FW Mod Czech Firmware 2.4.0.32 / 1.8.0.34 | Mi Band 3 & Mi Band 3 NFC

MicOne

New member
Joined
Dec 30, 2018
Messages
3
Likes
1
Points
3
Dnes jsem nainstaloval zde z fóra Mili_wuhan_2.2.0.14_CZ_DMT_m3.fw + Wuhan_2.2.0.14_CZ_v46_SBS_m3.res + Mi Fit 3.5.5 (stable) a vše funguje na jedničku třikrát podtrženou. Díky za vaší práci, pánové(y)(y)(y)

Koupil jsem Mi Band přítelkyni, která má iPhone 7, nainstaloval češtinu, ale ta tam vydrží bohužel vždy jen do doby, než vyjde nový ofiko fw. Nějaké rady pro iphony? Díky
zakaž aktualizace Mi fit
 
Joined
Oct 9, 2018
Messages
29
Likes
21
Points
13
Ještě vyzkoušej použít modifikovanou Mi Fit zde z fóra. Nejlépe 3.5.5.1 (beta - mám ji vyzkoušenou a zdá se mi, že "jede" dobře).
Vyzkoušel jsem a mám teď počasí v ENG jako předtím díky..ovšem teď musím hlídat i Mifit a manuálně instalovat odtud, čemuž jsem se doteď používáním ofiko app aktivně vyhýbal... nevadí hlavně že to není v PL (ale pořád nechápu proč to v PL vůbec bylo..)
 
Joined
Dec 28, 2018
Messages
5
Likes
1
Points
8
Zdravím,
díky za skvělou práci, vše funguje jak má. Používám Mi band Master kvůli zobrazení aktuálního počasí. Aplikace do náramku sama zřejmě "protlačí" popisky počasí v angličtině. Je to možné? Nic s čím bych neuměl žít..
 
Joined
Dec 30, 2018
Messages
13
Likes
1
Points
8
Chci se zeptat mám starý telefon note 3 a náramek se z ničeho nic odpáruje a nejde připojit je možný že je to tím že tel má staré bluetooth? Nebo dělám někde chybu, když to připojím k S7 edge funguje skvele
Moc děkuji
 

majsi

Well-known member
Contributor
Joined
Oct 13, 2018
Messages
144
Likes
262
Points
73
Tak poláci nemají v daném FW 2.2.0.14 PL/mody všechny modifikace od @majsi. Polský FW 2.2.0.14 PL/mody obsahuje pouze: Notifikaci obálky, Indikaci baterie a Volbu cvičení: Cvičení/Běžecký pás.

Ostatní modifikace, jako je: Notifikace až 16 zpráv, Dlouhé názvy u počasí, Formát data bez nuly a Kalendář neobsahuje.
16 notifikacii je o jednom byte - 0x28646 - 0x04 zmenit na to co chces - dal som 16 ale je moze nastavit aj viac - treba otestovat dokedy to bude stabilne
Dlouhé názvy u počasí - ak to tam chces pridat tak ti vysvetlim v pm kde to prepisat ;)

respektive mozno by slo aplikovat to co mam priamo na ten pl mody fw :) skusim ked bude cas
 

nemo

Member
Joined
Sep 13, 2018
Messages
59
Likes
44
Points
23
16 notifikacii je o jednom byte - 0x28646 - 0x04 zmenit na to co chces - dal som 16 ale je moze nastavit aj viac - treba otestovat dokedy to bude stabilne
Dlouhé názvy u počasí - ak to tam chces pridat tak ti vysvetlim v pm kde to prepisat ;)

respektive mozno by slo aplikovat to co mam priamo na ten pl mody fw :) skusim ked bude cas
@majsi pro nás slepé pl mody je supr věc+tvoje vychytávky.....;)
 
Joined
Oct 25, 2018
Messages
14
Likes
9
Points
3
Dnes jsem nainstaloval zde z fóra Mili_wuhan_2.2.0.14_CZ_DMT_m3.fw + Wuhan_2.2.0.14_CZ_v46_SBS_m3.res + Mi Fit 3.5.5 (stable) a vše funguje na jedničku třikrát podtrženou. Díky za vaší práci, pánové(y)(y)(y)

Koupil jsem Mi Band přítelkyni, která má iPhone 7, nainstaloval češtinu, ale ta tam vydrží bohužel vždy jen do doby, než vyjde nový ofiko fw. Nějaké rady pro iphony? Díky
Tak beru jedno podtržení zpět, ve verzi Mili_wuhan_2.2.0.14_CZ_DMT_m3.fw je špatně datum, , zobrazuje se jako M.D
 

Vojtaw123

New member
Joined
Aug 26, 2018
Messages
10
Likes
3
Points
3
Mám takový problém že mi nechodí notifikace z mifit 3.5.5.1 i když mám vše povolené.Zkusim vyzkoušet tu 3.5.5 ale jinak funguje vše
 
Joined
Aug 27, 2018
Messages
22
Likes
3
Points
8
Tak beru jedno podtržení zpět, ve verzi Mili_wuhan_2.2.0.14_CZ_DMT_m3.fw je špatně datum, , zobrazuje se jako M.D
Opakuje se to tu dokola, na některých náramcích to udělá tak, na některých zase dobře. Pokud to máš prohozené, použij druhý FW. Vše je na začátku fóra.
 

Trusted Store

Members online

Our Telegram Channel

Which color of official strap would you like to buy for your Mi Band 3?

  • Black

    Votes: 2,154 52.8%
  • Deep Blue

    Votes: 1,197 29.4%
  • Redish Orange

    Votes: 727 17.8%

Forum statistics

Threads
2,409
Messages
40,536
Members
211,857
Latest member
eldonITA00
Top