FW Mod Czech Firmware

Fireblackv

New member
Joined
Dec 25, 2018
Messages
2
Likes
0
Points
1
Zdravím koupil jsem s Mi Band 3 v cz obchodě a potřeboval bych poradit jak nainstalovat cz jazyk, po případě zda bude fungovat cz z těchto stránek(a jaká) . Děkuji za odpověď.
 

Fireblackv

New member
Joined
Dec 25, 2018
Messages
2
Likes
0
Points
1
Zdravím koupil jsem s Mi Bandem 3 v českém obchodě a požadoval bych poradce jak nainstalovat český jazyk, po případu, kdy bude možné stáhnout z těchto stránek (a žádnou. Děkuji za odpověď.)
[QUOTE = "rendal, post: 23524, člen: 29080"] Vše důležité je zde: MB3 - český firmware 2.4.0.20 | 1.8.0.22 | Xiaomi Mi Band 3 | GeekDoing [/ QUOTE]
Děkuji vše šlape jak má super 😀.
 

Sorata

New member
Joined
Oct 5, 2018
Messages
1
Likes
0
Points
1
Ahoj mam mensi problem 2 dny jsem se tam pokusil dat cestinu nakonec jsem ji tam dal mam starsi verzi mi fit. Ve starem telefonu mi fungovalo vse prijmani sms a kdyz mi nekdo volal objevilo se mi jmeno i počasí ale v novem mi neukazuje jmena volajicich a nejdou prijmat sms a ani počasí mam v mi band 3 verzi firmwaru 1.5.0.2
 

rendal

Well-known member
Contributor
Joined
Aug 29, 2018
Messages
909
Likes
762
Points
103
Ahoj mam mensi problem 2 dny jsem se tam pokusil dat cestinu nakonec jsem ji tam dal mam starsi verzi mi fit. Ve starem telefonu mi fungovalo vse prijmani sms a kdyz mi nekdo volal objevilo se mi jmeno i počasí ale v novem mi neukazuje jmena volajicich a nejdou prijmat sms a ani počasí mam v mi band 3 verzi firmwaru 1.5.0.2
Tak na jméno volajícího musíš používat buď modifikovanou Mi Fit a nebo aplikace třetích stran, které tuto funkci zpřístupní, to samé platí pro počasí.
 
Last edited:

Trusted Store

Members online

Our Telegram Channel

Which color of official strap would you like to buy for your Mi Band 3?

  • Black

    Votes: 2,154 52.8%
  • Deep Blue

    Votes: 1,197 29.4%
  • Redish Orange

    Votes: 726 17.8%

Forum statistics

Threads
2,408
Messages
40,524
Members
211,820
Latest member
careylui
Top