FW Mod Slovak Firmware 2.4.0.32 | 1.8.0.38

xpaulos2

Well-known member
Developer
Contributor
Joined
Sep 10, 2018
Messages
890
Likes
804
Points
103
Náhoda, si mal šťastie ze konfigurácia zrovna pasoval ako potom návode, nie si sám už pár ľuďom to prešlo, ale keby si teraz odinstaloval a mal sa znova prihlásiť už by to nešlo,
 

Ajo83

New member
Joined
May 22, 2019
Messages
5
Likes
0
Points
1

Rorasek

New member
Joined
May 9, 2019
Messages
22
Likes
5
Points
3
[Quote = "Ajo83, post: 18065, člen: 105 100"] Podarilo sa mi na naistalovat.
Ale na úvodní obrazovce ukazuje dny po anglicky a pocasi je z cásti česky i s otazníkem.
Ostatně je anglicky.
Vést s tim neco spravit?
Dakujem [/ QUOTE]
V aplikaci na mobilu (např. Notifi..) změň jazyk náramku na polštinu
 
Joined
Oct 3, 2018
Messages
4
Likes
0
Points
11
Ahoj, mám Mi Band 3 bez NFC + app stiahnutú z google play. Rád by som mal v náramku Slovenčinu no neviem čo presne si mám stiahnúť aby to šlapalo. Tých FW, RES a APP je tam viac a ja neviem čo a prečo mi treba. Poprosím návod (ako pre debila) aby to zvládol aj úplný začiatočník. Ďakujem.
 

xpaulos2

Well-known member
Developer
Contributor
Joined
Sep 10, 2018
Messages
890
Likes
804
Points
103
Ahoj, mám Mi Band 3 bez NFC + app stiahnutú z google play. Rád by som mal v náramku Slovenčinu no neviem čo presne si mám stiahnúť aby to šlapalo. Tých FW, RES a APP je tam viac a ja neviem čo a prečo mi treba. Poprosím návod (ako pre debila) aby to zvládol aj úplný začiatočník. Ďakujem.
Môžeš použiť modifikovany MiFit s autoinstalaciou z prvého prispevku, ak by ti nenainstalovalo SK potom máš tu novu revíziu MB3 ktorá používa iný FW
 
Joined
Oct 3, 2018
Messages
4
Likes
0
Points
11
Môžeš použiť modifikovany MiFit s autoinstalaciou z prvého prispevku, ak by ti nenainstalovalo SK potom máš tu novu revíziu MB3 ktorá používa iný FW
APP čo mám z obchodu treba odinštalovať a používať len tú stiahnutú?
 
Joined
Oct 3, 2018
Messages
4
Likes
0
Points
11
Skúsil som MiFit s autoinštaláciou a skončil som pri prihlásení. To isté sa stalo s druhou app
 

alex3597

New member
Joined
May 14, 2019
Messages
6
Likes
0
Points
1
Zmena jazyka na polštinu pomohla. Náramok je v sk jazyku. Ďakujem.
Počasie je v poľštine.
 
Last edited:

xpaulos2

Well-known member
Developer
Contributor
Joined
Sep 10, 2018
Messages
890
Likes
804
Points
103
Pre obidvoch počasie ide z app podľa jazyka telefónu, v MiFit z google play nieje CZ/SK podporovaná tak ide v cinstine/angličtine, v modifikovanej app je počasie po slovensky, Alex a počasie ti ide z MIfit ci z Notify, keď tak skus v Notify nastavit/vypnut
 

Trusted Store

Members online

No members online now.

Our Telegram Channel

Which color of official strap would you like to buy for your Mi Band 3?

  • Black

    Votes: 2,154 52.8%
  • Deep Blue

    Votes: 1,197 29.4%
  • Redish Orange

    Votes: 727 17.8%

Forum statistics

Threads
2,413
Messages
40,542
Members
211,858
Latest member
Nono974
Top