FW Mod Hungarian firmware 2.4.0.32 | 1.8.0.38

ViBE

Well-known member
Joined
Jul 6, 2018
Messages
410
Likes
155
Points
53
#61
Így már értem miért ilyen botrányos ez az update. Gondolom direkt hogy vedd meg az újat... MiBand 2-vel is ez volt... Random nem szól az ébresztő, random disconnect, stb-stb. Még jó hogy itt elérhető a régebbi verzió, már rakom is vissza! :)
az érdekes, mert kettesről váltottam, azzal sem volt gond. most hármas van és ezzel sincs gond. kétséges, hogy összeesküvés-elmélet lenne emögött.
 

Gaboros

New member
Joined
Dec 17, 2018
Messages
3
Likes
0
Points
1
#62
az érdekes, mert kettesről váltottam, azzal sem volt gond. most hármas van és ezzel sincs gond. kétséges, hogy összeesküvés-elmélet lenne emögött.
Kettesnél nagyon soknál random levették a fényerőt kb olvashatatlanra.
Ezt az utolsó update-t is a play store-ban szidja mindenki. Sajnos nálam is rossz nagyon. :(
 

ViBE

Well-known member
Joined
Jul 6, 2018
Messages
410
Likes
155
Points
53
#63
Kettesnél nagyon soknál random levették a fényerőt kb olvashatatlanra.
Ezt az utolsó update-t is a play store-ban szidja mindenki. Sajnos nálam is rossz nagyon. :(
ketteshez rég nincs firmware frissítés. tehát nem szoftveres változás okozza. programmal vezérelni pedig nem lehet.
 

Gaboros

New member
Joined
Dec 17, 2018
Messages
3
Likes
0
Points
1
#64
Az utolsó frissítés vágta haza a fényerőt a mi band 2. Az akkor jött ki mint a mi band 3... :)
 

ViBE

Well-known member
Joined
Jul 6, 2018
Messages
410
Likes
155
Points
53
#65
Az utolsó frissítés vágta haza a fényerőt a mi band 2. Az akkor jött ki mint a mi band 3... :)
nem vitázni akarok, eleve nem idetartozik, de kettő darab van a háztartásban, semmilyen változást nem észleltünk egyiken sem egyetlen firmware után sem. egyetlen eltérés, hogy párom kettese valamilyen más hardververziójú, mert míg az enyém tiszta fehér színnel világít, addig az övé sárgásan.
 

satfeed1

New member
Joined
Jul 1, 2019
Messages
2
Likes
0
Points
1
#67
Sziasztok!

iOS-hez(4.0.5 app) is fel lehet tenni ezt a fw-t a karkötőre? Vagy úgyis újra frissíti a karkötőt egy újabb app frissítés?
 
Last edited:

ViBE

Well-known member
Joined
Jul 6, 2018
Messages
410
Likes
155
Points
53
#68
Sziasztok!

iOS-hez(4.0.5 app) is fel lehet tenni ezt a fw-t a karkötőre? Vagy úgyis újra frissíti a karkötőt egy újabb app frissítés?
Drive-on van erre a célra egy változat. azt megpróbálhatod feltenni. maximum az történik, amit leírtál.
 
Joined
Jul 3, 2019
Messages
2
Likes
1
Points
8
#69
Sziasztok, szuleimnek vettem4 band3at, ahogy latom megszivattam magam mert hankoukat kaptam.
Van folyamatban forditas amibe besegithetek vagy tudtok linkelni guideot hogy hogyan lehet a FW meg a RES filet magyaritani mert akkor nekiallok en.
 

ViBE

Well-known member
Joined
Jul 6, 2018
Messages
410
Likes
155
Points
53
#70
Sziasztok, szuleimnek vettem4 band3at, ahogy latom megszivattam magam mert hankoukat kaptam.
Van folyamatban forditas amibe besegithetek vagy tudtok linkelni guideot hogy hogyan lehet a FW meg a RES filet magyaritani mert akkor nekiallok en.
pillanatnyilag nincs. érdemben segíteni nem tudsz sajnos.
 

birinyia

New member
Joined
May 16, 2019
Messages
7
Likes
0
Points
1
#71
Sziasztok, szuleimnek vettem4 band3at, ahogy latom megszivattam magam mert hankoukat kaptam.
Van folyamatban forditas amibe besegithetek vagy tudtok linkelni guideot hogy hogyan lehet a FW meg a RES filet magyaritani mert akkor nekiallok en.
Szia
Pontosan ugyan így jártam én is. Én egy angol hankou firmwaret fordítottam át MB3Editorral. Nem lett teljesen tökéletes mert a kezdőképernyőn a napok angolul jelennek meg, és néha az értesítés nem jelenik meg teljes hosszában.
 

satfeed1

New member
Joined
Jul 1, 2019
Messages
2
Likes
0
Points
1
#72
Drive-on van erre a célra egy változat. azt megpróbálhatod feltenni. maximum az történik, amit leírtál.
Köszönöm, jelenleg tökéletesen működik az iOS-es FW a legújabb app verzióval(4.0.5)...
 

ViBE

Well-known member
Joined
Jul 6, 2018
Messages
410
Likes
155
Points
53
#73
Changelog
2019. 07. 08.
  • Attachments has been removed to simplify updating process. Please use the Google Drive link
  • Hankou hardware support now added
  • Mi Fit updated from 4.0.2 to 4.0.5
 

ViBE

Well-known member
Joined
Jul 6, 2018
Messages
410
Likes
155
Points
53
#76
Changelog
2019. 07. 17.
  • Version 2.4.0.12/1.8.0.14 firmwares has been updated to 2.4.0.20/1.8.0.22
  • Some resources updates, splitted to two format with fine and bold font
  • Mi Fit updated from 4.0.5 to 4.0.6
 

Mateka511

New member
Joined
Aug 9, 2019
Messages
6
Likes
0
Points
1
#77
Nekem folyamatosan vagy bontja firmware telepítése közben a bluetooth-t vagy 99% itán errorr. Segítsetek kérlek!
 

ViBE

Well-known member
Joined
Jul 6, 2018
Messages
410
Likes
155
Points
53
#80
Szia. Tegnap vettem firstphoneba model:xmsh05hm
Firmware a legújabb View attachment 6699
rendben. annyi már biztos, hogy erre wuhan firmware kell. amennyiben elakad a frissítés próbáld meg a bluetooth ki-bekapcsolását. ha ez sem segíte, telefon ki-bekapcs. általában ezek valamelyike után lefut megfelelően.
 

Trusted Store

Members online

No members online now.

Our Telegram Channel

Which color of official strap would you like to buy for your Mi Band 3?

  • Black

    Votes: 2,154 52.8%
  • Deep Blue

    Votes: 1,197 29.4%
  • Redish Orange

    Votes: 726 17.8%

Forum statistics

Threads
2,408
Messages
40,524
Members
211,820
Latest member
careylui
Top