RES Hungarian resources v59 MB6

Resources Version
59

nonchita

New member
Joined
May 5, 2021
Messages
20
Likes
1
Points
3
#21
드디어 NFC(XMSH16HM) 밴드가 도착했습니다. 나는 그것이 작동 할 수 있도록 뭔가를 알아 냈습니다. 한국어 맞죠?
JcorCe4.jpg





업데이트:
>> 여기 있습니다 << . 작동하는 것처럼 보입니다. 나는 v59 res의 작업 버전을 컴파일했습니다. 밴드를 업데이트하고 태국어(ไทย)를 설정합니다. 항상 그렇듯이 업데이트 프로세스 관련 메시지는 하드코딩되어 있기 때문에 번역되지 않지만 다른 모든 것은 괜찮아 보입니다.[/인용]
finally my NFC (XMSH16HM) band arrived. i figured out something so it may work. it's korean, right?
JcorCe4.jpg





UPDATE:
>> here you are <<. looks like it's working. i compiled a working version for v59 res. update the band with it and set thai (ไทย) language. as always the update process related messages will be not translated because those are hardcoded but everything else looks okay.
WOW very nice It's work how can do this? i am so happy and thank u so much great work!!
 

nonchita

New member
Joined
May 5, 2021
Messages
20
Likes
1
Points
3
#25
finally my NFC (XMSH16HM) band arrived. i figured out something so it may work. it's korean, right?
JcorCe4.jpg





UPDATE:
>> here you are <<. looks like it's working. i compiled a working version for v59 res. update the band with it and set thai (ไทย) language. as always the update process related messages will be not translated because those are hardcoded but everything else looks okay.
thank u again i use this . so cool.. thank u again happy new year bro
 

weresgyufa

New member
Joined
Dec 15, 2018
Messages
6
Likes
1
Points
3
#26
Hello.
Buta kérdés... igazából nem tudom, ez Bug vagy Feature, de a Band 4-nél nem volt ilyen gondom... valamiért képtelen megjegyezni a karkötő a fényerő beállításokat, azaz pl. ha éjjeli üzemmódban a gyári alap érték az 2. szint, ha ezt leveszem 1.-re akkor másnap éjjel ugyan úgy visszaáll 2.-re, azaz nem jegyzi meg, hogy korábban ezt az értéket 1.-re állítottam. Böngésztem az aopp-ot is, de nem találtam benne megoldást.
Létezik erre valami megoldás?
Köszi az eddigieket, szép munka és köszi a aválaszt előre is.
 

ViBE

Well-known member
Joined
Jul 6, 2018
Messages
410
Likes
155
Points
53
#27
Hello.
Buta kérdés... igazából nem tudom, ez Bug vagy Feature, de a Band 4-nél nem volt ilyen gondom... valamiért képtelen megjegyezni a karkötő a fényerő beállításokat, azaz pl. ha éjjeli üzemmódban a gyári alap érték az 2. szint, ha ezt leveszem 1.-re akkor másnap éjjel ugyan úgy visszaáll 2.-re, azaz nem jegyzi meg, hogy korábban ezt az értéket 1.-re állítottam. Böngésztem az aopp-ot is, de nem találtam benne megoldást.
Létezik erre valami megoldás?
Köszi az eddigieket, szép munka és köszi a aválaszt előre is.
attól tartok, hogy ez nem bug. ugyanis nekem ugyanez volt a felvedezésem és ugyanezt hiányoltam, merthogy még az 5-ös is megjegyezte. pontosan ugyanezen agyaltam miután nem tudtam felfogni, hogy mért erősebb éjjel a fénye és mért nem jegyzi amit én állítottam. úgy néz ki ez jut. már a telefonon beállított ébresztő sem rezgeti meg a karkötőt, szóval butítottak a kínaiak a 6-on valójában. hadd ne mondjam miféle magyar analógia jutott eszembe...
 

ViBE

Well-known member
Joined
Jul 6, 2018
Messages
410
Likes
155
Points
53
#29
attól függ. jelenleg az aktuális verzióhoz elérhető változat van feltöltve. bár most azt nem tudom, hogy az béta volt vagy sem, mert 5-öst nem használok. már jó ideje a fiókban hever. ha tudsz verziószámot mondani az a biztos.

ja bocs. benéztem. de jelenleg a legfrissebb van 6-hoz.
 
Joined
Dec 15, 2018
Messages
6
Likes
1
Points
3
#30
attól tartok, hogy ez nem bug. ugyanis nekem ugyanez volt a felvedezésem és ugyanezt hiányoltam, merthogy még az 5-ös is megjegyezte. pontosan ugyanezen agyaltam miután nem tudtam felfogni, hogy mért erősebb éjjel a fénye és mért nem jegyzi amit én állítottam. úgy néz ki ez jut. már a telefonon beállított ébresztő sem rezgeti meg a karkötőt, szóval butítottak a kínaiak a 6-on valójában. hadd ne mondjam miféle magyar analógia jutott eszembe...
Hát érdekes egy dolog, nem tudom ki hogy van vele, de én pont azért használom ezt, mert elég erős fénye van ha az ember megmozdul, a képernyő felébred és kiégeti a retinámar este :D
Olyan megoldás sincs benne, hogy a Firmware alapértelmezett fényereje éjjeli módban 1 legyen? A Nappalival nincs gond, azt megjegyzi, csak az éjjelit nem, a logikát nem értem mögötte...
 

ViBE

Well-known member
Joined
Jul 6, 2018
Messages
410
Likes
155
Points
53
#31
Hát érdekes egy dolog, nem tudom ki hogy van vele, de én pont azért használom ezt, mert elég erős fénye van ha az ember megmozdul, a képernyő felébred és kiégeti a retinámar este :D
Olyan megoldás sincs benne, hogy a Firmware alapértelmezett fényereje éjjeli módban 1 legyen? A Nappalival nincs gond, azt megjegyzi, csak az éjjelit nem, a logikát nem értem mögötte...
nem az a gond, hogy jó a fényereje nyilván. hanem hogy dnd esetén fix az érték és akinek az nem előnyös nem tudja szabályozni.

nincs sajnos. a funkciókat a firmware határozza meg. statikus értékek vannak megadva, kívülről alkalmazással nem lehet dinamikussá tenni. logika nincs mögötte. kínaiak. sajnos ez gyakorlatban ezernyi dologban visszaköszön:confused:
 

Trusted Store

Members online

No members online now.

Our Telegram Channel

Which color of official strap would you like to buy for your Mi Band 3?

  • Black

    Votes: 2,154 52.8%
  • Deep Blue

    Votes: 1,197 29.4%
  • Redish Orange

    Votes: 726 17.8%

Forum statistics

Threads
2,408
Messages
40,524
Members
211,820
Latest member
careylui
Top