FW Mod Slovak Firmware 2.4.0.32 | 1.8.0.38

Joined
Nov 3, 2018
Messages
21
Likes
5
Points
8
aha ja som našiel tento návod:
"Já postupuji takto a funguje mi to.
Odinstaluji MiFit -> v nastaveni -> google -> připojené aplikace -> smažu Mi Fit -> restart telefonu -> Nainstaluji oficiální Mi Fit -> Přihlásím se do google -> odinstaluji oficiální Mi Fit -> nainstaluji upravenou -> přihlásím se na google učet.

Důležitý je restart telefonu. A pak mi vše funguje. Pokaždé jak je nová verze Mi Fit tak to musím tahle udělat."
 
Joined
Oct 15, 2018
Messages
9
Likes
0
Points
6
aha ja som našiel tento návod:
"Já postupuji takto a funguje mi to.
Odinstaluji MiFit -> v nastaveni -> google -> připojené aplikace -> smažu Mi Fit -> restart telefonu -> Nainstaluji oficiální Mi Fit -> Přihlásím se do google -> odinstaluji oficiální Mi Fit -> nainstaluji upravenou -> přihlásím se na google učet.

Důležitý je restart telefonu. A pak mi vše funguje. Pokaždé jak je nová verze Mi Fit tak to musím tahle udělat."
Toto určite vyskúšam 👍
 
Joined
Sep 8, 2018
Messages
76
Likes
17
Points
13
Neviete kde nájdem changelog posledného originál firmware? Poprípade všetkých ktoré boli doteraz vydané.
 

perr

Member
Joined
Sep 8, 2018
Messages
76
Likes
17
Points
13
@rendal
diky,vies mi poradit,kde k tym starym fw ziskam resources a fonty ?

btw..ti copouzivat NF na nahravanie sportovych aktivit. Neblbne vam to v poslednych mesiacoch tym,ze to nenahra prvych par Km? Teda v telefone ano,napr prejdem 7Km,ale na naramku mam furt 0 Km. Idem skusat aj stare NF,aj FW

Edit: vyriešené,8.5.6 notify je posledný ktorý funguje korektne
 
Last edited:

rendal

Well-known member
Contributor
Joined
Aug 29, 2018
Messages
913
Likes
763
Points
103
@rendal
diky,vies mi poradit,kde k tym starym fw ziskam resources a fonty ?

btw..ti copouzivat NF na nahravanie sportovych aktivit. Neblbne vam to v poslednych mesiacoch tym,ze to nenahra prvych par Km? Teda v telefone ano,napr prejdem 7Km,ale na naramku mam furt 0 Km. Idem skusat aj stare NF,aj FW

Edit: vyriešené,8.5.6 notify je posledný ktorý funguje korektne
Tak Resources jsou zde Resources ale je to namixované originální a Custom. Musíš hledat :)
 

perr

Member
Joined
Sep 8, 2018
Messages
76
Likes
17
Points
13
Diky.Problem s FW teda nie je ako som pisal,cize resources nepotrebujem.
Majitelom Mi Band 3 ktory pouzivaju N&F odporucam odisntalovat aplikaciu a naisntalovat si tuto starsiu verziu z marca/brezen. Notify & Fitness for Mi Band 8.5.6 APK Download by OneZeroBit - APKMirror

dalsie verzie nepridavaju uz nic dolezite pre MB3,kedze sa vyvoj venuje uz len MB4 a obsahuju uz len chyby.
Autoaktualizaciu v store na NF treba vypnut.
 
