FW Mod Lithuanian Firmware

Joined
Sep 14, 2018
Messages
9
Likes
0
Points
6
#61
TAip su sia. ir viskas isirase ir matau kad rodo lietuviska diena po laiku. bet daugiau nieko ant pacios apyrankes paspausti negaliu. tiesiog rodo laika ir viskas
O su originaliu softu viskas veikia?
 
Joined
Oct 9, 2018
Messages
7
Likes
0
Points
1
#62
O tu isirasei modifikuota Mi Fit, poto prisijungei prie savo paskyros ir galiausiai suporavai apyranke su Mi Fit?
viska padariau iki modifikuoto Mi Fit app irašymo. esme tokia kad ant pačios apyrankės nieko negaliu naršyti, nieko neleidžia rinktis. rodo tik laika. Kaip atstayti gamyklinius? ar kazka panasaus?
 
Joined
Oct 9, 2018
Messages
7
Likes
0
Points
1
#63
O su originaliu softu viskas veikia?
Taip, su origanaliu viskas veikė. tada prisiniungiau su nemodifikuotu app atsinaujino i kinu kalba, bet ir tada dave tik viena pasirinkima apie sporta ir viskas daugiau jokiu funkciju kaip ir neatsistate i pradini varianta.
 
Joined
Aug 6, 2018
Messages
22
Likes
5
Points
8
#64
viska padariau iki modifikuoto Mi Fit app irašymo. esme tokia kad ant pačios apyrankės nieko negaliu naršyti, nieko neleidžia rinktis. rodo tik laika. Kaip atstayti gamyklinius? ar kazka panasaus?
Tai isirasyk modifikuota mi fit, nes kai irasyneji custom firmware ir resousces apyranke daugiau nieko nerodys apart laikrodzio.
 
Joined
Aug 6, 2018
Messages
22
Likes
5
Points
8
#65
O jei nori gryzti i gamyklinius nuo mi fit ar kitu programu atsiek apyranke, istrink tuos appsus ir parsisiusk i google play orginalia mi fit, tada prisijunk prie savo apskyros, prijunk apyranke ir ji tada parsisius tuo metu naujausia oficialu firmware ir resousce
 
Joined
Aug 6, 2018
Messages
22
Likes
5
Points
8
#66
Nes jei naudosi Orginalu Mi Fit appsa tau jis visada atnaujins apyrankes firmware iki naujausios (tai yra kinietiskos arba jei turi global tai anglisko manau), bet jei nori lietuvisko tai su GadgetBridge appsu isirasai custom firmware ir resouces, tada reikia Modifikuoto Mi Fit appso kuris neleis tavo apyrankes atnaujinti iki naujausios kinietiskos versijos. O irasynejant custom firmware ir resouses visada per apyranke rodo tik laikrodi, bent pas mane taip buvo, bet irasius ir suporavus prie custom mi fit app viskas verikti pradeda).

Bet jei nori naudotis naujausiom funkcijom kuriu nera dar Lietuviskame Firmware tai reiktu tau Angliska custom firmware isirasyti, nes angliskam ir Modifikuotas Mi Fit yra naujesnis.
 
Joined
Oct 9, 2018
Messages
7
Likes
0
Points
1
#67
Nes jei naudosi Orginalu Mi Fit appsa tau jis visada atnaujins apyrankes firmware iki naujausios (tai yra kinietiskos arba jei turi global tai anglisko manau), bet jei nori lietuvisko tai su GadgetBridge appsu isirasai custom firmware ir resouces, tada reikia Modifikuoto Mi Fit appso kuris neleis tavo apyrankes atnaujinti iki naujausios kinietiskos versijos. O irasynejant custom firmware ir resouses visada per apyranke rodo tik laikrodi, bent pas mane taip buvo, bet irasius ir suporavus prie custom mi fit app viskas verikti pradeda).

Bet jei nori naudotis naujausiom funkcijom kuriu nera dar Lietuviskame Firmware tai reiktu tau Angliska custom firmware isirasyti, nes angliskam ir Modifikuotas Mi Fit yra naujesnis.

