RES Czech Resources Official supported MB4

Resources Version
88

rendal

Well-known member
Contributor
Joined
Aug 29, 2018
Messages
909
Likes
762
Points
103
Takhle mi to fungovalo před aktualizací. Teď čekám už třetí den:(
Máte povolen přístup oprávnění k poloze? Bez tohoto oprávnění aplikace Mi Fit nepředává informace o počasí náramku i když je město nastavené. Dále musíte mít zaplou GPS, stačí i v "battery saving" modů, pokud to vaše verze ROM umožňuje.
 
Joined
Jul 11, 2018
Messages
71
Likes
10
Points
8
Zdravím všetko mam ako ma byt, ked hodím fo poľštiny tak mam poľštinu... Res mi nejde nahrať cez notify.. Neukazuje mi ked dam nahrať firmver a neukaze mi resource
 
Last edited:

baseus

New member
Joined
Dec 12, 2019
Messages
5
Likes
0
Points
1
Přečetl jsem celé vlákno a nakonec mi pomohl post 480. Nepotřebuju smajlíky, netuším k čemu by mi byl zavináč. Spokojím se s češtinou.
Jenom jedna věc mi vrtá hlavou. Používal jsem Mi band 2 a k němu jen Notify a Fitnes. Mi Fit jsem měl sice v mobilu, ale zmražený Titaniem. Teď mám Mi Band 4 a Notify řve, že potřebuje Mi Fit. Navíc je rozdíl v načtení dat náramku oběma programy. Rozdíl v délce spánku jsou dvě hodiny. Mi fit mi ukazuje pravděpodobně správná data a Notify ukazuje spánek kratší. U předchozího Mi Band 2 nebyly rozdíly.
Takže se zeptám. Musím mít Mi fit aktivní? Moc se mi nelíbí, Notify je hezčí, ale zase lže o spánku. Byla to zatím jedna noc, náramek došel včera.
Nějak asi nechci mít dva prográmky v mobilu na jednu věc. Můžu tedy dát Notify pryč a nechat jen upravený Mi Fit? Zůstane mi čeština?
 
Joined
Aug 21, 2018
Messages
25
Likes
12
Points
8
Přečetl jsem celé vlákno a nakonec mi pomohl post 480. Nepotřebuju smajlíky, netuším k čemu by mi byl zavináč. Spokojím se s češtinou.
Jenom jedna věc mi vrtá hlavou. Používal jsem Mi band 2 a k němu jen Notify a Fitnes. Mi Fit jsem měl sice v mobilu, ale zmražený Titaniem. Teď mám Mi Band 4 a Notify řve, že potřebuje Mi Fit. Navíc je rozdíl v načtení dat náramku oběma programy. Rozdíl v délce spánku jsou dvě hodiny. Mi fit mi ukazuje pravděpodobně správná data a Notify ukazuje spánek kratší. U předchozího Mi Band 2 nebyly rozdíly.
Takže se zeptám. Musím mít Mi fit aktivní? Moc se mi nelíbí, Notify je hezčí, ale zase lže o spánku. Byla to zatím jedna noc, náramek došel včera.
Nějak asi nechci mít dva prográmky v mobilu na jednu věc. Můžu tedy dát Notify pryč a nechat jen upravený Mi Fit? Zůstane mi čeština?
Ano můžeš mít jen n&f, návod jak postupovat je přímo v aplikaci n&f, čeština by ti měla zůstat. Já mám taky mb4 a používám jen n&f
 
Joined
Jul 12, 2019
Messages
31
Likes
0
Points
6
Baseus se ale ptal, jestli si může nechat jen upravený MiFit, ne notify..... Tedy, jestli jsem jeho příspěvek dobře pochopil. Uživatel Jencek píše opak, že používá jen notify......
 

baseus

New member
Joined
Dec 12, 2019
Messages
5
Likes
0
Points
1
No přesně. Jen se ještě nějak nemůžu rozhodnout ;)
Každopdádně mně zaráží ty nesrovnalosti v datech spánku. Ještě uvidím dnešní noc.
 
Joined
Jul 12, 2019
Messages
31
Likes
0
Points
6
baseus
Já tedy nevím, ale dej tomu čas. Já se moc na spánek v MiFit nekoukám, sleduji jen notify. Přijde mi celá appka tak nějak lepší a hezčí. V notify je "někde" štelování úrovně tvého spánku - citlivost. Je to v nastavení - základní. Jmenuje se to nastavení ranního ptáčete..... Je tam 5 úrovní nastavení citlivosti. Já mám nastaveno úroveň č. 2-citlivé a jsem spokojen. Zobrazuje to správně. Já bych spíš uvažoval o tom, jak vyřadit, či zrušit MiFit, abych neměl appku, která mě moc nezajímá.....
 
