RES Hungarian resources v94 MB5

Resources Version
94

ViBE

Well-known member
Joined
Jul 6, 2018
Messages
410
Likes
155
Points
53
#23
Sikerult megoldani csak a magyar nyelvet nem birom egyszeruen felrakni nem magyar az ora akinek sikerult az hogy csinalta meg?
de könyörgöm, miért nem tudod feltenni? mit tapasztalsz? mit ír ki a karkötő? mit ír ki a Notify & Fitness? mindeki ugyanúgy telepíti.
 
Joined
Jul 30, 2018
Messages
11
Likes
1
Points
8
#24
de könyörgöm, miért nem tudod feltenni? mit tapasztalsz? mit ír ki a karkötő? mit ír ki a Notify & Fitness? mindeki ugyanúgy telepíti.
Lehet azert nem megy fel mert nfc verziom van honnan lehet megtudni hogy melyik bandem van?
 
Joined
Sep 22, 2020
Messages
5
Likes
0
Points
1
#25
ahogy említettem a logika a következő: adott Mi Fit verzió adott firmware-t hajlandó telepíteni. amennyiben a karkötőn telepített verzió eltér, úgy azt felülírja. mindegy, hogy frissebb vagy régebbi. eltér -> felülír. ez egy szabály. ha kiírja, hogy csatlakoztatni kell, akkor félbemaradt a folyamat. települt a firmware, de mondjuk nem települt a resources. egyéb esetben amúgy nem írja ki. nyilván a logikát a veled történt esetben így látatlanul nem tudom kibogozni, de mivel rendre foglalkozom ezzel, így gyanúm szerint valami tényleg kimaradhatott.

nincs hivatalos információ, de a Google Drive-ra fel van töltve egy javított változat. nehéz a fejlesztőkkel kommunikálni. de egy kollégával rajta vagyunk az ügyön. egyelőre vagy a 4.4.0-val érdemes szórakozni vagy felteheted a javított változatot átmeneti megoldásként. őszintén szólva sok értelme nincs egyelőre újabb verziót használni.

Akkor úgy kérdezem, hogy most fent van a karkötőn a legfrissebb resource+fw (v87+1.0.2.08), ha leszedem a 4.6-os modded angol Mi Fit-et és felteszem a 4.4-es modded magyart, akkor az már nem fogja birizgálni az óra fw-ét, ha frissítés csúszka ki van kapcsolva? Gyanítom nem, de rendesen együtt fog működni az órával, alvásvizsgálat, stb.? Hol találom a Google Drive-on ezt a javított változatot? Köszi!
 

ViBE

Well-known member
Joined
Jul 6, 2018
Messages
410
Likes
155
Points
53
#26
ha a frissítés engedélyezése ki van kapcsolva, akkor nem írja felül. a kompatibilitásról biztosat mondani nem tudok. de ahogy én is és mások is tapasztalják, gyakorlatilag 4.4.0 után egyik sem jobb. hogy hivatalosan javítottak-e valamit azt meg senki sem tudja, mert a sárgáknál minden államtitok kb.

ugyanott találod, mint a másikat...
 

ViBE

Well-known member
Joined
Jul 6, 2018
Messages
410
Likes
155
Points
53
#29
Android 11 (R) felhasználóknak egyelőre várnia kell a Mi Fit frissítésével! arra is lesz gyógyír, de jelenleg kifagy, szóval még egy-két napot várjanak, külön változatot kapnak. nekik egyelőre csak a fordítást szabad frissíteniük!
 

Geret

New member
Joined
Sep 30, 2019
Messages
3
Likes
2
Points
3
#31
Bénázok. Valami meg tudja nekem csinálni ?. Persze nem ingyen.
Pontosan mi nem megy? Ha a leírás alapján haladsz, akkor minden működik.
Ha gondolod írj DM-et részletesen, hogy melyik résznél akadtál el.
 

mateZs

New member
Joined
Jan 17, 2021
Messages
1
Likes
0
Points
1
#34
!!béna vagyok!! Sziasztok! Az MI fit verziószáma 4.8.2 . A v94-es magyarítás jó lehet hozzá? Esetleg készül újabb verzió? Vagy talán van rá mód, hogy egy korábbi verzióra "frissítsem"? (4.7.0). Előre is köszi!
 

csaba69

New member
Joined
Dec 28, 2020
Messages
3
Likes
0
Points
1
#35
Pontosan mi nem megy? Ha a leírás alapján haladsz, akkor minden működik.
Ha gondolod írj DM-et részletesen, hogy melyik résznél akadtál el.
Ha gondolod írj DM-et részletesen, hogy melyik résznél akadtál el.[/QUOTE]
Szia ! Előre is köszi. Letöltöm a Google Drive-ről a 1.0.2.4.6-ban lévő 3 db filet. Van egy fw és 2 bin. Az fw-vel kezdem. Utána melyik bin-el kell folytatni ?
 
Joined
Jul 30, 2018
Messages
11
Likes
1
Points
8
#36
veletlen rossz rs t telepitettem es most sehogy nem csatlakozik a karkoto milyen megoldas van hogy ujra mukodjon?
 

csaba69

New member
Joined
Dec 28, 2020
Messages
3
Likes
0
Points
1
#39
Sziasztok ! Vettem egy xiaomi mi watch lite órát. Nem tudom a zenelejátszót ( Mi Music) vezérelni vele. Van valami ötletetek ?
 

ViBE

Well-known member
Joined
Jul 6, 2018
Messages
410
Likes
155
Points
53
#40
Sziasztok ! Vettem egy xiaomi mi watch lite órát. Nem tudom a zenelejátszót ( Mi Music) vezérelni vele. Van valami ötletetek ?
ez egyrészt off-topic. másrészt sajnos fogalmam sincs, mert egészen más eszköz tudomásom szerint.
 

Trusted Store

Members online

Our Telegram Channel

Which color of official strap would you like to buy for your Mi Band 3?

  • Black

    Votes: 2,154 52.8%
  • Deep Blue

    Votes: 1,197 29.4%
  • Redish Orange

    Votes: 726 17.8%

Forum statistics

Threads
2,408
Messages
40,524
Members
211,820
Latest member
careylui
Top