Tai vadinas aš kazko nedadarau, bandysiu viska išnaujo padaryti.
Ai va dar atsinaujinau per oficialu mi fit i kinus ir atsirado prie laikrodžio tik viena funkcija ir daugiau nieko, jokiu funkciju. dabar turiu laikrodi ir kazkoki sporto režima :D
Ir dabar kur rasti tinkama Angliska custom firmware ir naujesni modifikuota Mi Fit tinkanti angliškam firmware???
 
Joined
Aug 6, 2018
Messages
22
Likes
5
Points
8
#68
Joined
Oct 9, 2018
Messages
7
Likes
0
Points
1
#69
Gadgetbridge appsas - GadgetBridge

English Firmware (versija 1.6.0.16) - English Firmware 1.6.0.16 | Fine Font | Xiaomi Mi Band 3 | GeekDoing
Resources - Resources v40 | Xiaomi Mi Band 3 | GeekDoing (seip prie firmware temoje yra ideti linkai)

Modifikuotas Mi Fit (nezinau tiksliai dar bet rodo kad net 3.4.7, 3.4.8, 3.4.9, 3.4.10 verijos veiktu tu tuo paciu firmware ) - Modified Mi Fit 3.4.7 ... 3.5.0 - English, Turkish, Portuguese and others... | Xiaomi Mi Band 3 | GeekDoing

Super. viskas veikia. tik vat norėtusi išbandyti Lietuvių kalba, tik baisu kad vėl kažka sugadinsiu :D
 
Joined
Aug 6, 2018
Messages
22
Likes
5
Points
8
#70
Super. viskas veikia. tik vat norėtusi išbandyti Lietuvių kalba, tik baisu kad vėl kažka sugadinsiu :D
Manau nesugadinsi, pamegink koki karta isirasyti LT, tik gaila, kad dar nera naujesnio LT firmware. O viskas darosi taip, svarbiausia susiziureti, kad firmware, resource bet mi fit butu suderinti ir palaikytu vienas kita ? as taip pat siandien isirasiau ismeginti ta angliska.
 
Joined
Oct 9, 2018
Messages
7
Likes
0
Points
1
#71
Manau nesugadinsi, pamegink koki karta isirasyti LT, tik gaila, kad dar nera naujesnio LT firmware. O viskas darosi taip, svarbiausia susiziureti, kad firmware, resource bet mi fit butu suderinti ir palaikytu vienas kita ? as taip pat siandien isirasiau ismeginti ta angliska.
Na supratau. bet vistiek LT firmware naujesnis kažkada turėtu išeiti?
 

Giogis

New member
Joined
Oct 14, 2018
Messages
4
Likes
0
Points
1
#73
klausimas: as pagrinde norejau pasidaryti kad kai man skambina mi band 3 rodytu skambinanciojo varda,
viska irasius meniu lietuviskas bet kai skambina vistiek nerodo vardo, jei telefone pasirinkta kalba lietuvių.
ar man neišėjo tinkamai viska padaryti ar nerodis vardo jei kalba telefone lietuviska bet kuriuo atveju?
 
Joined
Aug 6, 2018
Messages
22
Likes
5
Points
8
#74
Nueik i Mi Fit appsa -> Profilis -> Mi Band 3 (pasirink apyranke) -> Paspausk ant "Ieinantis skambutis" suteik leidima prie skambuciu ir ijunk.
 

Giogis

New member
Joined
Oct 14, 2018
Messages
4
Likes
0
Points
1
#75
Nueik i Mi Fit appsa -> Profilis -> Mi Band 3 (pasirink apyranke) -> Paspausk ant "Ieinantis skambutis" suteik leidima prie skambuciu ir ijunk.
esme tame jei pasirinkta kalba telefone tarkim angliska tai yra punktas kad "rodyti skambinanciojo varda apyrankej" kur gali isijunkti, bet jei kalba nustatyta lietuviska telefone, tai tiesiog sito punkto nera, tiesiog nerodis ir viskas pasirinkti kad rodytu nera
 

Giogis

New member
Joined
Oct 14, 2018
Messages
4
Likes
0
Points
1
#76
va pvz iš nėto, tai suprantu kad isirašius si lietuviska firmware turetu pradeti rodyti?
 
