FW Mod Czech Firmware 2.4.0.32 / 1.8.0.34 | Mi Band 3 & Mi Band 3 NFC

Janek1985

New member
Joined
Jun 14, 2019
Messages
15
Likes
0
Points
1
Jaké soubory, v jakém pořadí a v čem tedy instalovat soubory když náramky mají FW: 2.4.0.12 HW: V0.23.19.49 a chci používat miFitt aplikaci, aby byli hodinky v češtině.Nitifi a fitness apka je pro mě nesmyslná :( prosím pěkně o pomoc.
 

rendal

Well-known member
Contributor
Joined
Aug 29, 2018
Messages
913
Likes
763
Points
103
Jaké soubory, v jakém pořadí a v čem tedy instalovat soubory když náramky mají FW: 2.4.0.12 HW: V0.23.19.49 a chci používat miFitt aplikaci, aby byli hodinky v češtině.Nitifi a fitness apka je pro mě nesmyslná :( prosím pěkně o pomoc.
Ahoj, já osobně pro instalaci používám Gadgetbridge 0.34.0
A nainstaloval bych toto FW_Mili_hankou_2_4_0_12_CZ.fw, následně RES_49_CZ_Calendar_new.res.
Jako Mi Fit pak používat tuto Mi Fit 4.0.2 modifikovanou verzi.
 

Janek1985

New member
Joined
Jun 14, 2019
Messages
15
Likes
0
Points
1
Dobře, děkuji, já pár věcí zkoušel, ale nikdy mi nešla aplikace miFitt modifikovaná,hned mi přepsala češtinu na angličtinu.Az budu doma, hned vyzkouším.Jeste jednou děkuji za radu, každá rada dobrá
 

rendal

Well-known member
Contributor
Joined
Aug 29, 2018
Messages
913
Likes
763
Points
103
Dobře, děkuji, já pár věcí zkoušel, ale nikdy mi nešla aplikace miFitt modifikovaná,hned mi přepsala češtinu na angličtinu.Az budu doma, hned vyzkouším.Jeste jednou děkuji za radu, každá rada dobrá
Pokud aplikace Mi Fit dané verze obsahuje novejší FW, tak ho přepíše. V tomto případě na "anglický" originál. To jestli je modifikovaná Mi Fit či ne, v tomto případě nehraje roli.
 

Janek1985

New member
Joined
Jun 14, 2019
Messages
15
Likes
0
Points
1
Proto prosím tady o to, co s tím, jaké soubory, v jakém pořadí atd.....Jak jsem psal, zkoušel jsem několik verzí MiFit.
 

Janek1985

New member
Joined
Jun 14, 2019
Messages
15
Likes
0
Points
1
Mohl bych používat Notifi a fitness apku, jenže už nevím, jak nastavit, aby mi zprávy chodili po sobě, jak jsou poslané a aby se mi nespojovali. Nastavení je pro mě žalostné, někdy mám pocit, že co nastavím, stejně nejde.
 

plzenan

New member
Joined
Apr 3, 2019
Messages
6
Likes
4
Points
3
Mohl bych používat Notifi a fitness apku, jenže už nevím, jak nastavit, aby mi zprávy chodili po sobě, jak jsou poslané a aby se mi nespojovali. Nastavení je pro mě žalostné, někdy mám pocit, že co nastavím, stejně nejde.
Předpokládám že se Vám bije appka Mi Fit a Notify & Fitness. Je potřeba v Mi Fit vypnou všechna upozornění zasílána do náramku. Já osobně jsem si aplikaci Notify & Fitness oblíbil. Samozřejmě její plné využití je možné po zaplacení cca 70 Kč za plnou verzi u které je možné u upozornění zasílat i text upozornění. V bezplatné verzi to jen do náramku pošle text že je nějaké nové upozornění k dispozici na mobilu. Navíc mi teď přijde přehlednější než samotná Mi Fit která je v poslední době otravní tím že se kdykoliv sama hodí na popředí. Mi Fit zatím nedokáže u příchozího hovoru zobrazovat na náramku název kontaktu, Notify & Fitness to zvládá :)
 

Janek1985

New member
Joined
Jun 14, 2019
Messages
15
Likes
0
Points
1
plzenan
Mám placenou verzi. Kdyby jste mi poslal třeba screeny nastavení, jak to máte vy, tak bych byl moc vděčný. Jedná se mi o to, aby když mi píše z FB manželka, taky aby mi ty zprávy chodili po sobě, tak jak je poslala a aby nebyli jako v jednom kuse dlouhé a někdy se mi také neopakovali. Pak je to nepřehlédnuté co psala. Aplikaci MiFit jsem dávno vymazal, ale problémy přetrvávají, ikdyž mám jen Notifi a fitness
 