Joined
Apr 4, 2019
Messages
14
Likes
0
Points
1
Dobrý deň, updatol som na 2.4.0.20 cez automatický update cez MiFit a zmizli mi percentá nabitia batérie z domovskej obrazovky. Neviete, ako to napraviť? Ďakujem.
 

rendal

Well-known member
Contributor
Joined
Aug 29, 2018
Messages
913
Likes
763
Points
103
Dobrý deň, updatol som na 2.4.0.20 cez automatický update cez MiFit a zmizli mi percentá nabitia batérie z domovskej obrazovky. Neviete, ako to napraviť? Ďakujem.
Nenahrál se vám modifikovaný firmware a náramek není ve slovenštině? Máte tedy originální Firmware. Pokud používáte originální Mi Fit, ten instaluje pouze originální Firmware. Pokud modifikovaný Mi Fit z první stránky, zřejmě se něco nepovedlo. Identifikuje verzi Hardware vašeho náramku (How to check Hardware Variants (Mili_wuhan / Mili_hankou / Mili_chongqing) of the Mi Band 3 | Xiaomi Mi Band 3 | GeekDoing) a podle toho budete postupovat dále.
 

Luki16

New member
Joined
Aug 26, 2019
Messages
7
Likes
2
Points
1
Ahojte dostal som hodinky do daru a stale mi ukazu je pri instalaciii slovenciny chyba nacitania metadat co mam robit uz som stoho nestastny
 

xpaulos2

Well-known member
Developer
Contributor
Joined
Sep 10, 2018
Messages
890
Likes
804
Points
103
Ahojte dostal som hodinky do daru a stale mi ukazu je pri instalaciii slovenciny chyba nacitania metadat co mam robit uz som stoho nestastny
instalujes cez tu upravenu MiFit s autoinstalaciou?
 

Luki16

New member
Joined
Aug 26, 2019
Messages
7
Likes
2
Points
1
[QUOTE = "xpaulos2, príspevok: 24884, člen: 35295"] inštaluje sa prostredníctvom upravenej MiFit s autoinstalaciou? [/ QUOTE]
Mozes mi poslat prosim firmware odkaz cez ktory to urobim hned ?
 

xpaulos2

Well-known member
Developer
Contributor
Joined
Sep 10, 2018
Messages
890
Likes
804
Points
103
[QUOTE = "xpaulos2, príspevok: 24884, člen: 35295"] inštaluje sa prostredníctvom upravenej MiFit s autoinstalaciou? [/ QUOTE]
Mozes mi poslat prosim firmware odkaz cez ktory to urobim hned ?
vsak na prvej strane su vsetky odkazy, a ja nemozem vediet aku mas verziu pozri prvy prispevok vsetk je tam
 

Luki16

New member
Joined
Aug 26, 2019
Messages
7
Likes
2
Points
1
[QUOTE = "xpaulos2, post: 24886, člen: 35295"] vsak na ceste von vsetky odkazy, a nemecko vediet aku mas dalsie prvy prispevok vsetk je tam [/ QUOTE]
vzdavam to uz nemam nato chut ako som sa tesil uz ma to preslo .... dakujem
 

xpaulos2

Well-known member
Developer
Contributor
Joined
Sep 10, 2018
Messages
890
Likes
804
Points
103
[QUOTE = "xpaulos2, post: 24886, člen: 35295"] vsak na ceste von vsetky odkazy, a nemecko vediet aku mas dalsie prvy prispevok vsetk je tam [/ QUOTE]
vzdavam to uz nemam nato chut ako som sa tesil uz ma to preslo .... dakujem
je to uplne easy stiahnes appku z prveho prispevku a vsetko sa spravi automaticky nic tazke
 

xpaulos2

Well-known member
Developer
Contributor
Joined
Sep 10, 2018
Messages
890
Likes
804
Points
103
ale kde ti to ukazuej v Notify? Gadgebridge? MiFit? pri prihlasovani pri instalacii? ked nepopises podrobne ja nemozem vediet poradit , tu je odkaz na ten Mifit s autoinstalaciou, odporucam pouzit Xiaomi ucet ak mas google v How to najdes navod ako sa prihlasit
 

Trusted Store

Members online

Our Telegram Channel

Which color of official strap would you like to buy for your Mi Band 3?

  • Black

    Votes: 2,154 52.8%
  • Deep Blue

    Votes: 1,197 29.4%
  • Redish Orange

    Votes: 727 17.8%

Forum statistics

Threads
2,409
Messages
40,534
Members
211,844
Latest member
kratoz29
Top