FW Mod Czech Firmware 2.4.0.32 / 1.8.0.34 | Mi Band 3 & Mi Band 3 NFC

xpaulos2

Well-known member
Developer
Contributor
Joined
Sep 10, 2018
Messages
890
Likes
804
Points
103
Děkuji tak tím se nebudu trápit, rychlejší bude když to jinde přehlásím.

Ještě mám dotaz, nainstaloval jsem ogiro 2.3.0.2 EN včetně MiFif z Google Play, zkusil jsem i 2.3.0.2 CZ s MiFit modify 3.5.8, ale nemám jméno volajícího na náramku. V telefonu mám samozřejmě povoleno oprávnění aplikace MiFit i přístup k oznámením, hovor zvoní, lze jej i na náramku odmítnout. Kdepak jsem udělal chybičku?
Meno sa zobrazuje len v Modifikované verzi MiFit, v oficiálnej z google play musíš mat telefón v angličtine aby sa zobrazilo
 

tupouns

New member
Joined
Feb 8, 2019
Messages
3
Likes
1
Points
3
Je to způsobeno nastavením TLF. TLF - NASTAVENÍ - APLIKACE - MI FIT - povol této aplikaci provádět změny v systému TLF. Dále je nutné povolit všechna další oprávnění... SMS, TLF, POLOHA... (poté vyp/zap TLF).
Vše mám povoleno, ale stále nemůžu přes náramek odmítnout hovor.
 

tupouns

New member
Joined
Feb 8, 2019
Messages
3
Likes
1
Points
3
Ako písal MRMR tak chybu musíš hľadať v telefóne alebo v app, ktorú používaš z FW to nemá nič
Máte oba pravdu, nakonec jsem to rozběhl. Ale funguje mi to jen v případě, že mám nainstalovány app modifikovanou Mi Fit + Notify & Fitness. Pokud jednu z nich odinstaluji, tak to nefunguje. Každopádně díky za rady.
 

rabbizon

New member
Joined
Dec 10, 2018
Messages
2
Likes
2
Points
3
How do I identify which version to download? Or can I download anyone who accepts a good one? Even with NFC?
...
No, there are two versions of MiBand3. First with NFC, second without. But this thread (firmware) is in Czech language. Download lastest firmware (2.3.0.2), resources and fonts in your lang.thread in this forum or use their „how to install…“ if necessary.
 

basspug

New member
Joined
Feb 14, 2019
Messages
2
Likes
0
Points
1
Ahoj, mám v iPhonu momentálně nejnovější Mi Fit appku, mám staženej nejnovější FW tady odtud + ten nejnovější překlad.. i přes to se mi třeba názvy dnů ukazují polsky(třeba na domovský stránce místo "Čt" mi tam svítí "Czw"). Kde může být chyba? Mám globální verzi. Není to jen tím, že to není uplně kompatibilní překlad s nejnovější verzí FW? Díky
 

MRMR

Well-known member
Contributor
Joined
Aug 10, 2018
Messages
433
Likes
642
Points
108
Musíš nainstalovat i RES CZ, které stáhneš ze stejného příspěvku, odkud jsi stahoval FW.
 

igracek

New member
Joined
Feb 21, 2019
Messages
2
Likes
0
Points
1
ahoj, nejak mi nefuguje upravena aplikace (Mi Fit 3.5.8 - All languages). kdyz ji chci nainstalovat misto officialni z play tak to skoro u konce intalace nahlasi ze aplikaci nelze instalovat/aktualizovat (bez uvedeni nejake chyby). a kdyz officialni aplikaci nejdriv odinstaluju a potom nainstaluju upravenou tak po otevreni a vyberu uctu k prihlaseni/registraci dojde k zamrznuti - nejdriv se kolecko toci ale potom se zasekne a uz se nic nedeje.
co s tim?

nokia 7 plus
 

xpaulos2

Well-known member
Developer
Contributor
Joined
Sep 10, 2018
Messages
890
Likes
804
Points
103
ahoj, nejak mi nefuguje upravena aplikace (Mi Fit 3.5.8 - All languages). kdyz ji chci nainstalovat misto officialni z play tak to skoro u konce intalace nahlasi ze aplikaci nelze instalovat/aktualizovat (bez uvedeni nejake chyby). a kdyz officialni aplikaci nejdriv odinstaluju a potom nainstaluju upravenou tak po otevreni a vyberu uctu k prihlaseni/registraci dojde k zamrznuti - nejdriv se kolecko toci ale potom se zasekne a uz se nic nedeje.
co s tim?

nokia 7 plus
A v modifikovanej sa prihlasuje s Google účtom? Lebo on v modifikovanej nefunguje, respektíve v sekcii How to nájdeš návod ako ho spojazdniť ale je jednoduchšie použiť a je odporúčany Xiaomi účet
 
Last edited:

igracek

New member
Joined
Feb 21, 2019
Messages
2
Likes
0
Points
1
A v modifikovanej sa prihlasuje s Google účtom? Lebo on v modifikovanej nefunguje, respektíve v sekcii How to nájdeš návod ako ho spojazdniť ale je jednoduchšie použiť a je odporúčany Xiaomi účet
dalsi ucet nechci ;) takze jsem pouzil how-to...
dik
 

jenes

Active member
Joined
Aug 15, 2018
Messages
57
Likes
75
Points
28
pouze v případě, že budeš mít v mb3 nejnovější fw, jakmile bude nová verze ( aktualizace mifit sebou většinou nesou i aktualizaci fw), tak se automaticky přehraje a čeština bude pryč
 
Joined
Jul 14, 2018
Messages
2
Likes
2
Points
8
Mám tento problem jen já nebo ještě někdo poslední mifit tafy z fora fw verze 2.3.0.2 zdroje taky odsud problem je že v naramku nevidím v položce kroky nic jineho než jen kroky a baterii chybi tam minimálně vzdalenost v kilometrech je to chyba jen u mě?
 

Bost

New member
Joined
Jul 14, 2018
Messages
17
Likes
2
Points
3
Ahoj, moc se omlouvám, ale asi čtvrt roku jsem tu nebyl a teď jsem úplně ztracen.. Mohl by mi prosím napsat aktuální FW + res s rozděleným počítadlem kroků + aktuální mi fit?
Vše mám bez NFC..
Moc děkuji za pomoc..
 

Murko79

New member
Joined
Jan 4, 2019
Messages
9
Likes
0
Points
1
Mám tento problem jen já nebo ještě někdo poslední mifit tafy z fora fw verze 2.3.0.2 zdroje taky odsud problem je že v naramku nevidím v položce kroky nic jineho než jen kroky a baterii chybi tam minimálně vzdalenost v kilometrech je to chyba jen u mě?
aj mne to chyba...mam tam len kroky a baterku a zmizlo mi vzdialenost a kalorie...
co s tym?
 

Trusted Store

Members online

No members online now.

Our Telegram Channel

Which color of official strap would you like to buy for your Mi Band 3?

  • Black

    Votes: 2,154 52.8%
  • Deep Blue

    Votes: 1,197 29.4%
  • Redish Orange

    Votes: 726 17.8%

Forum statistics

Threads
2,408
Messages
40,524
Members
211,820
Latest member
careylui
Top