Yamaha

New member
Joined
Nov 19, 2018
Messages
27
Likes
10
Points
3
Předpokládám že se Vám bije appka Mi Fit a Notify & Fitness. Je potřeba v Mi Fit vypnou všechna upozornění zasílána do náramku. Já osobně jsem si aplikaci Notify & Fitness oblíbil. Samozřejmě její plné využití je možné po zaplacení cca 70 Kč za plnou verzi u které je možné u upozornění zasílat i text upozornění. V bezplatné verzi to jen do náramku pošle text že je nějaké nové upozornění k dispozici na mobilu. Navíc mi teď přijde přehlednější než samotná Mi Fit která je v poslední době otravní tím že se kdykoliv sama hodí na popředí. Mi Fit zatím nedokáže u příchozího hovoru zobrazovat na náramku název kontaktu, Notify & Fitness to zvládá :)
Jenom k tomu,že mifit nedokáže při příchozím hovoru ukázat jméno kontaktu. Mám verzi 3.6. či nějak takhle starší úplně v pohodě mb3 ukazuje jména kontaktů ;-)
 

rendal

Well-known member
Contributor
Joined
Aug 29, 2018
Messages
913
Likes
763
Points
103
Předpokládám že se Vám bije appka Mi Fit a Notify & Fitness. Je potřeba v Mi Fit vypnou všechna upozornění zasílána do náramku. Já osobně jsem si aplikaci Notify & Fitness oblíbil. Samozřejmě její plné využití je možné po zaplacení cca 70 Kč za plnou verzi u které je možné u upozornění zasílat i text upozornění. V bezplatné verzi to jen do náramku pošle text že je nějaké nové upozornění k dispozici na mobilu. Navíc mi teď přijde přehlednější než samotná Mi Fit která je v poslední době otravní tím že se kdykoliv sama hodí na popředí. Mi Fit zatím nedokáže u příchozího hovoru zobrazovat na náramku název kontaktu, Notify & Fitness to zvládá :)
Jenom k tomu,že mifit nedokáže při příchozím hovoru ukázat jméno kontaktu. Mám verzi 3.6. či nějak takhle starší úplně v pohodě mb3 ukazuje jména kontaktů ;-)
Tak, všechny modifikované verze Mi Fit na první stránce podporují u příchozího hovoru zobrazovat na náramku název kontaktu.
 

Janek1985

New member
Joined
Jun 14, 2019
Messages
15
Likes
0
Points
1
To co bych potřeboval, by bylo to, aby při více zprávách (messenger fb) po sobě šlo vidět, která ta zpráva byla první. Nemám je seřazené. Už tak nějak jsem zprovoznil appku mifit i notifi, ale pořád zprávy jsou od te poslední a né od první při zobrazení na Bandu. Kdyby alespoň za každou zprávou bylo datum, nebo něco, co by rozlišovalo zprávy.
 
Last edited:

Yamaha

New member
Joined
Nov 19, 2018
Messages
27
Likes
10
Points
3
To co bych potřeboval, by bylo to, aby při více zprávách (messenger fb) po sobě šlo vidět, která ta zpráva byla první. Nemám je seřazené. Už tak nějak jsem zprovoznil appku mifit i notifi, ale pořád zprávy jsou od te poslední a né od první při zobrazení na Bandu. Kdyby alespoň za každou zprávou bylo datum, nebo něco, co by rozlišovalo zprávy.
Tak s tím problém nemám, prostě jak mi přijde zpráva na mobil,tak i tak to mám na MB3...
 

Yamaha

New member
Joined
Nov 19, 2018
Messages
27
Likes
10
Points
3
Tak, všechny modifikované verze Mi Fit na první stránce podporují u příchozího hovoru zobrazovat na náramku název kontaktu.
Jo to máš pravdu,že tam to nastavení je. Ale on to psal,že to MiFit neumí, ale jestli to má někdo vyple,tak to vypadá,že to neumí :)
 
Joined
Oct 20, 2018
Messages
11
Likes
2
Points
3
Ahojte vsichni,

mam zajimavy problem, manzelce se zniceho nic po aktualizaci telefonu RN5 odpojil MIB3 (CZ verze 2.0.0.4 - praveka vim :) ) ale slapalo to. Ted se snazim dostat tam pres gadgetbridge nebo notify fitnes jakykoliv firmware a vzdy to na 99 - 100% hodi chybu, ze se neprenesl firmware, zkouseno na vice mobilech, pritom original cina se tam nahrala zpet. Nema nekdo radu jak z toho ven? uz nevim co s tim. Diky za reakce :) .

EDIT: vyreseno a sam :) i tak dekuji foru za podporu uzivatelum
 

Attachments

Last edited:

Devr

New member
Joined
Mar 28, 2019
Messages
13
Likes
0
Points
1
Jak obsadím hodnotu klidového srdečního tepu v aplikaci MiFit ? Všimnul jsem si , že nemám stále hodnotu klidového srdečního tepu jen dvě čárky :(, za jakých okolností se tam něco ukáže?
 
Last edited:

navras

New member
Joined
Aug 4, 2018
Messages
19
Likes
3
Points
3
Zdravím a prosím o pomoc. Nové mibandy3 po revizi HW. Po nainstalování posledního FW mili hankou a zdrojů stejně nejede čeština. Až tedy na popis počasí z mifitu. Notify jsem zkoušel v polštině, ale taky nic. Dík za radu.
 

xpaulos2

Well-known member
Developer
Contributor
Joined
Sep 10, 2018
Messages
890
Likes
804
Points
103
Zdravím a prosím o pomoc. Nové mibandy3 po revizi HW. Po nainstalování posledního FW mili hankou a zdrojů stejně nejede čeština. Až tedy na popis počasí z mifitu. Notify jsem zkoušel v polštině, ale taky nic. Dík za radu.
Notify nemusi byt polstine ale treba v Notify nastavit jazyk naramku na Polstinu
 

Trusted Store

Members online

Our Telegram Channel

Which color of official strap would you like to buy for your Mi Band 3?

  • Black

    Votes: 2,154 52.8%
  • Deep Blue

    Votes: 1,197 29.4%
  • Redish Orange

    Votes: 727 17.8%

Forum statistics

Threads
2,409
Messages
40,536
Members
211,857
Latest member
eldonITA00
Top