FW Mod Czech Firmware 2.4.0.32 / 1.8.0.34 | Mi Band 3 & Mi Band 3 NFC

Joined
Nov 9, 2018
Messages
9
Likes
1
Points
8
Do nového roku s novým FW!
Ať je pro Vás nový rok ještě daleko lepší a úspěšnější!
Zdraví, štěstí a pohodu Vám všem.
Firmware
by @majsi

Mili_wuhan_2.2.0.14_CZ_DMT_m3.fw
Mili_wuhan_2.2.0.14_CZ_DML_m3.fw
Mili_wuhan_2.2.0.14_CZ_MDT_m3.fw

Mili_wuhan_2.2.0.14_CZ_MDL_m3.fw
(last ver. - 31.12.2018 19:29)
Legend: D (day), M (month), T (dot), L (slash)
Tobě a ostatní tvůrcům taky , i všem ostatním ať se daří. Díky ti ,
@MagicalUnicorn @majsi
@MRMR @rendal , krásný pohodový, produktivní, nový rok 😉.


Frčí to krásně 👍 😊​
 

mara5740

New member
Joined
Dec 7, 2018
Messages
2
Likes
0
Points
1
Ahoj, předně bych chtěl všem poděkovat za úžasnou podporu! Mám spíš obecný dotaz k MB3. Při příchozím hovoru se podržením tlačítka hovor odmítne, při stisknutí naramku se ztiší. Ale ztiší se pouze náramek, telefon zvoní dál, takže stejne musím vytáhnout telefon a ztišit ho manualně. To samé budík. Je to normální, nebo mám něco špatně nastaveno? Diky
 

MRMR

Well-known member
Contributor
Joined
Aug 10, 2018
Messages
433
Likes
642
Points
108
Ahoj, předně bych chtěl všem poděkovat za úžasnou podporu! Mám spíš obecný dotaz k MB3. Při příchozím hovoru se podržením tlačítka hovor odmítne, při stisknutí naramku se ztiší. Ale ztiší se pouze náramek, telefon zvoní dál, takže stejne musím vytáhnout telefon a ztišit ho manualně. To samé budík. Je to normální, nebo mám něco špatně nastaveno? Diky
Něco špatně nastaveno... ;). Toto není otázka FW v MB3, ale nastavení telefonu a nastavení Mi Fit. Zkus se podívat na tento příspěvek: #680. Zejména je důležitý poslední odstavec. Takto se to podařilo vyřešit u mého TLF, který se choval přesně jak popisuješ... (Nastavení jsem prováděl: TLF - NASTAVENÍ - APLIKACE - zde najít MI FIT a rozkliknout - dále projdi všechny položky a vše umožnit).
 

Fanousek2

New member
Joined
Dec 31, 2018
Messages
1
Likes
0
Points
1
Zdravím vás. Rad bych si do mého band 3 nahrál česky jazyk, ale nějak vůbec nevím který mám stáhnout. Muže mi prosím někdo poradit
Předem děkuji
 

dodo14

New member
Joined
Aug 8, 2018
Messages
1
Likes
0
Points
1
Při pokusu o instalaci upravených zdrojů mi to napíše "Soubor nelze nainstalovat, zařízení není připraveno"... Neví někdo co s tím??? :( upravenej firmware mi to zkousne ale zdroje mi vzít za boha nechce... :/
Edit: Zapomněl sem napsat, že na flash používám Gadgetbridge, mám odpárováno od všeho ostatního, spolklo mi to jen res_v42.... v44 mi to vzít nechce ani jedny, kromě originálních, který mi ukazujou angličtinu a někdy i rejži...
Právě jsem taky řešil, odinstaluj Gadgetbridge a stáhni tady z fóra novou verzi
 

Yamaha

New member
Joined
Nov 19, 2018
Messages
27
Likes
10
Points
3
Ještě jsem to tam nenahrál,tak nevím jak to vypada. Ale je verze 2.2.0.14 bez kalendáře. Mám 2.0.0.4 ještě než jste udělali vychytávkou s kalendářem který nepotřebuju.
Díky 😀
 

MRMR

Well-known member
Contributor
Joined
Aug 10, 2018
Messages
433
Likes
642
Points
108
Nvm kluci jestli jenom já ale po posledním update (2.2.0.14 by majsi) mám počasí jen v PL...
Počasí do MB3 posílá aplikace Mi Fit (případně Notify či jiná APK). Zkus přeinstalovat aplikaci, já používám 3.5.5.1 (modifikovaná beta) a vše je OK.

Pokud ti nepomůže reinstal APK, tak nám zde napiš:
1) Jakou APK používáš (modif, označení verze, ...)
2) Jaký FW (přesné označení např.: Mili_wuhan_2.2.0.14_CZ_DMT_m3.fw
3) V jakém jazyce je nastaven TLF (systém telefonu)
 

MRMR

Well-known member
Contributor
Joined
Aug 10, 2018
Messages
433
Likes
642
Points
108
Počasí do MB3 posílá aplikace Mi Fit (případně Notify či jiná APK). Zkus přeinstalovat aplikaci, já používám 3.5.5.1 (modifikovaná beta + TLF CZ + Mili_wuhan_2.2.0.14_CZ_DML_m3.fw ) a vše je OK.