Joined
Aug 21, 2018
Messages
25
Likes
12
Points
8
baseus
Já tedy nevím, ale dej tomu čas. Já se moc na spánek v MiFit nekoukám, sleduji jen notify. Přijde mi celá appka tak nějak lepší a hezčí. V notify je "někde" štelování úrovně tvého spánku - citlivost. Je to v nastavení - základní. Jmenuje se to nastavení ranního ptáčete..... Je tam 5 úrovní nastavení citlivosti. Já mám nastaveno úroveň č. 2-citlivé a jsem spokojen. Zobrazuje to správně. Já bych spíš uvažoval o tom, jak vyřadit, či zrušit MiFit, abych neměl appku, která mě moc nezajímá.....
Sorry, špatně jsem dočetl konec 😋. Na mb3 jsem fungoval taky jen s modifikovaným Mifitem a češtinou, dokud jsem nekoupil n&f.
Teď už ale funguji jen na n&f +mb4 😀, spánek docela sedí a umí zjistit spánek i po noční, to mi fit neumí 😢. V mém případě žádaná funkce 😀
 

baseus

New member
Joined
Dec 12, 2019
Messages
5
Likes
0
Points
1
Spánek po noční... to je fakt, že funguje v Notify. Občas se mi podaří skončit v práci někdy k ránu. Ono těch štelovátek je tam hodně. Jak jsem psal, s dvojkou jsem fungoval v Notify a cajk. Jen teď po mně ječí, že chce mít Mifit, když jsem ho zmrazil. Nějak nemůžu najít, co nastavit, aby mu to nevadilo a nevyžadoval Mifit.
 
Joined
Aug 21, 2018
Messages
25
Likes
12
Points
8
Spánek po noční... to je fakt, že funguje v Notify. Občas se mi podaří skončit v práci někdy k ránu. Ono těch štelovátek je tam hodně. Jak jsem psal, s dvojkou jsem fungoval v Notify a cajk. Jen teď po mně ječí, že chce mít Mifit, když jsem ho zmrazil. Nějak nemůžu najít, co nastavit, aby mu to nevadilo a nevyžadoval Mifit.
Já dal nahradit novým náramkem a poté návod
Free my band: Mi Band 4 Auth key
 

baseus

New member
Joined
Dec 12, 2019
Messages
5
Likes
0
Points
1
Dík, tenhle návod už jsem tu viděl. Jenže já nemám nikde adresář /sdcard/freemyband. Kartu v mobilu nemám, musela by být v kořeni a není. Proto asi Notify řve, že nemá ten klíč. No nic, zatím to nechám tak, oboje.
 
Joined
Aug 21, 2018
Messages
25
Likes
12
Points
8
Dík, tenhle návod už jsem tu viděl. Jenže já nemám nikde adresář /sdcard/freemyband. Kartu v mobilu nemám, musela by být v kořeni a není. Proto asi Notify řve, že nemá ten klíč. No nic, zatím to nechám tak, oboje.
Taky nemám v tlf sd kartu. Xiaomi redmi 4. Ten adresář se objeví v kořeny až po odinstalování té modifik. Mi fit
 

baseus

New member
Joined
Dec 12, 2019
Messages
5
Likes
0
Points
1
Tak jsem zkusil odinstalovat a nic, klíč nemám, adresář se nevytvořil.
Objevil se další problém. Zničehonic mi zmizely z náramku položky Více, Oznámení a Cvičení. Chvíli jsem s tím laboroval a po přesunutí na jinou pozici v Mifit a uložení se zas objevily. To je nějaký bug?
 
Joined
Aug 21, 2018
Messages
25
Likes
12
Points
8
Koukni jakou máš verzi fw, já mám po aktualizaci 1.0.7.60
Teď řeším menší font v notifikacich, pro mé oči už to není to pravé ořechové 😒, s fw .44 byl náramek sice anglicky ale font byl větší. Po upgrade na .60 je v náramku cz ale notifikace jsou hůř čitelné. Máte to tak taky?
 

Trusted Store

Members online

Our Telegram Channel

Which color of official strap would you like to buy for your Mi Band 3?

  • Black

    Votes: 2,154 52.8%
  • Deep Blue

    Votes: 1,197 29.4%
  • Redish Orange

    Votes: 726 17.8%

Forum statistics

Threads
2,408
Messages
40,524
Members
211,820
Latest member
careylui
Top