RES Czech Resources Official supported MB4

Resources Version
88

Gr4s5

New member
Joined
Aug 9, 2019
Messages
2
Likes
2
Points
3
ano funguje aj postup od @TomasV (neviem ci to bolo nutne ale este pred 1. krokom som zmenil jazyk telefonu na cesky a po 8. kroku spät na slovensky)
a takisto odskusana aj preview appka ktoru linkol @CRAALCZ a tiez funguje
diky obom :)
 

peetman

New member
Joined
Sep 6, 2018
Messages
29
Likes
3
Points
3
Nějak nejde propojit účet s Google fit. Jdou je to tou beta verzí MiFit 4.0.9.
Nebo je to něco jineho.
 

peetman

New member
Joined
Sep 6, 2018
Messages
29
Likes
3
Points
3
[QUOTE = "xpaulos2, příspěvek: 25882, člen: 35295"] Modifikovaná aplikace, pouze oficiální se dá spojit z google fit [/ QUOTE]


Díky. Snad snad bude oficiální s podporou češtiny. Bude zas vše ok
 
Last edited:
Joined
Jul 14, 2018
Messages
16
Likes
4
Points
8
Chová se to zvláštně - nahrané poslední a FW a RES na modifikované app. První byl náramek v madarštině, pak se mi to povedlo dostat do polštiny a pak jsem to Notify přepnul do češtiny. Napsal, že jazyk není podporovaný ale chvíli tam byla čeština. Notify jsem odinstaloval, ale opět se dívám na náramek a je v polštině. Jak to teda přepnu natvrdo do CZ? Mi band mám global. Díky.
 

xpaulos2

Well-known member
Developer
Contributor
Joined
Sep 10, 2018
Messages
890
Likes
804
Points
103
Chová se to zvláštně - nahrané poslední a FW a RES na modifikované app. První byl náramek v madarštině, pak se mi to povedlo dostat do polštiny a pak jsem to Notify přepnul do češtiny. Napsal, že jazyk není podporovaný ale chvíli tam byla čeština. Notify jsem odinstaloval, ale opět se dívám na náramek a je v polštině. Jak to teda přepnu natvrdo do CZ? Mi band mám global. Díky.
Večer bude fix, omylom som do CZ dal HU preklady
 
Joined
Jul 17, 2019
Messages
32
Likes
6
Points
8
Já si nahrál poslední FW a oficiální RES, v Notify změnil jazyk na default, což nic neudělalo, tak jsem nainstaloval MiBandage a v něm přepnul na default a zase odinstaloval. CZ zatím drží.
 
Joined
Jul 13, 2018
Messages
12
Likes
4
Points
13
Offtopic otázka...jde vám se přihlásit k účtu Mi v MiFitu? Odebral jsem modifikovanou 4.0.9 a chtěl jsem v oficiální MiFit nechat aktualizovat FW, ale při přihlašování mi aplikace řekne, že musím založit nový účet, což nejde... Nemaj něco se serverama?
 
Joined
Jul 13, 2018
Messages
12
Likes
4
Points
13
A já pořád nic :( K účtu už se to přihlásilo, ale FW nikde, aaaach jo, já jsem chudák ;-)
 

Randak2

New member
Joined
Jul 21, 2018
Messages
4
Likes
0
Points
1
Ahoj, možná už to tu někde je, ale bohužel jsem to nenašel. Najdu někde návod (případně jen res a fw), kde bych našel, jak dostat češtinu do Mi Bandu 4 přes iPhone? U Mi Bandu 3 jsem to nahrával přes AmazTools, tak jsem to zkoušel stejným způsobem i u té čtyřky a po nahrání souborů se mi přehraje na původní.

Díkyy.
 
Joined
Aug 24, 2019
Messages
9
Likes
2
Points
8
No já jsem to taky tak udělal,nahrál přes AmazTools a hned ukončil MiFit a čeština by měla vydržet než spustíš MiFit,jiná možnost zatím není protože máme iPhony
 

Trusted Store

Members online

No members online now.

Our Telegram Channel

Which color of official strap would you like to buy for your Mi Band 3?

  • Black

    Votes: 2,154 52.8%
  • Deep Blue

    Votes: 1,197 29.4%
  • Redish Orange

    Votes: 727 17.8%

Forum statistics

Threads
2,409
Messages
40,536
Members
211,855
Latest member
Narra
Top