FW Mod Slovak Firmware 2.4.0.32 | 1.8.0.38

xpaulos2

Well-known member
Developer
Contributor
Joined
Sep 10, 2018
Messages
890
Likes
804
Points
103
#1,373
Ahoj,tak můj náramek je asi začarovanej. Už druhý den se snažím nahrát Cz Fw, vždy po 99% aktualizace spadne. Aktualizoval jsem přes Notifi i přes Gadget a pořád stejná písnička. Přitom aktualizace Res i Font proběhne korektně.Náramek mám v Aj a Fw 2.3.0.6.Zkoušej jsem i jiný tlf-pořád stejné. 99%-aktualizace se nezdařila, přenos metadat se nezdařil. Nějaký nápad?
u Notify si skusal aj alternativne metody pri instalovani?
 

alex3597

New member
Joined
May 14, 2019
Messages
6
Likes
0
Points
1
Mam tiez tento problem. Nejde ani SK Mifit auto instalacia.
FW:2.3.0.28
HW:V0.23.19.49
 
Last edited:
Joined
Oct 31, 2018
Messages
10
Likes
6
Points
8
Tak po velkém boji s přepárováním s Notifi na Mf jsem se dozvěděl, že můj Fw je aktuální. Mám 2.3.0.6 Aj. Takže bez úspěchu
Odtialto skus dat Mi Fit 3.6.0 - SK_Mod.apk
Slovak Firmware 2.3.0.28 | 1.7.0.16 | Xiaomi Mi Band 3 | GeekDoing
Modified MiFit
with Auto-Install SK to MB3
(included
2.3.0.6_SK_Mod_v3_Calendar.fw --> 2.3.0.7_SK
v46_SK_Mod_Calendar.res --> v47_SK
Mi Fit 3.6.0 - SK_Mod.apk

(last ver. - 3.5.2019 12:00)
Malo by sa to samo updatnut. Ak chces CZ, tak z ceskeho vlakna. SK ide bez problemov.
 

Franki

New member
Joined
Aug 19, 2018
Messages
3
Likes
0
Points
1
Pred updatom MitFit na 4.0.0 som mal na náramku na úvodnej obrazovke iconu stavu batérie,čo potrebujem preinštalovať?
 
Joined
Dec 7, 2018
Messages
39
Likes
7
Points
18
Otázka na používateľov Notify & Fitness.
Príde Vám upozornenie na náramok keď sa vám nabije telefón? Skúšal som prenastaviť pri akých percentách, vypnutie, reštartovanie, .... všetko čo ma napadlo no stále nefunguje. Nie je to nič bez čoho by som nedokázal žiť no uvítal by som keby mi to funguje. Možno len potrebujem udeliť nejaké oprávnenie aby N&F získalo prístup k informáciám o stave batérie telefónu..... Ak sa to niekomu podarilo dajte vedieť
Používam smartfón Moto G5s Plus na Androide 8.1.0
 
Joined
Nov 3, 2018
Messages
21
Likes
5
Points
8
@SoniX : Skus v telefone pri spravach nastavit, aby zobrazovalo "citlive" informacie aj na zamykacej obrazovke.
v poriadku už pomohlo vďaka, každopádne teraz je "vidieť" citlivé informácie - tak som dal aby sa zobrazil obsah správ na zamykacej obrazovke ale aby neboli vidieť citlivé informácie a teraz nevidím na zamknutej obrazovke od koho prišla sprava vidim len že správa :unsure: ale už asi okolo toho špekulujem, len mi vŕta hlavou že predtým to šlo v poriadku.... čo sa týka tých rozdielov vo vzdialenosti ten factory reset pomohol (y)
 

Luko69

Active member
Joined
Aug 10, 2018
Messages
339
Likes
75
Points
33
v poriadku už pomohlo vďaka, každopádne teraz je "vidieť" citlivé informácie - tak som dal aby sa zobrazil obsah správ na zamykacej obrazovke ale aby neboli vidieť citlivé informácie a teraz nevidím na zamknutej obrazovke od koho prišla sprava vidim len že správa :unsure: ale už asi okolo toho špekulujem, len mi vŕta hlavou že predtým to šlo v poriadku.... čo sa týka tých rozdielov vo vzdialenosti ten factory reset pomohol (y)
Cize ako to mas ? Na naramku vidis celu spravu, ale na zamknutej obrazovke len "Sprava" ?
 
Joined
Nov 3, 2018
Messages
21
Likes
5
Points
8
Cize ako to mas ? Na naramku vidis celu spravu, ale na zamknutej obrazovke len "Sprava" ?
áno predtým som mal celu spravu na MB3 + na displeji mobilu ze správa od "sestra" (napríklad), teraz na zamknutom mobile nevidim od koho ale len že správa + cela správa na MB3, ale to uz neriesim teda hlavné je ze to vidim na hodinkách
 

Luko69

Active member
Joined
Aug 10, 2018
Messages
339
Likes
75
Points
33
Ja mam Mi8, teraz som to vselijako skusal, rozne varianty ukazovania, az mi to uz cele blbne, mam dojem, ze vo verzii 4.0.0 bude nejaka "novinka". Asi sa vratim na 3.6.0
 

Luko69

Active member
Joined
Aug 10, 2018
Messages
339
Likes
75
Points
33
Klikni v prvom poste na Spoiler: History.
Len, pozeram, ze momentalne stiahnutie nedostupne...
 

Trusted Store

Members online

No members online now.

Our Telegram Channel

Which color of official strap would you like to buy for your Mi Band 3?

  • Black

    Votes: 2,154 52.8%
  • Deep Blue

    Votes: 1,197 29.4%
  • Redish Orange

    Votes: 727 17.8%

Forum statistics

Threads
2,409
Messages
40,536
Members
211,858
Latest member
eldonITA00
Top