Joined
Aug 6, 2018
Messages
22
Likes
5
Points
8
#77
esme tame jei pasirinkta kalba telefone tarkim angliska tai yra punktas kad "rodyti skambinanciojo varda apyrankej" kur gali isijunkti, bet jei kalba nustatyta lietuviska telefone, tai tiesiog sito punkto nera, tiesiog nerodis ir viskas pasirinkti kad rodytu nera
Nebesuprantu ko tiksliai nori.
Koks telefonas?
Kokia telefono pagrindine kalba?
Custom firmware ir resources isirase? Jei taip kokius?
Ir naudoji modifikuota Mi Fit ar orginalu?
 

Giogis

New member
Joined
Oct 14, 2018
Messages
4
Likes
0
Points
1
#79
Nebesuprantu ko tiksliai nori.
Koks telefonas?
Kokia telefono pagrindine kalba?
Custom firmware ir resources isirase? Jei taip kokius?
Ir naudoji modifikuota Mi Fit ar orginalu?
> bandysiu neskubet ir aiskiau parasyti :D
as isigijau mi band3 international version, isirašiau apsa is google play originalia mi fit (telefonas xiaomi redmi note 5) paciam mi band 3 kalba aisku anglsika, o telefone lietuviska.
beda kai man kas nors skambina man apyranke rodo tiesiog kad skambutis, bet skambinanciojo vardo ar numerio nerodo.
pradejau dometis kodel ir issiaiskinau kad jei telefono kalba as nustatau anglu tada originalioj mi fit programelej atsiranda 'skambutis' nustatymuose punktas "show contact information" ir apyranke rodo kai skambina skambinanciojo varda arba numeri.
jei telefono kalba lietuviska tai to punkto "show contact information" nera.

cia buvau isirases lietuviska firmware ir mi fit apsa is geekdoing ir masciau kad turetu pradet rodyt.skambinanciojo varda kad ir telefone nustatyta lietuviu kalba bet deja vistiek nerodo
 
Joined
Sep 27, 2018
Messages
14
Likes
7
Points
8
#80
> bandysiu neskubet ir aiskiau parasyti :D
as isigijau mi band3 international version, isirašiau apsa is google play originalia mi fit (telefonas xiaomi redmi note 5) paciam mi band 3 kalba aisku anglsika, o telefone lietuviska.
beda kai man kas nors skambina man apyranke rodo tiesiog kad skambutis, bet skambinanciojo vardo ar numerio nerodo.
pradejau dometis kodel ir issiaiskinau kad jei telefono kalba as nustatau anglu tada originalioj mi fit programelej atsiranda 'skambutis' nustatymuose punktas "show contact information" ir apyranke rodo kai skambina skambinanciojo varda arba numeri.
jei telefono kalba lietuviska tai to punkto "show contact information" nera.

cia buvau isirases lietuviska firmware ir mi fit apsa is geekdoing ir masciau kad turetu pradet rodyt.skambinanciojo varda kad ir telefone nustatyta lietuviu kalba bet deja vistiek nerodo View attachment 1692 View attachment 1693
Man taip buvo. Čia tiesiog reikia kitos Mi Fit programėlės. Pabandyk kitas versijas. Pvz Mi_fit_3.3.4_rusu.apk
 

Trusted Store

Members online

Our Telegram Channel

Which color of official strap would you like to buy for your Mi Band 3?

  • Black

    Votes: 2,154 52.8%
  • Deep Blue

    Votes: 1,197 29.4%
  • Redish Orange

    Votes: 726 17.8%

Forum statistics

Threads
2,408
Messages
40,524
Members
211,820
Latest member
careylui
Top