D.
 
Last edited:
Joined
Nov 13, 2018
Messages
2
Likes
0
Points
6
Dekuji za CZ..nahrala jsem si prave nejnovejsi verzi. Na hlavni obtazovce nemam stav baterie, musim nekde nastavit, prosim?
 
Joined
Sep 13, 2018
Messages
59
Likes
44
Points
23
Opraveny všechny verze... ;)
Sry, vždycky to chvíli trvá, než se to podaří vyladit, těch změn je tam hodně... a špatně se to všechno hlídá. Nevšiml jsem si toho ani při testovaní..., soustředil jsem se na funkčnost. Asi používám slabé brýle a silný alkohol :D.
Supr rychlost díky za opravu.... brýle mám též.....;) a proto čekám na další úpravu nového FW Mi Band 3 PL/mody - CZECH jak tady bylo zmiňováno ......:) ale rád testuji nové verze které vyjdou a jak jsem psal již několikrát jste borci všichni kdo se na úpravách podílí hezký rok 2019 všem....:D
 
Joined
Sep 13, 2018
Messages
59
Likes
44
Points
23
Dekuji za CZ..nahrala jsem si prave nejnovejsi verzi. Na hlavni obtazovce nemam stav baterie, musim nekde nastavit, prosim?
Nic se nenastavuje také mám nejnovější verzi a stav baterie včetně ikony se zobrazí na úvodní obrazovce....:)
 

Kuba_HB

New member
Joined
Dec 30, 2018
Messages
4
Likes
0
Points
1
Podařilo se někomu uspešně aktualizovat na 2.2.0.14?? Nahral jsem FW,Resources,Font ..

1. - nejde se přihlásit Xiaomi uctem do upravene Mi fit (nejde ani na ofic. aplikaci) --> naramek neni sparovany
2. - na naramku je jenom uvodni obrazovka, nic vic ... prestoze jsem stahnul DMT mám prvne mesic, pak den

Edit: tak propojit s Mi fit se nakonec povedlo. Prohozeny datum s mesicem vsak zustava. Pouzil jsem soubory viz screen
 
Last edited:
Joined
Aug 15, 2018
Messages
23
Likes
22
Points
3
Podařilo se někomu uspešně aktualizovat na 2.2.0.14?? Nahral jsem FW,Resources,Font ..

1. - nejde se přihlásit Xiaomi uctem do upravene Mi fit (nejde ani na ofic. aplikaci) --> naramek neni sparovany
2. - na naramku je jenom uvodni obrazovka, nic vic ... prestoze jsem stahnul DMT mám prvne mesic, pak den

Edit: tak propojit s Mi fit se nakonec povedlo. Prohozeny datum s mesicem vsak zustava. Pouzil jsem soubory viz screen View attachment 3167
Zkus pouzit MDT, mas na to cca pul hodiny, zitra se to bude tezko zjistovat ;-)
 

pepiqqq

New member
Joined
Dec 31, 2018
Messages
9
Likes
0
Points
1
zdravíčko pánové, budu mít asi nestandardní přání ale kdo se v tom vyznáte, mohli byste mi udělat kompilaci anglická verze firmwaru v Mi Bandu ale s českou diakritikou u notifikací? Mám telefon v angličtině a chci mít i Mi Band v angličtině, nehledě na to, že mám iPhone a tam si to bere anglické počasí...s českým prostředím a anglicým počasím nejsem spokojen :D
 

xpaulos2

Well-known member
Developer
Contributor
Joined
Sep 10, 2018
Messages
890
Likes
804
Points
103
zdravíčko pánové, budu mít asi nestandardní přání ale kdo se v tom vyznáte, mohli byste mi udělat kompilaci anglická verze firmwaru v Mi Bandu ale s českou diakritikou u notifikací? Mám telefon v angličtině a chci mít i Mi Band v angličtině, nehledě na to, že mám iPhone a tam si to bere anglické počasí...s českým prostředím a anglicým počasím nejsem spokojen :D
Skus napísať majsi mu ten to skúšal Link
 

Trusted Store

Members online

No members online now.

Our Telegram Channel

Which color of official strap would you like to buy for your Mi Band 3?

  • Black

    Votes: 2,154 52.8%
  • Deep Blue

    Votes: 1,197 29.4%
  • Redish Orange

    Votes: 727 17.8%

Forum statistics

Threads
2,409
Messages
40,536
Members
211,857
Latest member
eldonITA00
Top