Pokud ti nepomůže reinstal APK, tak nám zde napiš:
1) Jakou APK používáš (modif, označení verze, ...)
2) Jaký FW (přesné označení např.: Mili_wuhan_2.2.0.14_CZ_DMT_m3.fw
3) V jakém jazyce je nastaven TLF (systém telefonu)
 

Theorem

New member
Joined
Dec 19, 2018
Messages
5
Likes
10
Points
3
Jenom potvrzuji,že název FW je prohozený. Musel jsem instalovat MDT verzi abych měl datum ve tvaru DD.MM.Jinak vše šlape jak má.
 

jenes

Active member
Joined
Aug 15, 2018
Messages
57
Likes
75
Points
28
Jenom potvrzuji,že název FW je prohozený. Musel jsem instalovat MDT verzi abych měl datum ve tvaru DD.MM.Jinak vše šlape jak má.
zajímavé, u mě je to přesně tak, jak má být, DMT = den.měsíc
 

MRMR

Well-known member
Contributor
Joined
Aug 10, 2018
Messages
433
Likes
642
Points
108
U většiny uživatelů (android + Mi Fit modif + TLF v CZ) bude souhlasit označení FW (např. DMT). Pokud se stane, že máte prohozené datum, tak použijte místo FW s označením DMT firmware s otočeným datumem (tedy MTD). Zobrazování datumu je závislé na systému telefonu (android x iOs, jazykovém nastavení TLF, použité aplikaci... možná nadstavbě telefonu, úrodě švestek v minulém roce...), proto jsem do prvního příspěvku upnul všechny verze (DM i MD), ale nedokážu přesně určit, kdy by měl kdo kterou verzi použít, takže platí MÁM PROHOZENÉ DATUM A CHCI TO OTOČIT, POUŽIJU OPAČNÝ FW (s otočeným datumem) ;):). Bojují s tím i v jiných vláknech a na jiných forech... a začali uveřejňovat obě varianty DM i MD (viz. např. zde: Firmware 2.2.0.14 | Spanish, Turkish, Thai... | Xiaomi Mi Band 3 | GeekDoing).
 
Last edited:
Joined
Oct 9, 2018
Messages
29
Likes
21
Points
13
Počasí do MB3 posílá aplikace Mi Fit (případně Notify či jiná APK). Zkus přeinstalovat aplikaci, já používám 3.5.5.1 (modifikovaná beta) a vše je OK.

Pokud ti nepomůže reinstal APK, tak nám zde napiš:
1) Jakou APK používáš (modif, označení verze, ...)
2) Jaký FW (přesné označení např.: Mili_wuhan_2.2.0.14_CZ_DMT_m3.fw
3) V jakém jazyce je nastaven TLF (systém telefonu)
Tak jsem přeinstaloval Mifit i promazal registry v android ale nepomohlo. Počasí pořád v PL.

Mám nainstalované:
1) Ofiko Mifit z GP
2) FW 2.2.0.14_CZ_MDL_m3 od majsiho (u mě zobrazuje datum ve formátu D/M)
3) telefon mám v ENG a v ENG bych chtěl i popisky počasí tak jako doteď

Díky
 

MRMR

Well-known member
Contributor
Joined
Aug 10, 2018
Messages
433
Likes
642
Points
108
Ještě vyzkoušej použít modifikovanou Mi Fit zde z fóra. Nejlépe 3.5.5.1 (beta - mám ji vyzkoušenou a zdá se mi, že "jede" dobře).
 
Joined
Oct 25, 2018
Messages
14
Likes
9
Points
3
Dnes jsem nainstaloval zde z fóra Mili_wuhan_2.2.0.14_CZ_DMT_m3.fw + Wuhan_2.2.0.14_CZ_v46_SBS_m3.res + Mi Fit 3.5.5 (stable) a vše funguje na jedničku třikrát podtrženou. Díky za vaší práci, pánové(y)(y)(y)

Koupil jsem Mi Band přítelkyni, která má iPhone 7, nainstaloval češtinu, ale ta tam vydrží bohužel vždy jen do doby, než vyjde nový ofiko fw. Nějaké rady pro iphony? Díky
 

rendal

Well-known member
Contributor
Joined
Aug 29, 2018
Messages
913
Likes
763
Points
103
Tak Poláci mají novou verzi FW s modifikacemi od @majsi , tak to v nejbližší době dám také sem.
Tak poláci nemají v daném FW 2.2.0.14 PL/mody všechny modifikace od @majsi. Polský FW 2.2.0.14 PL/mody obsahuje pouze: Notifikaci obálky, Indikaci baterie a Volbu cvičení: Cvičení/Běžecký pás.

Ostatní modifikace, jako je: Notifikace až 16 zpráv, Dlouhé názvy u počasí, Formát data bez nuly a Kalendář neobsahuje.
 

Trusted Store

Members online

No members online now.

Our Telegram Channel

Which color of official strap would you like to buy for your Mi Band 3?

  • Black

    Votes: 2,154 52.8%
  • Deep Blue

    Votes: 1,197 29.4%
  • Redish Orange

    Votes: 727 17.8%

Forum statistics

Threads
2,409
Messages
40,536
Members
211,857
Latest member
eldonITA00
Top